Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit pattognak az emberek a...

Mit pattognak az emberek a kutya fürdetésén? Pl Velencei tó, Balaton.

Figyelt kérdés

A kedvencként tartott kutyák oltott, féreghajtott, bolhamentes állatok. Sokkal tisztábbak mint némelyik ember társunk. Nem mellesleg a tó a természeté, egy egész élővilág lakja, amihez hozzátartozik a döglött hal és a kacsafos is. Érdekes, az senkit nem zavar?! Vagy tiltsuk ki a vízi madarakat is?


Van kimondottan kutyastrand. Ez szép és jó. De: A kutya ugyanabban a vízben fürdik mint bárki más, a hullámok tesznek róla, hogy keveredjen a víz. A strandon is ugyanabban a vízben fürdenek az emberek mint kilóméterekkel arrébb a kutyák. Komolyan mondom, ennyi hisztérikát mint manapság még nem láttam. Ha steril víz kell, csináltasson medencét. A tó mindenkié. Nem az emberé. A természeté.


Ti mit gondoltok? Már kezd nagyon elegem lenni a sok kutyautáló hisztérikából. Nem kell szeretni őket, de elviselni, egymás mellett békésen élni, kötelessége. Nem viszem strandra a kutyámat, de a szabad partszakaszon simán beviszem. Ennyi nekik is jár ebben a hőségben.


2019. júl. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
90%
Az oka ennek annyi, hogy a hétköznapi emberek /nem kutyás embereket értem alatta/ nem akarnak állatokkal keveredni. Nem csak a vízre gondolok, hanem a partra is. Ne felejtsd el, hogy nem mindenkinek jól nevelt és maximálisan szófogadó a kutyája. Múlt évben pl. a kikötőben láttam, hogy egy beagle a kacsákat kergette, a gazdái meg ültek a padon, kiabáltak neki messziről és nevettek rajta, hogy mennyire cuki... Képzeld el, ha ezek beállítanának egy strandra, mennyire örülnének neki az emberek.
2019. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
43%
"Mit pattognak az emberek a kutya fürdetésén?" És egyes kutyásoknak honnan van az a téveszméje hogy nekik nem kell alkalmazkodni másokhoz?
2019. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
85%

21. vagyok. Legalábbis egyelőre, mert közben már vagy 10 választ töröltek. Nyilván a kérdező nem olyan felelőtlen kutyatartó, mint ahogy itt példákat soroltok, miért nem... Az a helyzet, hogy tényleg van példa mindkét verzióra, DE az nem a kutya hibája, hanem a gazdáé. Röhögnek, hogy kergeti a kacsákat, igen, ilyen is van, de nem ez a jellemző.

Amiért újra írok, az a kutyát dögnek nevezőknek, fürdesse otthon a kádban, stb. balfácánoknak szánom: Menjetek el egy élményfürdőbe! Anyám hiába hord papucsot, előtte-utána zuhanyzáskor, olyan szintű körömgombát hozott haza, hogy ihajj. Egy vagyon helyrehozni. Én be nem tenném oda a lábam. Amiket mesélt, bőven elég volt.

Inkább százszor nyílt víz jól nevelt kutyával, aki nem pisil más törölközőjére, nem rázza magát a szabad helyen (egyébként tiltott helyen) lévő pár emberre, aki inkább nem fizet belépőt egy balatoni strandra, de durrog mindenért, mint egy ilyen élményfürdős fertő.

2019. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
13%
"Nyilván a kérdező nem olyan felelőtlen kutyatartó" Őszintén érdekelne miből jutott erre a következtetésre.
2019. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
64%
Ja és hogy stílusos maradjak: ott a kutya sem ellenőrzi, hogy kinek milyen fertőző betegsége van, hogy megy be a medencébe. Ami lássuk be, nem nagy. Orbánc, nyílt sebek elfertőződve, gombás bőr, alsó nemiszervek betegségeiről ne is beszéljek. Simán belepisilnek a vízbe. Egy Győr. Itt is bevezetném, hogy legalább kéküljön el akörül az ember körül a víz, aki éppen beleereszt.
2019. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
55%
34.! Azért, mert közben leírta, hogy nem zsúfolt strandra viszi, hanem oda, ahol nem zavar senkit.
2019. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
64%

Egyik válaszadó az is hülyeség,hogy nyilván nem akarnak más állatokkal keveredni.


Hal,béka,sikló,kacsa,hattyú és egyéb más állatkákkal mi a helyzet?


madárfos,döglött hal az undorítóbb sokkal.


Na meg igen emberek bele pisilnek,szarnak,gombás fertőzéssel mennek be.


Nagyobb az esélye,hogy vmit össze lehet szedni ember társainktól,mint a kutyáktól.


Pl én már rendes strandra nem járok,mindig elkaptam valami fertőzést, mire kikezeltettem magam nem kevés volt.


Ellenben mikor a nagyszüleimnél lévő medencébe nem túl nagy, a kutyáimmal úszkáltam egész nyáron semmi bajom nem volt.

2019. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
78%

Mindenhol ez van. Nem csak a fürdésnél, utazás stb a kutyának kuss a neve és inkább maradjanak otthon az udvaron kerti dísznek...

Szerintem a gyerekek sokkal idegesítőbbek. Fertő tanya, üvöltenek, sikoltoznak, tönkreteszik a dolgokat (manapság egyre kevésbé divat normálisan gyereket nevelni) de persze mindent szabad, mert szaporodni azt KELL. Kutyát tartani pedig nem. Őket kilehet tiltani mindenhonnan.

2019. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
75%

Több helyen lehet egyébként a kutyát fürdetni a Balatonnál is ég Agárdnál is, a szabadstandnál. Senki nem szól soha.


Mellesleg a kutya nem sz@.rik, pisál és élvez bele a vízbe mint embertársaink és a csikkeket sem hiszem, hogy ők dobálják el. Sörözni sem szoktak, szóval sokkal tisztábbak, mint a legtöbb ember.


Engem nem szokott érdekelni a hisztérika, én simán viszem oda a kutyát ahova lehet. Akinek meg nem tetszik, az tehet egy szívességet

2019. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
56%
Én még sosem találkoztam neveletlen kutyával a partokon sehol. Rendesen sétálnak a gazdi mellett sosem ugatja a másik kutyát ha lát és nem kotnyeleskedik oda senkihez. Gondolom be vannak tanítva. És még kutyaszarral sem találkoztam a partokon.
2019. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!