Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak...

Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Párom szüleihez is megyünk majd mindenki mindenkivel nagyon kedves. Mégis gyomoridegem van. Nincs rá okom de már "200" a vérnyomásom,rosszul vagyok szédülök. Normálisak velem,de minden alkalommal látszik rajtam,hogy iszonyú rosszul vagyok,nem tudom elengedni magam. Nem sértett meg senki. Gyakran hárítunk,tagadunk mert nincs más választásunk,igyekszem elszeparálni magunkat de meghagyni azt a korrekt viszonyt ami megillet mindenkit. Én vagyok a nő.

2019. dec. 25. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
96%

Nem a szexuális életetekről kérdeznek, hanem hétköznapi dolgokról. Ezt a munkahelyeden is megkérdezhetik.

Fel kellene nőnöd, esetleg pszichológust keresni!

2019. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
96%

Nem szeretnéd, hogy tudják mi van veletek????

Mégis hogy gondolod azt, hogy a szülők ne tudhassanak a gyerekük életéről, arról hogy hogyan él, mi van vele?


Attól még hogy te ilyen vagy, nincs jogod megszabni a párodnak, hogy mit mondhat el, ahhoz meg végképp nincs, hogy elszeparáld őket a szüleitől. Te mit képzelsz magadról úgy egyébként?

2019. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
94%
DE miről nem szeretnéd, ha tudnának? A saját szüleidnek se beszélsz semmiről? A kollégáidnak, ismerősöknek? A szomszédokkal nem állsz szóba Szép időnk van szinten? Vagy nekünk se árulsz el valamit? Ha majd neked lesz felnőtt gyereked, te se fogod őt meghívni karácsonykor a párjával egy családit beszélgetni? Örülj, hogy befogadnak, mást meg utálnak!
2019. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 A kérdező kommentje:
Viszont tiszteljük egymást ezekkel az emberekkel. És semmi bajunk egymással. Szeretjük egymást,de...nekem ez nagyon nehezen megy. Pedig a saját családom is szeret! A párom férfi igen de nem érti miért szenvedek ennyit. Kínok közt várom hogy távolabbra költözzünk. Most sem lehet átfutni papucsban!:)
2019. dec. 25. 22:00
 15/111 anonim ***** válasza:
91%
Halvány fogalmad sincs arról, hogy mit jelent szeretni egymást.
2019. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
94%

Csoda, hogy nem hagyott még el a párod....a helyében magasról sz@rnék arra, hogy mi az óhajod...veled nem lehet nemhogy társasági életet élni, de még a családjával se beszélhet jóformán.

És te ennek örülsz és ahelyett, hogy magadba néznél, azt várod, hogy távolabb költözzetek....

2019. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy vannak olyan papucs pasik, akik ezt hagyják...
2019. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 anonim ***** válasza:
93%

Keress fel a szakembert, mert komoly agyi problemakkal kuzdesz!


Jah es ezt halal komolyan irom!

2019. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 A kérdező kommentje:
Jaa azt nem úgy várom. Az előre megbeszélt,hogy megyünk. Hányok mikor hallom magam körül ahogyaz emberek kibeszélik egymást,mire jó az.
2019. dec. 25. 22:40
 20/111 anonim ***** válasza:
89%
Megérdemelnéd, hogy egyszer a te gyereked is olyan párt találjon magának, mint amilyen te vagy, aki azért szurkol, hogy a gyerekedet minél jobban kizárja a te életedből. Amúgy ha nem szociális fóbia, te hogyan neveznéd azt a betegséget, hogy rettegsz attól, ha valaki megkérdezi hogy mit ettél? Manapság annak is külön orvosi neve van pl, hogy valaki retteg attól, hogy titokban nézi őt egy kacsa. A te problémád is hasonló szintűnek tűnik, csak ezzel másoknak is ártasz.
2019. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!