Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a kutyát sétáltatni...

Mi ez a kutyát sétáltatni kell szindróma?

Figyelt kérdés
Családi házban lakom közepes kerttel, és van egy Akita inu kutyám 2,5 éves. Eddig akárhányszor megpróbáltam kivinni legyökerezett a lába és mozdítani sem bírtam úgyhogy nem is kínzom egy jó ideje. A kertben amúgy rengeteget mozog és mindig jókedvű, elég jó izomzattal is rendelkezik. Erre képembe vágta egy kutyamániás hogy mekkora állatkínzó trehány nemtörődő ember vagyok.
2017. jan. 17. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
Jaj sértegessetek csak lepereg :D
2017. jan. 17. 21:45
 52/73 anonim ***** válasza:
92%
hát elég beteg vagy ha te a tanácsokat sértésnek veszed, már nem csak a kutyádat sajnálom.
2017. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
89%

Annyira lepereg, hogy egy ilyen miatt gyk kérdést írtál ki?

Most lett kamu szagú a story vagy tényleg baj van a fejeddel kérdező. Sajnálom, te kérdeztél, mi válaszoltunk, de mivel a válaszok nem egyeznek a te fejedben létező képpel, bennünk van a hiba??? Jó sok válasz érkezett és nagy százalékban ugyanaz a nézet, vagyis sétáltatni kell a kertes kutyákat is. Na most akkor ki megy szembe forgalommal?


Válaszoló társaim, engedjük el ezt a kérdést, mert vagy egy szórakozó troll vagy úgysem fogja fel, mit magyarázunk annyira önfejű és annyira tévedhetetlennek hiszi magát, hogy ha a kutyája maga szólna hozzá, annak is megmagyarázná az ellenkezőjét.

Én itt befejeztem, meddő vitáz nem folytatok olyannal, aki csak a saját hangját hallja. Szép estét!

2017. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
7%
száz szónak is egy a vége,az kutyatartók bemesélik maguknak a butaságokat,ennyi :D
2017. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:
Nem, legtöbb kommentet értékes tanácsnak tartom és egyetértek vele hogy egészségesebb a kutyának ha sétál, de azzal nem értek egyet hogy KÍNZÁS neki hogy kertben van és sokat játszok vele séta helyett. Meg ezek a példák annyira nem reálisak. Előző válaszom azokra értettem akik negatívot mondtak rám oktalanul. Például hogy nem vagyok intelligens, szűklátokörű vagyok, nem vagyok jó gazda stb.
2017. jan. 17. 22:13
 56/73 anonim ***** válasza:
100%
És akkor kutyákkal soha nem is találkozik? Élj már le egy életet emberi kapcsolatok nélkül.
2017. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kínzás, de messze van az ideálistól. Ha probléma merül fel, azt meg kell oldani. Egy kiképzőnek maximum 15 perc lenne megtanítani sétálni és utána már te is tudnád vinni egyedül.
2017. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:

56# szomszédban van kutya és ebből kifolyólag rengeteget vannak egymás mellett, az utcában meg 5-6kutyát is sétáltatnak akikkel folyamatosan rohangászik a kerítésnél.

Megint egy bolond érv.


57# meg az összes többi pozitív

Megpróbálok kitalálni valamit az ügyben köszi a tippeket.

2017. jan. 17. 22:46
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az, hogy a kerítés mellett látják egymást, ugyanaz mintha mondjuk a parkban birkóznának, gyűrnék egymást, közösen labdáznak, bandáznak? Ha nem látod a különbséget akkor szimplán buta vagy. EZ a szocializáció és nem az, hogy néha összeszagolnak a kerítés két oldaláról.
2017. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:

Hát a szocializáció nem feltétlen éríntkezésből áll. Emberes példát mondtál úgyhogy embert veszek én is példának. Elmész egy társaságba beszélgetni 23 emberrel, jól érzed magad haza mész. Nem értél senkihez nem verekedtél senkivel, nem labdáztatok, nem szocializálódtál?


De igen én vagyok a buta. Csak arra akarok rávilágítani hogy badarság emberi példákat felhozni egy kutyával szemben. :)

2017. jan. 17. 22:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!