Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Tegnap a városligetben (Bp.) láttam ezt a kiskutyát és rettenetesen megtetszett.


[link]


Keresgéltem a neten és arra jutottam, hogy talán ez egy Shiba vagy Akita lehet vagy ha nem az akkor esetleg tudja milyen fajta (ha egyáltalán fajtatiszta?). Egy szó mint száz, ha valaki felismeri esetleg VAN IS NEKI, tudna mesélni róla mire lehet számítani vele kapcsolatban? Olvastam a Shibáról és az Akitáról is(nekem annak tűnnek), de nagyon sok az ellentmondó információ, néhol azt írják ragaszkodó, míg máshol, hogy független. Könnyen tanítható engedelmes, máshol buta és makacsnak írják, sőt volt ahol azt írták okos, de sz@rik a fejedre. És más egyébben sem találtam egyetértést. :(


Hihetetlenül tetszik a fizimiskája, úgyhogy szeretnék egy ilyet, remélem jellemében is passzolni fog hozzám!


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 12. 10:04
 61/103 anonim ***** válasza:
100%
Annyira abszurd szerintem az, hogy egy nap alatt latsz egy kutyat, oke kulsoleg tetszik de meg a FAJTAJAT sem tudod, aztan meg igy estere a konkret tulajdonosokat oktatod ki. Velemenyt kertel, kaptal. Es eddig mindenki azt mondta, hogy ne ezt a fajtat vedd meg, de te csakazertis kotod az ebet a karohoz, hogy na marpedig en megmutatom hogy nem vagyok kezdo, stb. stb. Abbol a mondatodbol latom ezt, hogy irtad hogy beprobalkoznal vele hatha...Es mi lesz ne adj isten ha megis rajossz hogy ez nem neked valo? Eladod? Kidobod? Egy kutya felelosseget kovetel, de ezekbol a kommenteidbol en nem ezt latom, persze nem ismerlek.
2016. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt kérdeztem tőle, de nem adott rá választ. :)
2016. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
81%
Annyira megnézném, hogy mit írtál te a tenyésztőknek (már ha tényleg tenyésztőknek írtál és nem szaporítóknak, akik 5 forintért a csillagokat is lehazudják) és hogy mi lesz a válaszuk. Mert amit itt leművelsz, abból minden lesz, csak kiskutya nem.
2016. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
100%
tudod linkelni a tenyésztő honlapját?
2016. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
100%
De az a baj, hogy mar szerintem annyira belelovallta meg folspannolta magat, hogy komolyan vesz egyet :D Direkt hogy megmutassa a vilagnak, hogy mennyire jo kutyatulajdonos es hogy senkinek sem volt igaza mikor le akarta beszelni..
2016. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
100%
#65 ha valaki ennyire gyerek még ezen a szinten, annak nem kutyát kéne vennie, hanem felnőnie.
2016. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
Jogos, de sajnos nem tudunk helyette cselekedni.
2016. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 A kérdező kommentje:

Nah köszönöm a sok kommentet. Köszönöm az értelmesebb válaszokat és a kevésbé értelmeseket is.


Amúgy megsúgom a képen egy Shiba van. Ott van a Link neveben is:)

2016. jún. 12. 19:18
 69/103 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején mondtam hogy shiba mert az akitának kerekebb a feje.
2016. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 A kérdező kommentje:
Csak megemlítettem, hogy annyi itt az okos ember, de kb különbséget nem tudnak tenni Shiba és Akita között, de azért osztani nagyon tudnak, hogy csak egy elit csoport az akinek ez a fajta lehet. Ezek után nekem kétséges, hogy egyáltalán bármiféle tapasztalatotok van a fajtával, leszámítva az egy szem akitást.
2016. jún. 12. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!