Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó vagy mopsz? Melyiket...

Törpilla1987 kérdése:

Tacskó vagy mopsz? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:

Első vagyok,azért egyik sem,mert a mopsz elég beteges, nem egyet ismerek és jó tenyésztőtől vették még is sokszor betegek,meg én nem vagyok oda a nyomott pofijú kutyákért,lustábbak is..

Tacskó külsőre nem tetszik,meg eléggé makacs,pörgős kutya.


Nem az én világaim ez a két fajta :D

2014. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:
Első! Milyet választanál?
2014. jan. 21. 15:20
 13/79 anonim ***** válasza:

első vagyok


Kintre a tacskót nem ajánlom eléggé fázósak!


Én álomfajtám egy barna Dobermann szuka :)

Most egy bichonom van,szeretem a bichonokat.

Sokszor a menhelyi keverékek is nagyon tetszenek,főleg a fekete színűek :)


Ha kintre szeretnél kutyát én inkább olyan fajtát ajánlanék ami jól bírja a telet.

Kisebb testű fajták jöhetnek szóba csak?

A kistestű kutyákat,nem lehet kint tartani!!

2014. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy nem szeretnéd lakásban tartani. Ennél a két fajtánál, ami tetsik neked ez elkerülhetetlen. Nem valók kertbe. Kistestűek, közelebb vannak a földhöz, jobban megérzik a hideget, ráadásul a szőrük is rövid. Amennyiben e két fajta közül szeretnél választani, úgy kénytelen leszel lakásban tartani. Ha nem engedsz abból, hogy nem élhet lakásban, úgy viszont másik fajta után kell nézned sajnos :)


Ha az én egyéni véleményemre is kíváncsi vagy. Nekem a mopsz kifejezetten nem tetszik. Sem jellemre, sem küllemre. Van mopszos ismerősöm, jó helyről vette a kutyáját még is beteges mint megannyi fajtásra.

A tacskók sem szépek szerintem, de nem is lenne kérdés, hogy a kettő közül inkább egy tacskót vinnék haza :) Akárhány tacskót ismertem eddig annyi szeretet volt bennük, hogy azt nem tudom, hol fért el :)

2014. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
Mopszom van, imádom! De nem ajánlom. Ahogy előttem írták, beteges, sokat kell rá költeni. Viszont családcentrikus, barátságos kutyus.
2014. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:
Ismerősömnek mindig kint volt a tacsija. Max. annyit tudnék elképzelni, hogy télen valami nyári konyhában lehet a kutyus.
2014. jan. 21. 15:30
 17/79 anonim ***** válasza:

Nekem a tacskó jobban tetszik, de biztos, hogy macerásabb a nevelése, mint a mopsznak. A tacsi vadászkutya és nagyon aktív. A mopsz szerintem sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb.

Ha mindkettő tetszik, akkor a jelleme és ne a kinézete alapján dönts. Melyik illik jobban a családhoz? :)

2014. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:
Talán inkább a tacskó jobban passzol hozzánk. :) Csak a kis padlócirkálók tetszenek, nagykutyák nem.
2014. jan. 21. 15:36
 19/79 anonim ***** válasza:
Ragaszkodsz,hogy fajtatiszta legyen ? Az én mopsz -tacsi mixem mindkét oldalról a jó géneket örökölte ,nagyon jó fej,szívós kutya (: . Színben ,testalkatban ,a mopsz vér jellemző rá,az orra nem annyira nyomi ,így nem röfög ... viszont nagyon aktív ;-). ... Ismerősöm keres egy szintén ilyen mix kutyusának (6 hónapos)gazdit .Ha érdekel ,rákérdezek ..
2014. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 A kérdező kommentje:

Sajnos, jelenleg nincs hova tennem. :( Csak azért szeretnék dönteni, hogy a vonzás törvénye szerint, hátha hamarabb sikerül, hogy az enyém legyen.

Megnéznék egy ilyen mixet. Tudsz fotót mutatni valahol? :)

2014. jan. 21. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!