Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Tegnap a városligetben (Bp.) láttam ezt a kiskutyát és rettenetesen megtetszett.


[link]


Keresgéltem a neten és arra jutottam, hogy talán ez egy Shiba vagy Akita lehet vagy ha nem az akkor esetleg tudja milyen fajta (ha egyáltalán fajtatiszta?). Egy szó mint száz, ha valaki felismeri esetleg VAN IS NEKI, tudna mesélni róla mire lehet számítani vele kapcsolatban? Olvastam a Shibáról és az Akitáról is(nekem annak tűnnek), de nagyon sok az ellentmondó információ, néhol azt írják ragaszkodó, míg máshol, hogy független. Könnyen tanítható engedelmes, máshol buta és makacsnak írják, sőt volt ahol azt írták okos, de sz@rik a fejedre. És más egyébben sem találtam egyetértést. :(


Hihetetlenül tetszik a fizimiskája, úgyhogy szeretnék egy ilyet, remélem jellemében is passzolni fog hozzám!


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 12. 10:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem érdekel, és kár, hogy nem tudod elfogadni hogy ennek ellenére is van saját véleményem, de a fáradozást értékelem
2016. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
Ja és bocs az off-ért
2016. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
A kép linkjében benne van, hogy shiba inu, akkor milyen fajta lehet?
2016. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!