Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit pattognak az emberek a...

Mit pattognak az emberek a kutya fürdetésén? Pl Velencei tó, Balaton.

Figyelt kérdés

A kedvencként tartott kutyák oltott, féreghajtott, bolhamentes állatok. Sokkal tisztábbak mint némelyik ember társunk. Nem mellesleg a tó a természeté, egy egész élővilág lakja, amihez hozzátartozik a döglött hal és a kacsafos is. Érdekes, az senkit nem zavar?! Vagy tiltsuk ki a vízi madarakat is?


Van kimondottan kutyastrand. Ez szép és jó. De: A kutya ugyanabban a vízben fürdik mint bárki más, a hullámok tesznek róla, hogy keveredjen a víz. A strandon is ugyanabban a vízben fürdenek az emberek mint kilóméterekkel arrébb a kutyák. Komolyan mondom, ennyi hisztérikát mint manapság még nem láttam. Ha steril víz kell, csináltasson medencét. A tó mindenkié. Nem az emberé. A természeté.


Ti mit gondoltok? Már kezd nagyon elegem lenni a sok kutyautáló hisztérikából. Nem kell szeretni őket, de elviselni, egymás mellett békésen élni, kötelessége. Nem viszem strandra a kutyámat, de a szabad partszakaszon simán beviszem. Ennyi nekik is jár ebben a hőségben.


2019. júl. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
89%
Az még hagyján, amiket itt felsoroltatok, hogy az ember okozza a legtöbb szennyeződést, de ott vannak azok az emberek, akik sajnálatos módon belefulladnak a Balatonba, és csak napokkal később találják meg. Volt már rá nem egy példa. Százszor inkább kutya fürödjön egy jót szabad részen, mint ezeket olvasni, amiket itt felsoroltatok. Nekem biztos nem lenne pofám beleszarni a vízbe. A kutya meg nem teszi egyébként sem.
2019. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 Jsbsnaj ***** válasza:
77%

Tejesen igazad van kérdezo.

Mi este szoktuk vagy napközbe ilyen sima nádasba levegő lejároknal

2019. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy látom, hogy bár van egy szabály, egy csomóan (kötük én is) megszegik és a hatóság pedig inkább elfordítja a fejét.

Az emberek 80-90 %-a legalábbis teljesen pozitívan állt hozzá, mikor a nyaralás alkalmával esténként levittem a kutyáimat a szabadstrandra(ahol amúgy átlag két család/társaság volt) és a többiek is csak a hátunk mögött morogtak vagy vágták a pofákat.

Sajnos viszont iszonyú sok a bunkó kutyás, aki nem törődik azzal, ha Buksi belemászik mások privát szférájába, kosarába és lepisili a törölközőiket. A szabályok szerintem őket akarják távol tartani a pihenni vágyóktól, csak nyílván diszkriminálnak is...

2019. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
17%
Ezért nem kell egy bunkó parasztnak,kutyája legyen.Nem ismeri a társadalmi normákat,nem tud emberek közt viselkedni,sötét mint az éjszaka.Miért nem otthon a kádba,fürdeted a dögöt?
2019. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
A "dögöt". Na ki a bunkó, paraszt? ;) bagoly mondja verébnek
2019. júl. 7. 14:39
 26/52 anonim ***** válasza:
19%
Talán az aki a kutyát isteníti, miközben arról papol hogy az embertársai milyen undormányok? Félre ne érts, kutyás vagyok. De a magadfajtát undorítónak tartom.
2019. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Tartsál. Nagyon nem érdekel. De tény, hogy a pelenkás kisgyerek beleszarik a vízbe. Szóval nincs mit szépíteni rajta. Ha undorító, ha nem.
2019. júl. 7. 14:48
 28/52 anonim ***** válasza:
25%

"De tény, hogy a pelenkás kisgyerek beleszarik a vízbe. Szóval nincs mit szépíteni rajta. Ha undorító, ha nem"


És ez miért érv a kutyák mellett?

Ez annyira ostobaság, mintha azt mondanám hogy teljesen normális ha belereszelem az ebédedbe a lábgombám, mert vannak olyan szakácsok és kiszolgálók akik amúgy is beleköpnek az ételbe meg wc-zés után mosatlan kézzel főzőcskéznek.

2019. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
89%
Én 1x voltam Balcsin a kutyámmal, nem hogy fürödni még egy jót sétálni sem lehetett a parton, akkor inkább Horvát tengerpart, árban nem nagy a különbség, de sokkal szebb és az emberek felfogása is teljesen más, sokkal toleránsabbak.
2019. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavar, ha beviszik a kutyát a vízbe, sokkal gusztustalanabb dolgok is vannak ott. Viszont az kibszta a biztosítékot nálam, mikor láttam, hogy egy kutya éppen kakálna kint a parton, de a gazdája inkább gyorsan behúzta a vízbe pórázzal, nehogy fel kelljen szednie...
2019. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!