Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire jó, vagy rossz ötlet...

Mennyire jó, vagy rossz ötlet összeköltözni az anyósékkal?

Figyelt kérdés

Párom még az édesanyjánál lakik, rezsit fizet természetesen, nem ingyen lakik ott. Anyósommal jóban vagyok, jófej, kicsit szeret belekotnyeleskedni a dolgokba, de soha sem jönne a szobánkba be kérdés nélkül.

A lakás egy kétgenerációs lakás, alsó-felső szinttel. A felső szintre is van külön bejárat, és az alsóra is, de általában az alsó szintről járnak fel ők is, mivel a garázshoz ez az ajtó van legközelebb.

De egyébként külön fürdőszoba, wc, konyha van mindkét emelethez, csak az alsó konyha a közös érintkezési pont + a kert.


Más lehetőségünk egyenlőre nincs, albérletbe még nem tudunk menni, így csak ez a megoldás van...


2020. aug. 7. 21:55
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
40-es: A párom takarított magára, ezzel nem volt gond, és a kaját is megoldotta magának, bár tény, hogy volt, hogy odafent ebédelt a családdal. De ők is kb. teljesen külön életet éltek. Anyós a fenti szintet tartja rendben, ahol ők laknak, a lenti szint kezdetektől fogva úgy volt megbeszélve, hogy párom tartja rendben. :)
2020. aug. 22. 08:04
 42/53 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, ha ennyire rendben van mindent, és mi bármit írunk, hogy milyen rossz ez, vagy miért nem kéne, vagy miért nem jó ötlet, mindenre véded anyósodat meg a párodat, akkor mi az istenf&saszáért írtad ki a kérdést?? Hiszen minden rendben van, anyós jófej, jól kijöttök, párod is egy igazi ajándék, akkor mit nyekegsz itt nekünk??
2020. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
0%
Van, aki csak kiírja, hogy megerősítsék abban, amit gondol. Aki mást ír, azt meg megpróbálja meggyőzni arról, hogy de hát jó lesz az!
2020. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim válasza:
79%
Én borzasztóan megbántam. 3 éve bírom, de egyre nehezebben. Pedig nagy gond nincs egyébként, leszámítva, hogy szerintem inkább csak elviseljük egymást. Már nem tudunk úgy beszélgetni, mielőtt ideköltöztem volna. Családi okok miatt volt rá szükség, folyamatban van a házunk felújítása is, de lassan halad sajnos. Ha nem muszály, én nem tenném.
2020. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Miujsag kerdezo?
2020. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Minden a legnagyobb rendben. Nincs veszekedés. Nézeteltérések vannak, de mindent kulturáltan meg tudunk beszélni - egyenlőre. Amire nem számítottam, de sajnos ők sem, hogy a nagymama, aki velünk lakik, egyre rosszabb állapotban lesz (parkinson)... Így rá két óránként figyelnem kell, ha itthon vagyok, mert mindenki más hétfőtől péntekig dolgozik, én meg 12 órázok, több szabadnapom van. Nem nyűg ez nekem, egyáltalán, sőt, sajnálom is a mamát.
2020. nov. 2. 13:53
 47/53 A kérdező kommentje:
Hát, mégsem olyan rózsás a helyzet, de nem anyósom miatt... ez van.
2020. nov. 25. 14:09
 48/53 anonim ***** válasza:
Mi történt? :/
2020. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

A nagymama kitalálta azt hogy ő többet nem tudja magát ellátni. Pont akkor amikor ide kerültem. El várja hogy pelenkázzam meg tutujgassam csak azért mert én egész nap itthon vagyok. Zöme officeban dolgozom. Igen. De ez is munka...

És se anyós, se párom nem áll ki mellettem. Egy kicseszett csicska lettem. Ennyi.

2020. nov. 26. 16:42
 50/53 anonim ***** válasza:
De nem kell azt mondanod, hogy dolgozol, vagy hát na, elég érdekes, hogy az előbb még tizenkét óráztál most meg home officeban vagy azér ta tizenkétórázós állások nem azok, amiket home officeból lehet csinálni. Azt ugye tudod, hogy ha tényleg elmégy dolgozni véletlen, akkor is ugyanúgy rád marad az öregasszony, mikor hazaérsz? Mert hát kiderült hogy veled meg lehet csináltatni ezt is.
2020. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!