Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó vagy mopsz? Melyiket...

Törpilla1987 kérdése:

Tacskó vagy mopsz? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
Dóra Puli a legcukibb. :)
2014. jan. 22. 09:52
 52/79 anonim ***** válasza:

hirdetések vegyesen menhely vagy magán, általában ingyen adják (tehát nem támogatsz szaporítókat):


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link] (ő alkalmas azokhoz a körülményekhez simán amit írtál, eddig is így élt)


8. [link]


9. [link]


10. [link]


11. [link]


12. ő is kinti: [link]


13.őket meg kell kérdezni: [link]


14. [link]


15. ő meseszép gombszemű: [link]

2014. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
Dóra pulinak van egy nővére, mindjárt linkelem:)
2014. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:

akkor egy adag puliféleség még ömlesztve, aztán mentem tanulni:D


1.Dóra tesója: [link]


2. [link] (uszkár is van bennük, édik:D)


3.ő egy egy tündér fülimanó: [link]


4. [link]


5. [link] (én őt hoznám ki azt hiszem, ha már ilyesmi...egy kis nyírás, és csodaszép lenne, egészen biztos, hogy az életben bármiért hálás lenne Neked...én tudom, nekem hasonló helyről van kutyusom, bár ő magánembernél élt ilyen körülmények között...nála fantasztikusabb kutyus nincs is! a félelem szeretettel, türelemmel oldható...egy kis csodalény)


6. [link]


na ki a favorit? vagy abszolút nem jönnek be a szőrmókok?

2014. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 A kérdező kommentje:
Otthonról megnézem. :)
2014. jan. 22. 10:19
 56/79 anonim ***** válasza:

még egyetlen egy...őt régóta nézegetem, halálos füle/bundája van, és szegény nagyon rég bent van az illatos úton...tündéri, tényleg.


[link]

2014. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:
A pincsikről mit gondoltok? Ők sem lehetnek kint elvileg?
2014. jan. 22. 15:18
 58/79 sippara ***** válasza:
Nem, kistestű kutyát nem lehet kint tartani, másrészt egyetlen palotakutya tenyésztő van az egész országban... bor mondjuk a te szempontodból ez nyilván mindegy, expresszen van "pincsi" is húszér', elnézést is kérek, hogy feltételeztem, bármilyen szinten érdekel a kutya egészsége :)
2014. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:

Sippara, Neked lételemed a kötözködés. Nem gondolod, hogy más módon is lehet kutyát tartani? És lehet egészséges, szeretetteljes módon nevelni anélkül, hogy a fizetésem rámenne a kajájára és bent lakna a szobámban?

Biztos, csak luxus körülmények között nevelkedett kutyákat ismersz. Körül nézhetnél máshol is, mert nem mindenhol úgy mennek ám a dolgok, mint Nálad. Mégis egészséges, boldog kutyák tulajdonosai sokan.

2014. jan. 22. 17:46
 60/79 A kérdező kommentje:
Továbbra is Dóri és a tesója a favoritok. :)
2014. jan. 22. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!