Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendo aposomon kiakadtal...

Leendo aposomon kiakadtal volna? Leendo anyosom viselkedese utan vitaba szallnal?

Figyelt kérdés
Parommal szobajott a hazassag,gyerek majd. Errol annyit tudnak a szulei hogy ugy dontottunk valoszinuleg majd osszehazasodunk de nincs idopont es nem jovore ahogy gyereket sem. A parom apja valaki mas gyerekei kapcsan mondta hogy irritaljak a gyerekek megorul toluk. Erre en: azert az unokaidat biztos szeretni fogod? Parom apja: de nincsen. En: de lesz majd. Es lattam hogy megfagyott :D mondta hogy az mas de nem tudja milyen erzes. A parom anyja kozolte velem hogy nem akar velem rosszban lenni hogy ne lathassa az unokait mert abba belepusztul. Es kitekerne a nyakam.- igy fogalmazott. Csak neztem. De azert nem sertodtem meg mert nevetve viccelodve mondta hogy "kitekernem a nyakad ha nem lathatnam az unokaim." Van meg egy lanya de nem ugy nez ki hogy lesz gyerek pedig a no majd' 10 evvel idosebb tolem. Masik hogy kerdezte a velemenyem valakik eskuvojerol es azt mondtam hogy jo jo de tul nagy es mi azt beszeltuk parommal ha ugy dontunk hazasodunk az szuk koru lesz. Kozolte hogy persze erti de ok jonnek. (Mi 2 tanusat szeretnenk es kozvetlen utana szolni a csaladnak.) En vagyok a no a tortenetben.

2020. aug. 25. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

Ha az esküvő a jövő zenéje és a gyerek is akkor mi a bánatnak emelte ki a kérdést 🙂. De legyen. Ha szereted anyukádat akkor hülyeség ek tartom nem el hívni, simán lehet úgy hogy csak a szülőket hívjátok. De úgyis úgy lesz ahogy ti akarjátok.

Ha nekem lenne esküvőm az én részemről lenne kb 8-10 ember, párom részéről csak a szűk kör lenne 50. De engem nem érdekel. Nem szégyellem hogy nem tartom a kapcsolatot a rokonságommal, igazából az emberek fele nem teszi. Nem vagyunk rosszban, csak felületes kapcsolatunk van. Ez van.

A másik a gyerek. Majd aggódsz e miatt ha lesz. Addig miért kell arről beszélni higy mi lesz ha...? Amúgy meg örülj hogy az "anyósod" jóban akar lenni veled.

2020. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
De ez az hogy jóban azért akar lenni hogy lássa az unokáit HA szülök ha lesz. Mondjuk jó nem csak emiatt de ezzel indokolta. Pedig mikor kis csitri voltam akkor jöttünk össze a fiával körbeugrált meg minden. Imádtam a nőt tök édes volt velem! Majdnem mint egy 2.anyukám! Aztán mikor a fia az élettársam lett és nem hagyta h beleszóljon az életünkbe akkor elhidegült az anyós jelölt!
2020. szept. 3. 18:17
 53/68 anonim ***** válasza:
91%
Te nagyon nehéz eset vagy. Mit kattogsz ilyen hülyeségekken? Miért nem mindegy higy miért akar jó kapcsolatot? És honnan veszed hogy egyáltalán meny lesz belőled? Nincs probléma ezért csinálni akarsz?
2020. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
78%

Addig is olvasgass. Ajánlom figyelmedbe az alábbi mesét:

[link]

