Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aláírjátok ezt a petíciót a...

Aláírjátok ezt a petíciót a kutyák kötelező pórázon tartása ellen?

Figyelt kérdés
[link] A kutyásokat lassan úgy kezelik, mint a bűnözőket, a kutyák pedig a társadalom első számú ellenségei lesznek. Egyszerűen ellehetetlenítik a kutyák normális életét, egész életében egy 2 m-es zsinór végén kell rángatni.
2013. nov. 22. 10:50
 61/118 zsuzsabazsa ***** válasza:
75%
Hidd el 49-es, hogy nagyobb az esélye, hogy az utcán leüthetnek,megkéselnek és kirabolhatnak, mintsem, hogy egy kutya megharap.
2013. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 anonim ***** válasza:
23%
és azt hagy kérdezzem már meg, ha megvan a vizsga, akkor ezt majd a hőbörgő részegek, meg focihuligánok is tudni fogják??? És nem fogják cseszegetni a kutyát???
2013. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, rájöttem. Azok, akik az űberbiztonságot, és szájkosarat erőltetnék, ők vlsz tévé előtt ülő, "információkat" a híradóból szerző erzsinénik lehetnek. Már elnézést. De azok f*snak ennyire mindentől, akikkel soha, semmi nem történt...
2013. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
25%

Akkor én biztos az vagyok, mert igenis örülök a kötelező póráznak.


A sok mentett kutyát meg tuti megálmodtam és sosem mentettem meg egyiket sem....

2013. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 anonim ***** válasza:
51%

mondom szájkosarat erőltető. :D

Póráz használat ellen szerintem nemigazán lehet kifogása senkinek.

2013. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
30%
Pedig nem is kevés embernek van. Mert nekik nem számít az, h a kutya ösztönlény és nincs 100%-os kutya, a kutya életével játszani nekik nem okoz gondot.
2013. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
12%

én nem szeretnék senkivel sem balhét

de ha valaki a szájkosarat állatkínzásnak minősíti, az NEM ÉRT A KUTYÁKHOZ

olvassátok a nagybetűs részt tudatlanok

aki olyan hű de nagy állatvédő, az valószínüleg látott már rendes szájkosarat és tudhatja, hogy nem egy gázáralrchoz kell hasonlítani, hanem maximum egy szemüveghez

sőt, egy szemüveg sokszor nagyobb sérüléseket okoz egy emberen, mint egy szájkosár egy kutyán (kibélelt belső, állítható méret, stb.)

tehát többek között a 60%-os kolléga is elnyomhatja magát a kutyakozmetikus tudásával

2013. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 anonim ***** válasza:
79%

Little Red, mégis hol játszunk a kutya életével? A parkban frizbizés közben, vagy a város mellett a mezőn sétálva, esetleg a folyóparton faágakat dobálva és kutyát úsztatva? Jó lenne ha nem sarkítanád ki az emberek felháborodását, ugyanis a háborgók nem a nagykörút melletti járdán akarják póráz nélkül sétáltatni a kutyáikat (bár szerintem ezt te is tudod, csak könnyebb a lelkednek ha kötöszködhetsz).


A szájoksár pedig nem téma, annak a kötelezőségét szerencsére már eltörölték, mert totál értelmetlen és káros a kutyasétáltatás során. A póráz legalább hasznos is tud lenni.

2013. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 anonim ***** válasza:
79%

"ha valaki a szájkosarat állatkínzásnak minősíti, az NEM ÉRT A KUTYÁKHOZ "


Én meg úgy gondolom, hogy ha te a szájkosarat szükségesnek ítéled az utcán sétáltatott vagy az egymással játszó kutyákra, akkor te nem értessz a kutyákhoz. Kínzásnak nem mondanám, de a legtöbb kutyán felesleges, haszontalan, kényelmetlen (a gazdinak is), megfélemlítő és káros. A szájkosár alkalmazásának is megvan a maga helye és ideje amennyiben valóban szükséges.

2013. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:
22%

tényleg utolsó, meg van helye?

és hol?

mert hogy te soha nem raknád rá az biztos

nem tudom, minek nyivákoltok

itt mondjátok magatokról, hogy ilyen meg olyan nagy állatvédők vagytok, aztán egy szájkosár ellen hőbölögtök

ha csak egy kicsit is értenétek az állatokhoz, láttatok volna már rendes szájkosarat és tudhatnátok, hogy nem állatkínzás ráadni a kutyára, de nem...

nem egy kutyát képeztem már ki, úgyhogy nem egy laikussal van dolgotok

2013. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!