Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Éjszakás vagyok egy mez. Gaz...

Éjszakás vagyok egy mez. Gaz telephelyen. Milliószor láttam már riadt sunyi rókákat szaladgálni éjszaka, de ma egy olyan Vukot fogtam ki, hogy jön mellettem mint egy kutya. Miért nem fél?

Figyelt kérdés
Sőt.. előtte az őrhelyemre is feljött.
2019. aug. 22. 23:10
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
52%
Jó, menj keresd meg utolsó! A Zempléni hegységben található.
2019. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
76%
Már ne is haragudj kedves előző, de a veszettséget igenis komolyan kell venni! Elég ha odavisznek egy oltatatlan kutyát vagy arra jár egy kóbor macska és már el is terjedt a környéken a vírus... A helyileg illetékes állatorvosnak vagy a NÉBIH-nek kell bejelenteni a rókát, a többit intézik ők.
2019. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert te anonim valaki megállapítod, hogy szerinted veszett egy fotó alapján? Vicces vagy. Amúgy jelentsd, vagy keresd meg ahogy írtam is! Mi tart vissza?
2019. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
67%
Nem a fotó alapján gondolom, hanem a viselkedése alapján. Ha elolvasod újra a kommentemet, akkor úgy kezdem a mondatot, hogy "szerintem", egy szóval sem mondtam 100%-ra, hogy valóban veszett. Mindazonáltal már a gyanút is érdemes bejelenteni. Ez az én véleményem, a további provokatív megjegyzéseidre inkább nem válaszolok a jövőben.
2019. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
54%
Akkor jelentsd a gyanút! Mitől lenne provokatív a bejegyzésem? Ne csak firkálj, cselekedj!
2019. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
40%
Ez a baj itt, hogy mindenre tojnak az emberek! Sz4rtok bele mindenbe, mit nektek, hogy esetleg elterjed a veszettség? Nyilván nincs rá nagy esély, de pontosan így tudnak terjedni a betegségek, hogy mindenki sz4rik bele...
2019. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!