2020. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
Nem vettem 100% ra meny akkor leszek ha elvesz a párom. De ez is hülyeség nem ez a garancia. Sokan elválnak. Istenem ez mekkora hülyeség volt.. Ha elvesznek valakit az se garancia semmire..
2020. szept. 3. 21:32
 56/68 anonim ***** válasza:
85%
53 vagyok. Én nem is arra gondoltam hogy lehet hogy elváltok, hanem arra hogy lehet hogy nem is jutok el odáig. Bocs hogy ilyet feltételezek csak az hogy egy elképzelt, még meg sem történt dolgokon aggódsz azt tulzásnak tartom. Miért is szállnál vitába a barátod anyukájával? Mert jóban akar lenni veled? Mert kimondja hogy neki fontosak a leendő unokái? Örülj hogy őszinte. Ha odakerülsz hogy gyermeked lesz akkor örülni fogsz hogy olyan nagymamája van a gyerekednek akit tényleg érdekel hogy mi van vele. Nem azt mondom hogy ritkaság, csak ez nem mindenkinek adatik meg. A nyak kitekerést én poénra vettem volna. Egyértelmű hogy vicc volt. Mindenkinek más az a pont amit még tolerálni tud egy viccnél. Én is kicsit sértődékeny vagyok, de én tudom os magamról. Mondjuk én idősebb is vagyok mint te, és a tapasztalatom is segít bizonyos szituációkban, ezért sokszor már észreveszem higy ki szánja viccnek a dolgot és ki nem.
2020. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:
Oké hogy bizonyos dolgokat megéltél. Én még nem. De pár órával a kijelentése után leesett mi van ha ez nem vicc volt!? ..ezért aggódtam. Jaj igen lehet el se jutunk odáig baromi kedves vagy :D meg az is lehet hogy igen és rá 15 évre elválunk mert agyonver 2x meg alkesz lesz.. Ennyi erővel. Ki tudja előre. Senki. Inkább nagyobb esélyt látok rá hogy együtt maradunk minthogy nem. De ez se garancia mondom lehet hogy elüt a busz lehet agyonver az esküvőnk napján nem tudom.. lehet feltételezni bármit. Majd kialakul. Haaa meny leszek attól még hogy aláírom a papírt és párom, attól még barátnőből lett meny leszek azaz ugyanaz a személy ugyanazokkal a problémákkal kérdésekkel. Ezért felesleges 1 aláíráshoz kötni egy kapcsolat komolyságát. És itt a gond: sokan azért házasodnak csak mert úgy érzik a társadalom csak akkor fogadja el hogy ők komolyan gondolják.. és mi is emiatt fogunk házasodni ha fogunk. Erről beszéltünk vele is. Mert akkor hű meg haa férj lesz és juj akkor már az XY is tudja.
2020. szept. 3. 22:25
 58/68 A kérdező kommentje:
Ezek nagyooon komoly etikai kérdések hogy ki mit miért csinál. Majd ha aktuális lesz akkor drámázni kezdek hogy mi nem patika :D de a probléma akkor is probléma lesz ha ki vagyok fuxolva 2 gyűrűvel. Tehát ugyanazok a bajok leszek pl miért mondta ezt,hogy értette stb.
2020. szept. 3. 22:35
 59/68 anonim ***** válasza:
87%
Erre csak azt tudom mondani, higy az én ismerőseim nem foglalkoztak ilyenekkel, többnyire azért házasodtak mert többnek érezték a kapcsolatot mint barát/barátnő. Van olyan aki a papír miatt konkrétan, így könnyebb volt elintézni bizonyos dolgokat, de nem azért mert a társadalom elvárta. Nekem se jutna eszembe azért házasodni mert nagy a nyomás. Pedig régen együtt élünk. Még mindig kérdezgetik az emberek, de lepereg rólunk. Udvariasan egy poénnal lerendezzük. Ez komoly döntés, nektek kell meghozni, a ti életetek. Ha ti tényleg úgy érzitek hogy amíg a "halál el nem választ" , akkor természetesen bele lehet vágni. De csak magatok miatt tegyétek, ne más miatt. Akkor nem lesz gond.
2020. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, de nincs neked valami szorongásos betegséged? Ahogy írgy olvaslak, totál rádillene a generalizált szorongás. Bocs ha esetleg tévedek. Amúgy tényleg ismerős vagy, és pont ebből a szorongásból meg az írásképed, ahogy reagálsz kommentekben. Pl :D 😭 és ez ":"használata. Az előzmények, pl régóta vagy együtt a pároddal, eleite kedves volt az anyja, de sok mindenbe beleszólt... Sokszor használt szavak: leendő, evidens, jelölt. Hosszasan reagálsz válaszra...szinte parbesz
2020. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!