Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy ha Tenyészt...

Miért van az, hogy ha Tenyésztő vs. Szaporító kérdések vannak, akkor 15-20 tudják itt verni magukat és okoskodni, de ha más pl. viselkedési problémáról van szó, nem válaszol csak 1-2 ember?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 07:38
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de nem te tetted fel véletlenül a westies kérdést? A kutyafuttatósat.
2010. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
de, még írta ism hogy westie.
2010. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
De
2010. máj. 25. 18:35
 54/56 A kérdező kommentje:
16:24 te meg tipikusan az a kutyás van aki, el van szállva a saját kutyáitól! Ha te is utána olvasnál az én "táska" kutyám terrier(vadász vagyis kotorék), amiket nehéz nevelni, de mit is beszéljek 1 olyannak akinek előítéletei vannak más kutyákkal, csak azért mert nem 30 kg.
2010. máj. 25. 18:40
 55/56 anonim ***** válasza:

"Álltalános iskolában tanították az értő olvasást!!!"


gratula, ilyen szép mondatot rég olvastam :D

2010. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok elszállva a kutyáimtól csak a tényeket írtam. Ha olyan bénák lennének mint a tiéd akkor azt is elmondanám és nem lenne akkora szám mint neked... Azért mert terrier még alap dolgokra megtaníthatod könnyen arról nem is beszélve hogy rég nem használja senki terriernek csak szoba és divatkutyának. Ellenben pl az én kutyáim és társai mai napig dolgoznak.

Jó hogy nem legközelebb valaki bepereli az oldalt mert meghal a kutyája mert itt nem segítettek rajta! Miért nem fogják fel hogy ez nem egy szakértő oldal?

2010. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!