Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a kutyát sétáltatni...

Mi ez a kutyát sétáltatni kell szindróma?

Figyelt kérdés
Családi házban lakom közepes kerttel, és van egy Akita inu kutyám 2,5 éves. Eddig akárhányszor megpróbáltam kivinni legyökerezett a lába és mozdítani sem bírtam úgyhogy nem is kínzom egy jó ideje. A kertben amúgy rengeteget mozog és mindig jókedvű, elég jó izomzattal is rendelkezik. Erre képembe vágta egy kutyamániás hogy mekkora állatkínzó trehány nemtörődő ember vagyok.
2017. jan. 17. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának a kert is csak egy nagy kennel. Ugyanúgy ingerszegény,mint a lánc. De szerintem te is érzed, hogy valami nincs rendben nálatok, különben nem írtad volna ki a kérdést.
2017. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
4%
Én lennék a bidbulos gyerek? Szeretem a nethuszárokat...fogalmad sincs róla ki vagyok mennyi idős és milyen ember,arról meg továbbra sincs fogalmatok,h milyenek a kutyáim.Az,h a kutyád agresszív volt és ment neki mindennek az a te rossz nevelésed...továbbra sem azt mondom,h felesleges a séta,mint azt ìrtam is jó dolognak tartom.De messze nem olyan fontos mint azt sokan gondolják...elsősorban a mozgás a lényeges azon felül pedig a szocializáció amit nem csak a sétával lehet jól csinálni...nyilván ez a leg egyszerűbb módja de akkor is túl van misztifikálva a dolog...
2017. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj még, hogyan lehet séta nélkül szocializálni egy kutyát?
2017. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem ismételném el amit a többiek írtak. De csak 1x kéne látnod a kutyád olyan állapotban, amikor alig várja, hogy ráadd a pórázt és játszhasson, kergetőzhessen más kutyákkal. Utána nem kérdőjeleznéd meg, hogy mikor is volt igazán boldog...


Mielőtt jönnél megint a "de fél" szöveggel, mint írtuk, minden állat fél az ismeretlentől. Egy felnőtt akitát igazán nem kéne már túlfélteni. Kis finomsággal, játékkal lehet bíztatni (és nem izomból húzni!), türelemmel és idővel rá fog jönni, hogy nincs mitől tartania.

2017. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
100%
De nem akar kimenni... Ha a gyerek nem akar iskolába járni, akkor ráhagyom és nem kell mennie, vagy megkeresem az okokat és teszek róla, hogy örömmel menjen iskolába?
2017. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
5%
43# a sógor nőmnek 3 gyereke van 9,6,2 évesek a nővéremnnek 2.5 éves a gyereke és nagy a baráti kör meg a rokonság is és közösségi emberként gyakran hívtuk vendékségbe őket továbbá sok kutyás ismerős van akik szintén gyakran jönnek kutyástól...stb stb...nem csak a sablonok alapján lehet kutyát nevelni de gondolom ez hihetetlen mer' a szízör milen nem ezt mondja a tv ben...
2017. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
92%
Aha. Biztos nagyon élvezi a sok ember társaságát. Biztos nem akar normálisan egy nagyot rohanni, esetleg érezni új szagokat, látni új dolgokat. Csak azt szereti ha egy rakás gyerek nyúzza. Ezek nem sablonok hanem NORMÁLIS FELELŐS ÁLLATTARTÁS. De te is csak egy begyepesedett nyomi vagy, úgyse fogod fel amiről beszélünk.
2017. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
86%
az én kutyám is örül ha kutya jön hozzánk ez nem azt jelenti hogy az utcán is nyugodtan el tud sétálni egy kutya mellett.
2017. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan emberek ügyesek vagytok...én meg bidbulos nyomi gyerek begyepesedve. :D Nem baj majd kinövitek,addig tartsátok be a FELELŐS ÁLLAT TARTÓ SZEMELLLENZŐTÖKET mert valaki azt mondta,h az csak úgy jó és kész...és én vagyok a gyepes...
2017. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ezt nem gondoltad komolyan.

Főleg nem egy akita inu kutyanal... Ha meg egy ilyen kérdést raksz fel, akkor meg nem akitád van. Gondolom "jo pénzért" vetted valamelyik aljas szaporítotol.

Csak próbáld ki te hogy éreznéd magadat egy "közepes" helyre bezárva. Egy idő után neked es neki is unalmas lesz. Te is előbb vagy utóbb megunsz egy éttermet, vagy akármit. Légyszíves keress neki egy gazdát, mert te sajnos nem minősülsz annak.

2017. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!