Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyát, hogy kell...

Kistestű kutyát, hogy kell alomtálra nevelni?

Figyelt kérdés
Benti kutya és nincs mindig idő kivinni sétálni mert sokat dolgozunk és nincs otthon senki.

2013. nov. 24. 15:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy egy szobakutyára halálos a lakásba vizelés, de csak akkor ha azt alomtálba teszi.
2014. febr. 8. 15:45
 112/119 sippara ***** válasza:
70%
Nagyon remélem, hogy a megfelelő korban majd téged is magad alá hugyoztatnak, és bezárnak a lakásba :)
2014. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/119 A kérdező kommentje:
Miért ,te ha kell akkor kirohansz az utcára wc-zni? Nálunk a lakásban szokás ,wc-be.. Marharépa.
2014. febr. 9. 14:55
 114/119 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ha a kutyádnak wczni kell, akkor kirohan az utcára wczni.
2014. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 sippara ***** válasza:
72%

Hű, hát ez a reakció sok mindent elmondott :)


Egyébként megfelelő energiabefektetéssel akár a wc-t is megtaníthatnád használni, ennél az is jobb lenne - ugyanis amire most kényszeríted, az olyan, mintha neked a nappali közepére kéne csinálnod - bár gyanítom, ha arra nincs igényed, hogy a kutya kiegyensúlyozott életet élhessen, a trükktanítás végképp hidegen hagy, hiszen azt még a végén élvezné is szegény állat.

2014. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/119 anonim ***** válasza:
Amúgy ne haragudj kérdező, de ugye 15 órát dolgozol, gondolom azért 6-ot alszol is, kajálsz is, ügyet intézel, bevásárolsz, pároddal vagy, mit tudom én, marad kb. 1 órád a kutyádra naponta, vagy kevesebb??? Én aktívan (kizárólag rá figyelek) foglalkozom a kutyámmal 3 órát, de közben szerintem vagy 5-öt még a közelemben van itthon vagy elkísér ide-oda, és néha még így is azt érzem többet igényelne... Nem csak az a baj hogy hova pisil/kakil hanem az, hogy mennyire unatkozhat, nem foglalkozik vele senki (vagyis alig) a fizikain túl hol marad a szellemi lefárasztás, a gazdával eltöltött idő? Neki ez borzasztó lehet, a félelméből ítélve nem is tart téged megfelelő falkavezérnek, olyan elveszett lehet szegénykém hogy látatlanból is sajnálom. Nem tanítják trükkökre, nincs semmi kihívás az életében, semmi élmény amit a többi kutya társasága adna (mert azok mégis csak az ő fajából valóak amit te semmivel sem pótolhatsz), ül egész nap a 4 fal között és malmozik? Csodálom hogy még nem szedte szét az egész lakást, ez egy kutyának így baromi unalmas, és sajnos az mikor hazamész és hullafáradtan adsz egy simit a fejére nagyon nem elég! Nem ellened beszélek, csak képzeld el hogy neked kéne 20 órákat tök egyedül ülnöd egy szobában, emberekkel sosem találkoznál (ahogy ő sem kutyákkal), az neked milyen érzés lenne? Ha igazán szeretnéd keresnél neki egy olyan helyet ahol törődnek is vele...
2014. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/119 A kérdező kommentje:
Jól érzi magát nálunk, ezt én látom, a többi lényegtelen és mellébeszélés. Én így tartom ,ti meg másként. Nektek a kutya egy "szent állat" akinek alá kell rendelni magatok,nekem egy háziállat akinek alkalmazkodnia kell, cserébe kap ételt és védelmet ,törődést. Ennek mértéke relatív. Nektek kevés, nekem éppen elég. Leírhatjátok ezerszer is hogy adjam másnak ,de felesleges időpazarlás.
2014. febr. 9. 16:36
 118/119 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kìvül is vannak emberek, akik nem hordjàk ki a kutyàt, de ők csak lustàk.. a kutyàknak nincs alomtàlca meg alom, mert megeszik, földre terìthető pelus van..
2014. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/119 anonim ***** válasza:
az utcsò vagyok.. ettől függetlenül nem èrtek vele eggyet, de meg lehet rà tanìtani.. az ürülèket ami a szőnyegen van, tedd rà a pelusra , esetleg pisit is törölj bele, hogy èrezze a szagot
2014. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!