Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit pattognak az emberek a...

Mit pattognak az emberek a kutya fürdetésén? Pl Velencei tó, Balaton.

Figyelt kérdés

A kedvencként tartott kutyák oltott, féreghajtott, bolhamentes állatok. Sokkal tisztábbak mint némelyik ember társunk. Nem mellesleg a tó a természeté, egy egész élővilág lakja, amihez hozzátartozik a döglött hal és a kacsafos is. Érdekes, az senkit nem zavar?! Vagy tiltsuk ki a vízi madarakat is?


Van kimondottan kutyastrand. Ez szép és jó. De: A kutya ugyanabban a vízben fürdik mint bárki más, a hullámok tesznek róla, hogy keveredjen a víz. A strandon is ugyanabban a vízben fürdenek az emberek mint kilóméterekkel arrébb a kutyák. Komolyan mondom, ennyi hisztérikát mint manapság még nem láttam. Ha steril víz kell, csináltasson medencét. A tó mindenkié. Nem az emberé. A természeté.


Ti mit gondoltok? Már kezd nagyon elegem lenni a sok kutyautáló hisztérikából. Nem kell szeretni őket, de elviselni, egymás mellett békésen élni, kötelessége. Nem viszem strandra a kutyámat, de a szabad partszakaszon simán beviszem. Ennyi nekik is jár ebben a hőségben.


2019. júl. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
57%

48. vagyok

Vajon miért lettel lepontozva? Mert mindenki boldog volt és jól érezte magát? Mert igazatok van, ez a természet rendje elleni vétek...

2019. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
77%

Hát mi nem rég voltunk a Fonyódi kutyás strandon, az nagyon jó volt, és volt ott olyan ember is, aki nem kutyával érkezett, hanem csak úgy... Állítása szerint imádja a kutyákat, szereti nézni őket, simogatni, de neki sajnos nem lehet mert alig van szabadideje.


A másik, hogy sokkal szívesebben fürdök kutyákkal, mint emberekkel. Olyan ember aki csak kertidísznek tartja a kutyáját, álltalában nem viszi strandra. Aki elhozza, imádja a kutyáját, és tisztán tartja. A legtöbb ember sajnos nem szereti a kutyákat... Ez van, nem kötelező, én se szeretem a pókokat pl. Bár sose bantanék egy pókot se, de azért félek tőlük. Lehet más is fel a kutyáktól, én ezt elfogadom, és nem engedem a kutyámnak hogy más embereket zaklasson. (mondjuk nem zaklatna, mert juhász, nem szereti az idegeneket, de nem támad.)

Viszont az érthetetlen és felfoghatatlan hogy vannak olyan emberek, akik undorítónak találják őket, miközben ők szarnak hugyoznak a vízbe, szemetelnek, a környezetünket károsítják, ez borzalmasan visszataszító. Vannak olyan kutyás emberek akiknek a kutya családtag, mint egy testvér, mint egy gyermek. És itt felhívnám a figyelmet arra, hogy annyira szeretem a kutyám mintha a gyermekem lenne, de nem viselkedek úgy vele. Egy kutyának teljesen más igényei vannak, mint egy gyermeknek. Viszont szeretni miért ne szerethetnénk nagyon egy állatot, nem érdemli talán meg? Miért kell annyira feljebb valónak tartani az embert a kutyától, mikor egyes emberek semmit sem tisztelve, csak magukra gondolva élnek? :)

Egy olyan embernek aki imádja a kutyáját, felháborító ez a kialakult helyzet.

2019. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!