Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Éjszakás vagyok egy mez. Gaz...

Éjszakás vagyok egy mez. Gaz telephelyen. Milliószor láttam már riadt sunyi rókákat szaladgálni éjszaka, de ma egy olyan Vukot fogtam ki, hogy jön mellettem mint egy kutya. Miért nem fél?

Figyelt kérdés
Sőt.. előtte az őrhelyemre is feljött.
2019. aug. 22. 23:10
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
2019. aug. 22. 23:59
 12/46 A kérdező kommentje:

A második képen csak ül magának. Ahogy látni is nem nagyon zavarja,hogy fotózom.. meg fényt adok rá.

A harmadik képen felállt.. rám nézett, de egyáltalán nem félt tőlem.. és csak azért állt fel,hogy feljöjjön hozzám a lépcsőn amit az első képen is lehet látni.

De mondom.. járkáltam a telepen is.. jött utánam,mellettem.

2019. aug. 23. 00:03
 13/46 A kérdező kommentje:
Most,hogy mondjátok,hogy nincs barátságos róka, akkor szerintem veszett a kis vörös.
2019. aug. 23. 00:06
 14/46 anonim ***** válasza:
45%
A legjobb a szakemberekre bízni. Ha veszett, akkor azért mert árthat másnak, ha nem akkor mert magának ezzel a viselkedéssel.
2019. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, ugy is raersz, keress a neten olyan allatvedoket akik foglalkoznak rokakkal, hivd fel oket akar most. Talan a Veresegyhaziak is foglalkoznak ezzel. De ne bantsd a kis Vukot!!
2019. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Nem.. soha nem bántanák semmilyen állatot!

Egyébként itt ezen a vidéken sakál is van.(Zemplén)

Van egy vadőr ismerősöm, majd elmondom neki is a sztorit.

Jut eszembe.. van itt a telepen egy kóbor macska.. az mennyire jellemzö, a rókára,hogy száz méteren keresztül üldözi. A macsek úgy menekült meg,hogy felmászott a fára. Ez kb egy hónapja történt. De,hogy ez a rudi lett volna,azt passzolom.

2019. aug. 23. 00:36
 17/46 anonim ***** válasza:
64%
Naná hogy jellemző, hogy üldözi. Így szokás tenni az zsákmányállatokkal...
2019. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
86%

Ez a róka még nagyon fiatal. Nagyobb a valószínűsége, hogy valaki háznál felnevelte, majd elengedte, és ezért nem fél az embertől.

Ennek ellenére ne nyúlj hozzá, még ha egészséges is, vadállat, ergo kiszámíthatatlan a viselkedése.

2019. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
0%
Azért az nem semmi, hogy munkaidőben őrként egy rohadt rókával czeszekszel és Gy.k.-zol...
2019. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
89%
Miért, mit csináljon utolsó?! Meredten üljön, és kiguvadt szemmel figyeljen a sötétben, hogy neked megfeleljen??? S amúgy mi közöd hozzá???
2019. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!