Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aláírjátok ezt a petíciót a...

Aláírjátok ezt a petíciót a kutyák kötelező pórázon tartása ellen?

Figyelt kérdés
[link] A kutyásokat lassan úgy kezelik, mint a bűnözőket, a kutyák pedig a társadalom első számú ellenségei lesznek. Egyszerűen ellehetetlenítik a kutyák normális életét, egész életében egy 2 m-es zsinór végén kell rángatni.
2013. nov. 22. 10:50
 81/118 anonim ***** válasza:
15%

leírom nektek mégegyszer, HÁTHA megértitek

a szájkosárnak olyan a kialakítása, hogy egy szarabb szemüveg nagyobb sérülést tud okozni egy emberen, mint a szájkosár a kutyán

szerintetek a rendőrkutyák, hogy bírnak ki ilyen sok időt szájkosárral?

jelentsük fel a rendőröket is állatkínzásért nem?

nem vagyok provokátor, de többet értek a kutyákhoz, mint ti abban biztosak lehettek, mert aki egy rohadt szájkosarat állatkínzásnak titulál, annak semmi keresnivalója ebben a kategóriában

én már nyertem díjat a kutyámmal, bele húzhatnátok ti is, bár kétlem, hogy sikerülne...

2013. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 anonim ***** válasza:
100%

Előző, ez való iagaz.


Én is kerülöm a szájkosaras kutyákat, mert rögtön arra gondolok, hogy olyan agresszív és neveletlen, hogy a gazdája sem bízik benne.

2013. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/118 anonim ***** válasza:
100%

49% ->Azon kívül, semmi információt nem osztasz meg a közösséggel, csak szidkozódsz, és másokat minősítesz. Egy kutyákhoz értő, velük foglalkozó ember nem ilyen stílusban nyilvánul meg. Ez szerintem mindenki számára nyilvánvaló. Úgyhogy, ha tudsz valami újat mondani, objektív, hasznos információt, azt kíváncsian várjuk.

És ha lehet próbálj meg valamivel intelligensebb módon megnyilvánulni, ha már olyan nagyra vagy magaddal.

2013. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 anonim ***** válasza:

Nem előző, hanem #82-es.


A szájkosaras kutyákat én is kerülöm.

Mindig az jut eszembe, hogy olyan agresszív és fegyelmezhetetlen, hogy a gazdája sem bízik benne.


Valóban előző:


A rendőrkutyák nem átlag ebek, speciális kiképzést kaptak, alapos kiválogatás után. Ne hasonlítsd őket a hobbi kutyákhoz.

2013. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/118 anonim ***** válasza:
0%
és mégis mit vársz el tőlem, amikor leírok egy köztudott tényt és mindenki rámront, hogy hogyan volt merszem ilyet tenni?
2013. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 anonim ***** válasza:
0%

én normálisan leírtam, hogy nem a szelíd kutyásokkal akarok kib*szni (ha nem hiszitek, olvassatok vissza), most mégis azon megy a vita, hogy mekkora tróger vagyok...

kicsit magatokba nézhetnétek ám ti is

2013. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/118 anonim ***** válasza:
Senki sem állítja, hogy a szájkosár kínzás. Csak te szajkózod folyamatosan, hogy szerinted nem az. Ezt teljesen felesleges ismételgetni, mert már huszonötször leírtad. Csak azt nem vagy hajlandó kifejteni, hogy szerinted miért kellene minden kutyára szájkosarat tenni.
2013. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/118 anonim ***** válasza:
A probléma csupán az h abszurd dolgot írsz. Ha értenél a kutyákhoz akkor tudnád h valóságtól elrugaszkodott amiket mondasz... És amire az egészet alapozod; érdemes lenne megnézned h hány kutyatámadás történt parkokban, utcán, városban - és hány elhanyagolt, vidéken, láncon tartott kutyáknál.
2013. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/118 anonim ***** válasza:
0%

lehet, hogy a palotapincsieiteket fel tudjátok így nevelni, de normális, életrevaló kutyának (pl. rendőrkutyának) meg kell tanulnia szájkosárral is teljesíteni

ez a régi kutyasulikban alap volt, szomorú, hogy hova jut ez a világ...

2013. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/118 anonim ***** válasza:
0%
aki tudni akarja, hogy miért akarok minden kutyára szájkosarat, az nézze vissza a hozzászólásaimat és rájön
2013. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!