Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan miért nyugtatgat...

Most komolyan miért nyugtatgatjátok magatokat hogy panelban jó sorsa van egy közép vagy nagy testű kutyának?

Figyelt kérdés
Egy kutyának például egy német juhásznak nagy szenvedés ha 8:00 tól 17:00 ig egyedül van egy lakásban 50négyzetméteren. Ráadásul nagyon hiányolja a gazdáját is ez a fajta különösen. Van aki ennél durvább munkabeosztásban több műszakban dolgozik , munka mellet még egyéb teendője van. Egy ilyen kutyának a napi két séta nem elég. mellette még agyilag is fárasztani kell mert ezek a kutyák nagyon intelligensek és megörülnek ha nincs mit tenniük. Hogy miért jobb a kertes ház. Én sokat foglalkozok a staffimal mivel itthon dolgozok van időm is. Napi 5 óra intenzív mozgás megvan neki. De néha ha kinézek az ablakon látom hogy még így is játszik a játékaival , szaladgál boldogan , önfeledten az udvaron. Valamint feladata is van pl védeni a territóriumát. Ez egy szerencsétlen lukba bezárt kutyának nem adatik meg. Meg ha unatkozik is egy kutya kint a kertbe feltalálja magát elkezd ásni stb ami nem jó de inkább kösse le magát mint bekattanjon.. Én azt mondom hogy állatkínzás panelba kutyát tartani hiába nyugtatgatják itt sokan magukat. Ez olyan mintha én kertes házban kennelben tartanám a kutyámat de csak 2 séta erejéig engedném ki. Hát ez szörnyű lenne. Olyan mintha ti is a házból csak kétszer mehetnétek ki egy nap 1 órára. Bár ez rossz példa mert az emberek 4 fal között is elütik az időt de a kutyák pl nem élvezik a tévé nézést.
2014. júl. 26. 13:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/101 Szilvi & Argos ***** válasza:

kérdező, ezt szajkóztuk idáig, hogy panelban és kertesben IS lehet szarul tartani kutyát, és CSAK A GAZDÁN MÚLIK :

D

2014. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!