Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendo aposomon kiakadtal...

Leendo aposomon kiakadtal volna? Leendo anyosom viselkedese utan vitaba szallnal?

Figyelt kérdés
Parommal szobajott a hazassag,gyerek majd. Errol annyit tudnak a szulei hogy ugy dontottunk valoszinuleg majd osszehazasodunk de nincs idopont es nem jovore ahogy gyereket sem. A parom apja valaki mas gyerekei kapcsan mondta hogy irritaljak a gyerekek megorul toluk. Erre en: azert az unokaidat biztos szeretni fogod? Parom apja: de nincsen. En: de lesz majd. Es lattam hogy megfagyott :D mondta hogy az mas de nem tudja milyen erzes. A parom anyja kozolte velem hogy nem akar velem rosszban lenni hogy ne lathassa az unokait mert abba belepusztul. Es kitekerne a nyakam.- igy fogalmazott. Csak neztem. De azert nem sertodtem meg mert nevetve viccelodve mondta hogy "kitekernem a nyakad ha nem lathatnam az unokaim." Van meg egy lanya de nem ugy nez ki hogy lesz gyerek pedig a no majd' 10 evvel idosebb tolem. Masik hogy kerdezte a velemenyem valakik eskuvojerol es azt mondtam hogy jo jo de tul nagy es mi azt beszeltuk parommal ha ugy dontunk hazasodunk az szuk koru lesz. Kozolte hogy persze erti de ok jonnek. (Mi 2 tanusat szeretnenk es kozvetlen utana szolni a csaladnak.) En vagyok a no a tortenetben.

2020. aug. 25. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
76%
szinte párbeszédet folytatsz magaddal. Ha tévednék, bocs csak feltűnt.
2020. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:

#59 és akkor Ti ketten már X sok sok éve tartós élettársak vagytok? Azért szerintem az együttélés kb egyenlő a házassággal de mégsem mert van egy aláírás. Heccelnek Titeket azzal hogy nem vagytok házasok? Én ha Xné lennék most azonnal lehet örülnék DE baromira öreeegneek érezném magam :D esküszöm. Szerettem 17-18 lenni meg 20. Most hirtelen vénasszonynak érezném magam. Szerintem az lesz ha úgy érezzük megkoronázzuk ezzel ami köztünk van de ez csak legyen egy ünnep..egy kedves nap, de ne egy hitel miatt vagy ne azért vegyen el mert hopp idő előtt terhes lettem..Hanem magunk miatt. Egyik ismerősöm most cseszett rá :D laza kapcsolatból..a csaj terhes lett..nem akarta elvetetni a srác meg le akart lépni. Gáz az egész banda és jól megverték a csaj rokonai a srácot hogy vagy elveszi a volt oszt.társam vagy agyonverik. Nagyon boldog házasságban élnek azóta is egy 28m²-es garzon albérletben havi 70+rezsiért 3szakban. :)


Nah ezért kell felelősséggel házasodni+gyereket szülni..

Másik csaj ismerősöm szintén terhes lett elvette a pasi rá 2 évre elváltak mert a srác inkább a szeretőjét vette el..aki addigra terhes volt. Szép élettörténetek.

2020. szept. 3. 22:54
 63/68 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon biztos vagy te ebben a gyerek kérdésben. Mi lesz, ha nem esel teherbe?

Az apósod talán azt hitte, terhes vagy.

2020. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
87%

Ha szívből mész hozzá a barátodhoz nem fogod öregnek érezni magad, hanem büszkén mutogatod majd a gyűrűt.

Mi 15 éve élünk együtt. Nem nem heccelnek, mert a párom alapból soha sem hagyta hogy beleszólnak a dolgaiba, és ezt tudják róla. Itt jön megint amit írtam, ha te nem érzed higy ezt bármi okból kellene, ne csináld a család nyomására, mert egy életed van, és ez komoly döntés.

Tényleg! Most visszaolvasva az egészet a barátod apukájának azért kerekedhetett ki a szeme mert azt hihette hogy terhes vagy 🙂. És pont azután utaltál erre higy azt mondta hogy nem szereti a gyerekeket.

2020. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
56%

Úgy tűnik, mintha szerinted a 2 tanús esküvő és a 100+ fős esküvő között nem lenne átmenet. Simán lehetne egy szűk körű esküvőtök, ahol ott van anyukád meg a másik rokonod, párod részéről meg az ő szülei, esetleg a testvéreik. Igazából ezt hívják szűk körű esküvőnek, nem a két tanúsat, ezért mondta azt párod anyja a szűk körű esküvős tervetekre, hogy szeretnének ott lenni, mert tök egyértelmű, hogy a szűk családi kört jelenti a szűk kör. Nem kizárólag két tanút.


Írtad, hogy előre sajnálod, hogy anyukád se lehet ott. Szerintem egész életedben bánnád, hogy nem volt ott az eseményen. De a hozzászólásaid alapján (pl. hogy párod anyja "ordas nagy hisztit csapna") te nem bírod párod anyját/apját, és igazából azért akarod a 2 tanús esküvőt, hogy ők ne rontsák el a napotokat, akár azon az áron is, hogy anyukád is kimarad.


"Nem szegyen de megis kellemetlen lenne ugy ott allni -most is mindjart sirok-hogy az "en oldalamon" all 2 ember..paromen meg 4fo"

Ezt komolyan írtad? El nem tudom képzelni, hogy egy felnőtt ember matekozzon az esküvőjén, hogy hányan állnak jobb, meg baloldalt. Az számít, hogy mit jelentenek neki azok az emberek.

2020. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
74%
Így mindent végigolvasva megint szerintem te még nem vagy kész a házasságra.
2020. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:
Igaz hogy a gyerek csak akkor biztos ha már az anyja megszülte. Mert sajnos még maga a terhesség se garancia van aki elvetél stb. Szóval akkor biztos ha hallod a hangját látod megszületve. Bánt ha emiatt nem lesz ott anyukám..de jobban félek hogy egy óriási pillanat az életemben anyós miatt menne gallyra. Mert beleszól mindenbe, jószándékú csak félek mert ez nem egy átlag nap lenne. Pontosan. Még nem vagyok kész rá ezért jó elolvasni pár ötletet ahol esetleg nem hantoltok el hogy menthetetlen vagyok. :D Hanem kapok valami segítséget.
2020. szept. 4. 18:22
 68/68 A kérdező kommentje:
#64 az már majdnem házasság de a Ti döntésetek! Ugyanolyan értékű kapcsolatnak tartok egy ilyen hosszú élettársit mint a házasság. Annyi ha ne adj Isten valakivel valami történik akkor a hozzátartozója nem úgy örököl. De ezen nem fogok gondolkozni mert 10 év élettársi után ugyan az. Amúgy meg nem a pénze érdekel. Akkor sugar daddy-t kerestem volna de nem tettem. :D Igen..azt hitte terhes vagyok. Mondtam hogy nem jövőre szülök hanem még kb 5-6 év tehát rájött hogy mégsem.
2020. szept. 4. 18:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!