Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire jó, vagy rossz ötlet...

Mennyire jó, vagy rossz ötlet összeköltözni az anyósékkal?

Figyelt kérdés

Párom még az édesanyjánál lakik, rezsit fizet természetesen, nem ingyen lakik ott. Anyósommal jóban vagyok, jófej, kicsit szeret belekotnyeleskedni a dolgokba, de soha sem jönne a szobánkba be kérdés nélkül.

A lakás egy kétgenerációs lakás, alsó-felső szinttel. A felső szintre is van külön bejárat, és az alsóra is, de általában az alsó szintről járnak fel ők is, mivel a garázshoz ez az ajtó van legközelebb.

De egyébként külön fürdőszoba, wc, konyha van mindkét emelethez, csak az alsó konyha a közös érintkezési pont + a kert.


Más lehetőségünk egyenlőre nincs, albérletbe még nem tudunk menni, így csak ez a megoldás van...


2020. aug. 7. 21:55
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Utolsó: beütött a járvány, tudjuk jól. Hat dolgozóból kettőt elküldtek, minket négyünket meg át raktak irodai munkára, amit itthonról is tudunk végezni. Természetesen nem kell elhinni. Én pedig többször kiálltam magamért, mindenkivel szemben, hogy nem fogom ezt csinálni, mert nekem ez nem kötelességem, nekem senkim, semmi közöm a mamához. De hiába, ha a párom sem áll mellém ebben a szituációban.
2020. nov. 27. 11:23
 52/53 anonim ***** válasza:
Nézd, én csak örülök neki, mert akkor van lehetőséged elmenni tőlük legalább. Sajnos itt sokan nekiesnek a kérdezőknek, hogy ha nem dolgozol kussolj, ezért gyakori az, hogy kozmetikázzák a tényeket, hogy ezt elkerüljék. Azért szóltam, hogy ha nem dolgoznál, akkor abba ne is reménykedj, hogy ha majd dolgozol ez változik. Ha ez nem áll fent, akkor meg, hát már látod magad is, hogy ez a helyzet... Más választásod pedig nincs, mert igaz, hogy nagyon nagy szemétség ilyet mondani és nem normális ember, aki ilyet mond, de ők szívességet tettek neked azzal, hogy befogadtak. És tudják, hogy - elvileg - nem tudsz máshova menni, legalábbis nyáron még ez volt a helyzet. Szóval nyilván úgy vannak vele, hogy akkor te fogd be a szád és tedd össze a két kezed, hogy ők befogadtak és tetőt tettek a fejed fölé és ennyit igazán megtehetsz. Én egyetértek veled, ez nem a te dolgod és te nem bentlakásos nővérnek mentél oda erről szó se volt. Hát, nézd a jóoldalát. Lakva ismerkszik meg az ember. Remélem arra is rájöttél, hogy a pasid is egy szar alak, mert képes és hagyja, hogy háziszolgát csináljanak belőled. Na most, akkor vagy egyetért azzal, hogy az vagy. Ez is gáz. Vagy ha nem ért egyet veled, akkor meg nem áll ki érted az anyucikájával szemben és hát ez is szar. Sőt ez se lesz jobb. Ha hagyja, hogy te legyél a család kunta kintéje, akkor aztán semmi jóra nem lehet tőle számítani később se, ha külön is mentek. Anya keze és véleménye mindenhova elér majd és sose melletted fog kiállni.
2020. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
"Vagy ha nem ért egyet veled" nem érte egyet VELE - mármint azzal, hogy te vagy a szolga, bocsánat auto-correct
2020. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!