Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy ha Tenyészt...

Miért van az, hogy ha Tenyésztő vs. Szaporító kérdések vannak, akkor 15-20 tudják itt verni magukat és okoskodni, de ha más pl. viselkedési problémáról van szó, nem válaszol csak 1-2 ember?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 07:38
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Nem a segítő válaszok miatt "verem" magam, hanem a fikázásokért!
2010. máj. 25. 15:26
 42/56 anonim ***** válasza:
34%

Szörnyű az a hiszti, amit művelsz. Kezd az a gyanúm lenni, hogy a kutyád is csak szimplán hisztis, mert átragad rá az, amit itt is produkálksz. Napi szinten van szerencsém megtapasztalni, hogy minden kutya hasonlít a gazdájára. Ha igaz ez a hipotézis, akkor megvan, mi a kutyusod gondja, innentől csak magadon kéne változtatnod, na meg a hozzáállásodon és minden más lenne. Ezek után szerintem te egy elkényeztetett fruska lehetsz és a kutyusoddal is szimplán csak az a probléma, hogy elkényezteted.

Mert ha neked még mindig nem elég, amit eddig leírtak neked, akkor másra már tényleg nem tudok gondolni

Ha a problémádat mondjuk a népszigeti kérdezz-felelek rovatába írtad volna ki, ott kaptad volna csak Isten igazából azt a választ, hogy vidd be a kutyaiskolába! Szerintem még ugyan ki lettél szolgálva itt! Ha neked ez sem elég, akkor kénytelen vagyok azt gondolni, hogy valójában nem olyan vészes a helyzet, csak imádsz problémákat gyártani.

Én mondjuk nem a tévét kapcsolgatnám, hanem lekevertem volna egyet a kutyának az ugatásra, nem újságpapírral, hanem kézzel, már az első akciójánál rájött volna, hogy nem tűröm meg az effajta viselkedést, nem hogy még kapcsolgassam neki a tévét.

Rengeteg kutya él olyan neszek, zajok között, amit mi meg sem hallunk, mégsem válnak ugatógépekké.

Remélem, most még idegesebb lettél és bemutatod, hogy nem csak a válaszadók tudnak fikázódni, hanem a kérdezők is, mint ahogy ezt már a többi válaszoddal is bizonyítottad!

2010. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
43%
Már bocs de ha ennyit nem fogsz fel akkor valóban agyatlan vagy! Ide nem szakértők járnak, hanem egyszerű polgárok szórakozásból! El kéne olvasni a leírását az oldalnak! Nem igaz hogy nem fogod fel! Ide nem kutyakiképzők járnak hanem egyszerű emberek! Menj olyan oldalra ahol lehet küldeni levelet egy igazi kiképzőnek ha lusta vagy iskolába vinni vagy személyesen beszélni vele! Az csak véletlen ha idekerül egy kiképző vagy tenyésztő! Ő is pusztán csak szórakozásból van itt magánemberként! Összetevéeszted az oldalt azzal ahol szakértőket biztosítanak. Feltehetsz akármilyen kérdést csak ne várd hogy majd itt a szakértők megoldják a gondod.
2010. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ennyi szellemi fogyatékos van itt, nem vergődök, én már megkaptam a választ, ti veritek itt magatokat, az meg csak 1 dolog, hogy nem értesz a kutyakiképzéshez, akkor ne válaszolj semmit wazze, hanem kussolj!!! Ja és aki ugyan így gondolja bekaphatja!!! Nem vok hisztis csitri, hanem ugyan olyan fasza csávó , mint ti, vagy még faszább!!! csak én nem pofázok bele olyanba amihez qrvára nem értek!!! Arra válaszolj fütyikém, ami a kérdés és ne kötekedjél mindenféle baromsággal, nem vagy tenyésztő, se kutyakiképző vagy állatorvos? mégis itt osztod az eszet? és a nagy semmit fogalmazod meg 20 mondatban, ez aztán a nagy valami!!! A te kutyádnak talán sose volt semmi baja? itt nem kaptál rá választ? de, sztem kaptál, csak már annyira el vagy szállva magadtól, hogy azt aki kérdez nem méltatod normális válaszra, mert te vagy a fasza gyerek. Most legalább teljes mértékben megbizonyosodtam róla, hogy ez az oldal tele van(akinek, nem inge..) fellengzős, nagyképű, tudatlan vagy okoskodó paraszttal!!! Ja és nyugodtan kitilthattok, úgy is fel tok regelni, ha akarok!!!!!!!!!!!! :D :D :D
2010. máj. 25. 16:59
 45/56 A kérdező kommentje:
Érdekes, aki amúgy ért a kutyákhoz és az értő olvasáshoz, az nem jön azzal, hogy vergődök, csak a kérdést sérelmezi! De hát ez van eszet nem lehet adni senkinek sem!!!
2010. máj. 25. 17:07
 46/56 anonim ***** válasza:
100%

