Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit pattognak az emberek a...

Mit pattognak az emberek a kutya fürdetésén? Pl Velencei tó, Balaton.

Figyelt kérdés

A kedvencként tartott kutyák oltott, féreghajtott, bolhamentes állatok. Sokkal tisztábbak mint némelyik ember társunk. Nem mellesleg a tó a természeté, egy egész élővilág lakja, amihez hozzátartozik a döglött hal és a kacsafos is. Érdekes, az senkit nem zavar?! Vagy tiltsuk ki a vízi madarakat is?


Van kimondottan kutyastrand. Ez szép és jó. De: A kutya ugyanabban a vízben fürdik mint bárki más, a hullámok tesznek róla, hogy keveredjen a víz. A strandon is ugyanabban a vízben fürdenek az emberek mint kilóméterekkel arrébb a kutyák. Komolyan mondom, ennyi hisztérikát mint manapság még nem láttam. Ha steril víz kell, csináltasson medencét. A tó mindenkié. Nem az emberé. A természeté.


Ti mit gondoltok? Már kezd nagyon elegem lenni a sok kutyautáló hisztérikából. Nem kell szeretni őket, de elviselni, egymás mellett békésen élni, kötelessége. Nem viszem strandra a kutyámat, de a szabad partszakaszon simán beviszem. Ennyi nekik is jár ebben a hőségben.


2019. júl. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
80%
#8 az hangulatos lehetett amikor az a párizsi ott úszkált előtted 😂
2019. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
73%
Huhuhúúú de okosak itt... a kutya nem kakál a vízbe. Kijön. Az ember viszont... Nem akartok szőrben úszni? Háháháhá, de a döglött hal, a halkaka, a sirálykaka, a sperma, a hajókról kiengedett szennyvíz és egyebek az ok. Istenem, mennyien nem gondolkoznak mielőtt megszólalnak... ezért (is) csípem jobbam az állatokat az embereknél. Lehet lepontozni.
2019. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
77%
Bevallom őszintén, hogy első hallásra nekem is undinak tűnt. De aztán belegondoltam, hogy az emberek még undorítóbbak. Belesz4rnak, belehugyoznak a vízbe, belemennek gombás lábbal, beleköpködnek... Akkor már inkább a kutyák! Egyszer a vízparton napoztam, amikor egy anyuka lekapta a pancsikoló gyerekéről a telefosott pelenkát, és a szemem láttára borította belena vízbe! Azóta nem is voltam strandon...
2019. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
71%

Vigyázz mindjárt betalál valaki, egy " csak azért, mert te szereted a kutyákat még másra nem kell ráerőltetni" típusú üzenettel. Hiába magyaráznád nekik, nincs agyi kapacitásuk felfogni a lényeget. Az ilyen hülyék nem is tudom, hogy élték túl eddig az életet.

Az én kutyám is tisztább, mint az emberek egy bizonyos rétege. Az a vicc, hogy a mocskos, igénytelen emberek panaszkodnak a legtöbbet a kutyára, hogy koszos.

Sajnos ez a szabály. Nem lehet ez ellen tenni semmit. Hiába úszik emberi szar a vízben, hiába élveznek bele a párok a tóba, hiába mennek olyanok is a Balatonra, akik évente egyszer fürdenek (rendszerint ott a strandon), mivel az ilyenekek magasabb rangú élőlénynek kell tartani, így sajnos nme lehet mit tenni. Nem is járok már strandra, pont a mocskos, igénytelen emberek miatt. Félek, hogy elkapok valamit. Számomra nagyon taszíto. Fogd fel úgy, hogy legalább a kutyust se teszed ki, annak hogy koszos emberekkel kelljen együtt megmártóznia. Jobb is neki.

Nekem otthon van egy kis "kutyawellness" a kertben. Ha melege van beletud heveredni a vízbe. Lakásban már más kérdés, de hát sajnos mit lehet tenni. Akik a szabályokat hozzák, sokszor azok a legbutábbak.


