Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Tegnap a városligetben (Bp.) láttam ezt a kiskutyát és rettenetesen megtetszett.


[link]


Keresgéltem a neten és arra jutottam, hogy talán ez egy Shiba vagy Akita lehet vagy ha nem az akkor esetleg tudja milyen fajta (ha egyáltalán fajtatiszta?). Egy szó mint száz, ha valaki felismeri esetleg VAN IS NEKI, tudna mesélni róla mire lehet számítani vele kapcsolatban? Olvastam a Shibáról és az Akitáról is(nekem annak tűnnek), de nagyon sok az ellentmondó információ, néhol azt írják ragaszkodó, míg máshol, hogy független. Könnyen tanítható engedelmes, máshol buta és makacsnak írják, sőt volt ahol azt írták okos, de sz@rik a fejedre. És más egyébben sem találtam egyetértést. :(


Hihetetlenül tetszik a fizimiskája, úgyhogy szeretnék egy ilyet, remélem jellemében is passzolni fog hozzám!


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 12. 10:04
 51/103 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de a kérdés feltevése óta folyamatosan írok és képzeld Akita tulajdonos vagyok :))
2016. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
Ja és nem értem milyen megerősítést köszönsz hisz a link küldője is szépen leírta hogy elsőnek más fajtát válassz.
2016. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 A kérdező kommentje:
50: "Keresgéltem a neten és arra jutottam, hogy talán ez egy Shiba vagy Akita lehet" (fenn a kérdésben, lehet mielőtt válaszolsz érdemes lenne a kérdést is elolvasni...hm? :)). Most erre mit mondjak? Azért némi fogalmam volt róla.
2016. jún. 12. 18:28
 54/103 A kérdező kommentje:

51: Sajnos nincsenek nevek, így nehéz célzottan válaszolni, így csak sorszámra tudok.


52: A linket azért köszönöm, mert megerősített a döntésemben. Az, hogy ő mit mond az az ő dolga.

2016. jún. 12. 18:30
 55/103 anonim ***** válasza:
53%
De mit erősített meg??? ennyi idő alatt elolvasni sem volt időd de azért megerősítette a döntésed. Hát tudod mit? Már csak abban reménykedem hogy neveletlen lesz és menhelyre adod ahol les esélye normális hozzá értő gazdát találni.
2016. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
100%
Ja és figyeld a százalékokat enyém a 65% nyugodtan pontozd le az összes válaszom nem érdekel akkor is a mellett vagyok hogy ne vegyél ilyen kutyát.
2016. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, miert nem nezel inkabb huskyt vagy malamutot vagy valami ezekhez hasonlo kutyat? Kullemben nem nagy elteres van, oke nem ugyanolyan mint az akita de a jellemeben teljesen masok. Sokkal konnyebb dolgod lenne veluk, nem kellene attol felned folyamatosan, hogy a fejedre nonek..De hat mint latom mar eldontotted mit akarsz. Sok sikert hozza.
2016. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 A kérdező kommentje:

55: És ha nem lesz neveletlen? Na akkor mi lesz?

56: Nem pontozlak le, hisz azt sem tudom melyiket írod te (nincs mellette név). Nem lehet esetleg, hogy más szerint is haszontalan amit írsz nekem?

57: Semmivel nem "jobbak", azok is nagyon makacs fajták cserébe hatalmas mozgásigénnyel.

2016. jún. 12. 18:49
 59/103 anonim ***** válasza:
Az Akitának is hatalmas mozgás igénye van ha elolvastad volna a linkben szerepelteket tudnád :D Egyébként a százalékomnak nincs köze a válaszaim hasznosságához. Látod a kis kezeket na ott valahol van a % ha megnézed az összes ide válaszolt 65%-os válasz az enyém.
2016. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
100%
igen ez a "díszes társaság" itt már több éve kutyázik, és van egy kis értelmes esze, mert le akar téged beszélni erről a fajtáról. De legyünk már ezért is mi a gonoszak, hogy neked akarunk jót, meg a szerencsétlen kutyának. Nekem meg ugyan ne mondd azt, hogy mit prédikálok ha nem volt ilyen típusú kutyám. Máig te sem tudtál róluk semmit, sőt, még most sincs rólad fogalmuk. Mert ha lenne, már rég beláttad volna, hogy nincs igazad. Tudod mi vagy? Önző. Önző vagy a jövőbeli kutyáddal szemben, aki miattad fog szenvedni, mert nem fogsz hozzá érteni. Ezért neki kell majd átvennie az irányítást, ami számára teher. De sebaj, legalább "passzol" hozzád. Állításod szerint.
2016. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!