Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ismeri Kun Beátrix németju...

Aki ismeri Kun Beátrix németjuhász tenyésztőt az meséljen róla. Megbízható?

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele, és igen meglepődtem mikor elkezdte mondani az árakat.


Kb pontosan idézem ezt írta


"Az árak teljesen különbözőek. Most van két kislány,az ordas 40000,-ft a rajzos 50000,-ft,törzskönyv nélkül. De van egy ordas 1 éves szuka 30000-ért és egy fekete 20000,-ért is. Törzskönyvezettek 80000,-ft-tól kezdődnek."


Ha ő elismert tenyésztő, akkor oda adhatja törzskönyv nélkül a kutyákat? ezzel kicsit elbizonytalanított engem legalábbis.


Nagyon szépek a kutyái de jó sok van belőle megszámoltam összesen vagy 19 xD


Aki esetleg jobban ismeri őt, az írja le nekem, mennyire megbízható, főleg hogy felajánlotta, hogy törzskönyv nélkül is adja olcsóbban.



2013. júl. 8. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
83%
17:46 pár válasszal ezelőtt azzal érveltek, hogy a standardot nem lehet megváltoztatni mert kitalálták a németek, és ezután már csak az apokalipszis jöhet, és a szegény fajtát szerető embereknek hősként, sutyiban kell tökéletes munkakutyát szaporítani emiatt törzskönyv nélkül. Akkor most kiderült, hogy máshol is megváltozott a standard tehát végülis annak adsz igazat aki ellenzi ezt a tenyésztőt.
2013. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:

Utolsó, a korábbi válaszban, amire utalsz arról volt szó, hogy egy MAGYAR tenyésztő nem tudja megváltoztatni egy NÉMET kutyafajta német standardjét, mint ahogy egy angolét sem tudná. A fajtagazda országok tudják megváltoztatni a saját országuk fajtáinak standardjét, ami egy bonyolult folyamat az FCI felé. Tehát ha egy MAGYAR kutyafajtáról lenne szó, akkor lehetne érdemben beleszólása, de nem EGY, hanem sok tenyésztőnek, hogy a standard így vagy úgy nem jó, mert egészségi problémákat szül, utána ezt nyilván az ország kennelklubjában megvitatnák és felterjesztenék a standard módosítását.

Jó lenne, ha rendesen elolvasnák az emberek, amit a másik leír, akkor nem lennének ilyen félreértések.

2013. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:

"Lehet véletlen ő lett jó neked, de ez nem egy szabály."

Senki nem mondta, hogy szabály. Én csak azt mondtam, hogy van ilyen, és ez több, mint hogy a legbarátságosabb kölyköt kiválasztja az ember.

2013. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
25%
Örülök, hogy ide bukkantam. Eddig is szimpi volt ez a kennel és a tenyésztő is, de most ezt átolvasva még inkább tetszik. Kutyák gyönyörűek, tenyésztő szimpatikus. Ja! Csak mellesleg vettem én már más fajtát ARANYKOSZORÚS mestertenyésztőtől TÉKÁVAL, de tudjátok, a kutyáit hogyan tartotta? Kicsi boxokban az udvaron! És az aranykoszorús mestertenyésztőt pedig nem szabad le szaporítózni, mert a kutyák szűrve voltak és törzskönyvvel adta őket. Na, ott gondolkodtam el, hogy most akkor vajon ki a tenyésztő és mitől is az???? Mert ő papíron ugyan az volt, de emberileg................ mondjuk a kutya túl szép volt küllemre is, meg idegrendszere is betonbiztos volt. De ahogy a kutyákat tartotta....
2014. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha olyan helyről vettél kutyát, ahol egyértelműen rosszul tartották őket, akkor te vagy a h*lye már elnézést. Az eszedet kell használni nem csak megnézni, hogy tenyésztő? jó akkor innen veszek. Hogy aztán szinte a saját ellenszenved magadnak beteljesítva legyen okod szídni őket. Tudod semmi sem tökéletes ezen a világon. A "tenyésztő" (mint ahogy semmi más "márka" sem) nem egyenlő merő tökéletességgel. Lehetnek rosszak, bénák, tévedések, csalók közöttük is. Ez viszont az igazi tenyésztő értékét nem húzza le, és ettől a szaporító sem lesz jobb. Ez egyszerűen egy hibaszázalék ami mindenhol jelen van a világon. Ha ezt nem érted akkor van még mit komolyodnod.
2014. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
51%
Te nagyon hülye vagy utolsó....:DDDDD látom, érted a lényeget.... nőlj fel, vagy inkább ne okoskodj!
2014. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim válasza:
100%
Én ismerem! Megbízható nagyon! Az én kutyám is onnan van!! És 35 kutyája van + 15 kölyök MINDIG!! :)
2014. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is Kun Beatrixtól van, és a világ legjobb választása volt tőle venni kutyát. Egészséges, rendkívül intelligens, nagyon jó természetű, jó idegzetű, jól képezhető, nyugodt vérmérsékletű, és nem utolsó sorban, gyönyörű kutya!

Kun Beatrix nagyon lelkiismeretes tenyésztő, szenvedélyesen igyekszik megőrizni a német juhász eredeti, egyenes hátú, nagy termetű küllemét, a különféle szőrhosszúságú és színű változatait. A kutyáit ideális körülmények között tartja egy nagy tanyán, ahol a kutyáknak saját tavuk van, falkában bandáznak, fürdenek. Az általa tenyésztett kiskutyák sorsát nyomon követi, saját Facebook csoportjában a gazdikat folyamatosan ellátja tanácsokkal, segítséggel. Előfordult, hogy visszavásárolta olyan kutyáját, akit a gazdik meguntak, le akartak adni. Nem mellesleg a fajtamentőktől is gyakran vesz át és szállásoltat mentett kutyákat.

Ha valaki egy gyönyörű, egészséges, jó idegrendszerű német juhászt akar, szívből tudom neki ajánlani Kun Bea kutyáit.

2022. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!