(Privát üzit nem kérek olyan emberektől, akik szerint milyen mocskos féreg vagyok és szopjam le akkor a kutyámat, köszi ;)

2019. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
77%

A kutya NEM szarik és hugyozik vízbe úszás közben, akinek volt valaha kutyája, annak ezt illene tudnia! ... ilyesmit csak az "ember" csinál.

Nekünk van kutyánk, balatoni nyaralónk is, de annyi gusztustalan embert látok a strandon, aki gombás, bőrbajos, mocskos, rühes, ápolatlan, hogy erősen meggondolnám, hogy az ápolt kutyámat beeresszem a levükbe. Mi is csak olyan időpontokban megyünk - ha egyáltalán megyünk, mert van medencénk, amiben a kutyánk is fürödhet - amikor még nincs senki. Leginkább kora reggel, utána már undorító.

2019. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
16%

Én spec. utálom a kutyákat, így nyilván nem hiányzik, hogy még a balatoni strandon is ezek a rohadt dögök csaholjanak körülöttem még a vízben is. Ráadásul a legtöbb "gazdi" képtelen megnevelni a kutyáját, azok pedig kéretlenül odafurakodnak az emberekhez. El lehet képzelni milyen cirkusz lenne a strandon, ha mindenki vinné a nyomorék ebét is.

Ha strandra megyek, akkor ezzel kvázi elfogadom, hogy emberek között leszek. A kutya viszont nekem már nagyon nem férne bele..

2019. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem kell szeretni őket. Strandra nem is vinném, szerintem ez rendben van. De az hogy az egész tó területén ne lehessen kutyát fürdetni (mikor naponta lebeg el mellettem döglött hal, ami már bomlik és büdös) mert valami nagy okos kitalálta. Az vicc. ;)
2019. júl. 7. 13:52
 18/52 anonim ***** válasza:
18%
Most anélkül hogy állást foglalnék a kérdésben, az érvelésed teljesen értelmetlen. Tegyük fel, valakit bármilyen oknál fogva is zavar a kutya a vízben, és ugyanúgy zavarja mondjuk az említett kacsafos is. Ez utóbbi ellen nem tud tenni, az azt jelenti hogy akkor innentől bármit szabadon rá lehet erőltetni? Mégis milyen alapon? Illetve a másik megközelítés, ha utóbbi ellen nem tud tenni, de előbbi ellen igen, és mindkettő ugyanúgy zavarja, akkor miért ne tenne legalább az ellen amit tud?
2019. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Mert engem pl visító, hisztérikus gyerekek zavarnak a vonaton. Mégse tiltanám ki őket sehonnan. Van annyi alkalmazkodó képességem, hogy elviselem őket. Másoktól is ugyanezt várom el. Egy csöppnyi alkalmazkodást. Talán ezért. De ennyi erővel mindenkit zavar valami, tiltsuk meg, nehogy a másik egy pillanatra ki kerüljön a komfort zónájából. Pedig visitozó, széket rugdosó gyerekek nélkül biztosan sokaknak kellmesebb lenne az utazás. ;) és itt nem kimondottan a strandról van szó, hanem egy egész tóról, ami a természethez tartozik
2019. júl. 7. 14:07
 20/52 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes meglátásokat is olvastam, de most őszintén, ha engem zavar egy koszos ember, akkor én mit tehetek? Semmit. Elkell viselnem, mert neki joga van szintén ott áztatni a koszos s..ggét, ahol én is fürdök. Vagy max én mehetek haza. Ha szólnék, mondjuk a nőnek hogy vigye onnan ki a férjét mert koszos, még fel lennének háborodva, hogy én mit merészelek.

Igazából ragozhatjuk itt a dolgokat..

Soha nem lesz jó megoldás, mert más dolgokat tartanak fontosnak az emberek.

Nekem a jó régi, okos enged, szamár szenved látásmód, ami a legértelmesebbnek tűnik.

Mi kutyások fogjuk fel úgy, hogy legalább nem kap el semmit a kutya (meg mi sem). A többi kutyagyűlölő meg áztassa magát továbbra is, hátha egyszer egy ember szarba ütközik. Lehet onnantól változik a véleménye, arról hogy az állat vagy az ember a mocskosabb.

2019. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!