De, volt a kutyámmal probléma. Nem is akármilyen. És nekem sem tudtak itt válaszolni, mert ahhoz túl összetett volt. És tudod mit csináltam? Fölkerestem egy profi kiképzőt, aki egyetlen alkalmas problémakezelő foglalkozással megoldotta a problémánkat. Pontosabban, megmondta, mit kell tennem, minek hála már aznaptól döbbenetes javulás következett be és még másfél hónap kitartó munka után a problémát örökre elfelejthettem!

A hölgy neve Kolozs Noémi, Vác, Kutyaduma Központ. Ajánlom szeretettel, mert tényleg profi.

2010. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Na ez is egy normális válasz, de sajna Vác nekem messzi, de azért köszi!
2010. máj. 25. 17:15
 48/56 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem próbáld meg azt, hogy a google-n nézz szét, merre vannak kutyaiskolák, kiképzők a környéketeken. Mindenképp kérj egyéni foglalkozást, hiszen most nem ülni kell megtanítani a kutyád. Akár házhoz is kihívhatod, sőt ez lenne a te esetedben a legjobb, hiszen a tv otthon van és akkor meg lehet beszélni a másik kutya gazdájával is, hogy jöjjön ő is. Ha ő is úgy gondolja, akkor akár mehetnek kétfelé is a költségek, mert akkor neki is segítene a kiképző. Viszont azt már te tudod, hol laksz, ebben nem tudok segíteni, csak tipp.
2010. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
43%

16:24 vagyok 3 kutyám van és mindegyiket normálisan megneveltem, mert értek hozzá. De ettől még nem vagyok kutyakiképző. Sőt még versenyeznek is alkalomadtán pedig még kutyaiskolába sem jártunk. :) Egy nem volt velük soha semmi baj, kettő ezt az oldalt meg csak egy éve ismerem a kutyáim pedig 9, 3, 2 évesek -.-" Én nem voltam lusta elolvasni 100 könyvet meg netes oldal, tanácsot kértni kiképzőtől!

Szerintem te is húzzál innen mert nem hinném hogy orvos, kutyakiképző vagy tenyésztő vagy, akkor meg minek pattogsz ha egy ilyen mini műkutyát nem tudsz engedelmességre bírni???

2010. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
43%

Ja és abban meg nem hal bele a kis táska kutyád ha egy másiknak nem tetszik! A kutyáknak is van ízlése, ennyi. Kész, nem kell vele foglalkozni. Az én kutyáim lerendezik az ilyen kekeckedőket pedig nem valami kemény kutyák. Én pedig kinyitom a szám és az ilyen kekeckedők gazdájának megmondom hogy vigye a kutyáját az enyéim közeléből ha nem tudja megfegyelmezni. Ennyi. :)

Ezek szerint te sem tudsz olvasni mert ez az oldal pont a tudatlanoknak van nem azoknak akik SZAKSZERŰ választ akarnak!

2010. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!