Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a kutyát sétáltatni...

Mi ez a kutyát sétáltatni kell szindróma?

Figyelt kérdés
Családi házban lakom közepes kerttel, és van egy Akita inu kutyám 2,5 éves. Eddig akárhányszor megpróbáltam kivinni legyökerezett a lába és mozdítani sem bírtam úgyhogy nem is kínzom egy jó ideje. A kertben amúgy rengeteget mozog és mindig jókedvű, elég jó izomzattal is rendelkezik. Erre képembe vágta egy kutyamániás hogy mekkora állatkínzó trehány nemtörődő ember vagyok.
2017. jan. 17. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, szerintem egyedül nehezen fog menni, hívj oktatót. Egy alkalom elég.
2017. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
31%
szerintem nem pórázon kéne kivinni hanem felkapni ahogy van és kint lerakni,pórázt a nyakába,kaput becsukni és várni,mást egy oktató sem tud tenni :),nem kell elsietni szerintem,mindig ki kell így vinni pár percre,és előbb vagy utóbb rájön hogy neki ott kint jó,lehet jutalmazni ha kint van.....
2017. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, vannak erre technikák, nem kell felkapni. Egy oktató meg tudja mutatni. Egy akita van legalább 30 kiló, ha még tiltakozik is, a kérdező nem fogja tudni ölben kivinni.
2017. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!