Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyát, hogy kell...

Kistestű kutyát, hogy kell alomtálra nevelni?

Figyelt kérdés
Benti kutya és nincs mindig idő kivinni sétálni mert sokat dolgozunk és nincs otthon senki.

2013. nov. 24. 15:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/119 anonim ***** válasza:
86%
Suliba nem viszed, sétálni nem viszed, elajándékozni nem fogod- akkor szedjed a szart butuska.
2013. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/119 anonim ***** válasza:
86%

Akkor elárulom neked,ha valaha elérnéd,hogy alomba végezze a dolgát,akkor odakint nem fogja csinálni.

A kutyák nagyon ritkán csinálnak oda,ahol egyébként élnek.Tehát az alommal valószínű csak szorongást váltasz ki belőle,és hiába mentek később sétálni,nem fog csinálni semmit,hanem amint hazaértek,bepisil.


DE nincs módszer az alomra szoktatásra,mert a kutyás gazdák nem olyan retardáltak,hogy erre kényszerítsék a szerencsétlen állatot.

Még mindig állatkínzás ennyire burokban nevelni egy érző lényt,akinek szüksége van a saját fajtársai társaságára.De látom téged nagyon nem érdekel,a kutya szükséglete...Még mindig önző vagy.

2013. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/119 A kérdező kommentje:
Majd megmutatom ,hogy sikerül ! Erre az oldalra sem érdemes kérdést kiírni, csak unatkozó munkanélküli trollok írnak ide is.
2013. nov. 24. 19:03
 34/119 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen...Mi mind trollok vagyunk, unatkozunk, és nem teszünk meg semmit azért, hogy TELJES munkaidős állásaink mellett is 3szor sétáljon a kutyánk...Ejj, mekkora köcsögök vagyunk....
2013. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/119 A kérdező kommentje:
És mégis mikor sétáljon 3x ,ha dolgozom és nem vagyok otthon,észlény? Így is majd összeesek mikor este 8 kor még lent baktatok és nemsokára kelni kell,és még akkor is leviszem 1x a kutyát.
2013. nov. 24. 19:14
 36/119 anonim ***** válasza:
88%

Igen,mutasd meg hogy tudod még jobban tönkre tenni szegény kutyát!


Amúgy komolyan,hogy lehetsz ennyire sötét,hogy ide írtak 4 oldalon keresztül egymástól független emberek,és szerinted mindenki hülye,csak te vagy helikopter.Az ilyet agyon kéne ütni.


Ja,én is dolgozok és mellette 2 kutyám van,akikkel minden nap sétálunk ;) És még a háztartásra és a páromra is van időm...Biztos én vagyok valami zseni,hogy meg tudom oldani.Ja,és szobatiszta is mindenki!

Ja,és útban van az első baba,szóval még nőgyógyászhoz és terhesgondozásra is járok!


Na,de abbahagyom,mert elájulok magamtól,hogy van ennyi időm az állataimra...

2013. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/119 A kérdező kommentje:
Tényleg agyon kéne ütni téged ,de nem lehet mert nincs mit.Barom.
2013. nov. 24. 19:19
 38/119 anonim ***** válasza:
84%

Remélem, ha lesz gyereked, akkor azt is otthonhagyod egy alomtállal, mert nincs rá időd.


Ha reggel 6ra megyek dolgozni, akkor a kutya miatt 4:30kor kelek...Kötsög vagyok, mi?

2013. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/119 A kérdező kommentje:
Azt nem fogod fel ,hogy vihetem este -reggel ,a köztes idő akkor is 15 óra? Ehhez olvasni is tudni kéne és értelmezni a szavakat, de az nehéz.
2013. nov. 24. 19:22
 40/119 anonim ***** válasza:
90%

Tudod az állatok szeretete ott kezdődik, hogy beismerem ha valami nem megy. 15 órát vagy távol, tehát a kutyatartásra alkalmatlan lettél. Amíg ilyen körülmények között vagy, ne tarts kutyát, HA IGAZÁN SZERETNÉD, akkor megértenéd ezt, nem pedig önző módon magad mellett tartanád. Boldogtalan a kutyád, ezt te is tudod. Illetve TUDNÁD, ha tisztában lennél az igényeivel.

Megnevelni nem tudtad, de kutyaiskolába nem viszed mert nincs időd és pénzed rá.

Sétáltatni nem tudod, mert nincs időd rá, sétáltatót nem hívsz, mert pénzed nincs rá.

Se időd, se pénzed a kutyádra, DE AZÉRT Ő SZERESSEN, azért ő legyen ott neked mindig, azért ő nézzen fel rád és tiszteljen téged, mert csak.

Nagyon fair vagy, komolyan.

2013. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!