Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyát, hogy kell...

Kistestű kutyát, hogy kell alomtálra nevelni?

Figyelt kérdés
Benti kutya és nincs mindig idő kivinni sétálni mert sokat dolgozunk és nincs otthon senki.

2013. nov. 24. 15:54
 81/119 anonim ***** válasza:
55%
3000-ért jól átba@szott a kedves ismerős, és mintapéldányt kaptál a szaporított kutyákból: idegroncs. Gratulálok!!!!!
2013. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/119 A kérdező kommentje:

Mennyi sötét és végtelenül rosszindulatú ember van itt elképesztő! 3ezer nem volt pénz érte, a kaja meg az oltás többe került az ismerősömnek. A többi 4 kiskutyát jóval többért adta el, és így is elkapkodták ,hogy keverékek, mert nagyon kis helyesek voltak.

És kikérem magamnak nem idegbeteg a kutya, semmi baja nincs, értelmes kedves kutyus !Így szeretem ahogy van, hogy arctalan senkik mit irkálnak elbújva a monitor mögé az pont le§arom.. Jó lenne ha nem írnának ide azok akik csak kötekedni tudnak. Én már meguntam a magyarázkodást , további jó beszólogatást kívánok .

2013. nov. 29. 07:14
 83/119 anonim ***** válasza:
84%
Igen, fél mindentől, ez aztán a teljesen normális viselkedés....
2013. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/119 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, úgy látom nagyon tudod, hogy mi mindenhez van jogod! Sajnos azt elfelejted, hogy a jogokkal együtt kötelességeid is vannak! Amikor éltél azzal a jogoddal, hogy kutyát tarthatsz, akkor önként vállaltál vagy tízszer ennyi kötelességet, ami a kutyatartással együtt jár és amiről nem vagy hajlandó tudomást venni!
2013. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/119 anonim ***** válasza:
78%
Anyádnak is joga lett volna elvetetni téged,még sem tette meg.A kötelességét pedig nem teljesítette,hogy gondolkodni képes embert neveljen belőled és megtanítson arra,hogy az állattartás áldozatokkal jár és nem jár alanyi jogon mindenkinek.Valamint energiát,időt és pénzt kell belefektetni.Menthetetlenül ostoba vagy.
2013. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/119 anonim ***** válasza:
60%

" Te egyszer s mindenkorra felleős vagy azrét amit megszelídítettél"

Nekem macskáim vannak, de...

Szóval szerezz alpmtálcát, próbáld meg meg a macskalommal, ha látod, hogy szimatol ( mert mondjuk pisilni akar) akkor tedd bele a tálcába. Ha sikerült a produkció a álcába adj neki jutalomfalatot... Tudom, nem macska, nem is, mert a macska ösztönösen bemegy az alomba. Egyébként meg azt mondják, hogy a mikor a kutyu kicsi akkor kell árszoktatni, és ha nem jó helyre psiilt, vagy kakilt, akkor meg újságpapírral kell kicsit meglegyinteni, de ezzel nem értek egyet. Inkább a jutalmazás híve vagyok, tehát próbáld inkább azt, amit fentebb írtam, jutalomfalatot neki, ha alomra megy.... Job híján mást nem tudok. Viszont van kutyás ismerősöm, aki adott kulcsot a lakásához egy másik kutyásnak, aki néhe levsizi, ha ő nem ér rá, vagy beteg... Nyilván megválogtja kinek ad kulcsot az ember.Mellesleg megkérdezem: chioje és oltása van a kutyának?

2013. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/119 intense ***** válasza:
Utolsó, ha nem mondod is rájövök hogy macskád van... :D
2013. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/119 anonim ***** válasza:
ezzel a remek módszerrel csak az a baj, hogy amikor a kutyának alomra kéne végeznie, akkor nincs otthon senki, aki rátegye, mert amikor otthon vannak akkor állítólag sétáltatják. vagy lehet, hogy majd lesz egy hétvége, amikor nem sétál egyáltalán a kutya, mert alomra szoktatás van?
2013. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/119 anonim ***** válasza:
Na mi van azóta a kutyussal? Alomra jár, vagy megoldódott valahogy a helyzet?
2013. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/119 A kérdező kommentje:
Vettem kutyapelenkát és kitapétáztam vele egy járólapos részt, tettem rá kinti földet egy lapáttal amire pisilt kint, és már többször is odapiszkított a jó helyre! Szépen lassan ,le fogom csökkenteni a pelenkázott területet, egyelőre úgy tűnik érti mi a helyzet. Meg azt csinálom ,hogy miközben séta közben éppen végzi a dolgát akkor mondok neki egy szót ,hogy összekösse a tevékenységgel, aztán a lakásban ráültetem a pelenkás részre és ugyanezt mondom neki. Jóval ritkábban van "baleset" már.
2013. dec. 30. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!