Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendo aposomon kiakadtal...

Leendo aposomon kiakadtal volna? Leendo anyosom viselkedese utan vitaba szallnal?

Figyelt kérdés
Parommal szobajott a hazassag,gyerek majd. Errol annyit tudnak a szulei hogy ugy dontottunk valoszinuleg majd osszehazasodunk de nincs idopont es nem jovore ahogy gyereket sem. A parom apja valaki mas gyerekei kapcsan mondta hogy irritaljak a gyerekek megorul toluk. Erre en: azert az unokaidat biztos szeretni fogod? Parom apja: de nincsen. En: de lesz majd. Es lattam hogy megfagyott :D mondta hogy az mas de nem tudja milyen erzes. A parom anyja kozolte velem hogy nem akar velem rosszban lenni hogy ne lathassa az unokait mert abba belepusztul. Es kitekerne a nyakam.- igy fogalmazott. Csak neztem. De azert nem sertodtem meg mert nevetve viccelodve mondta hogy "kitekernem a nyakad ha nem lathatnam az unokaim." Van meg egy lanya de nem ugy nez ki hogy lesz gyerek pedig a no majd' 10 evvel idosebb tolem. Masik hogy kerdezte a velemenyem valakik eskuvojerol es azt mondtam hogy jo jo de tul nagy es mi azt beszeltuk parommal ha ugy dontunk hazasodunk az szuk koru lesz. Kozolte hogy persze erti de ok jonnek. (Mi 2 tanusat szeretnenk es kozvetlen utana szolni a csaladnak.) En vagyok a no a tortenetben.

2020. aug. 25. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott igy le pedig csak egy velemenyt irtal ami tok oke mivel emiatt irtam ki. Eszem megall. Sok stressztol ovom meg magam ha 2 tanus lesz es utana szolunk nekik. De az utana kovetkezo brutalis hisztit nem uszom meg. "Apos" nagyon sertodekeny "anyos" meg nem erti ha mas maskepp latja a dolgokat mint o. :D
2020. aug. 27. 00:50
 32/68 Dongaben ***** válasza:
77%
Hofi Géza tette fel anno a kérdést: "A bunkókra, miért nincs létszámstop?"
2020. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
Mekkora bunkok vagyunk mi hogy a nagy napon legalabb nem masnak akarunk megfelelni es nem masrol hanem rolunk szolna. Tenyleg szolnank es nem sms-ben hanem minimum hivassal. De aki szerint masnak kell megfelelnunk es nem a sajat erdekeinket nezni azon az 1 napon az sose fog egyeterteni.
2020. aug. 27. 07:47
 34/68 anonim ***** válasza:
82%

Visszatért a "tökéletes menyjelölt", akinek három dologról szólnak a kérdései: az ok nélküli gyűlölet a pasija anyukája iránt, a szintén ok nélküli gyűlölet a pasija lánytestvére iránt és a kesergés azért, mert nem akarja elvenni a pasija. 😂😂

Most ennek a kérdésnek is mi értelme van? Hogy kiírhasd magadból a frusztrációt és a gyűlöletet, mert se támogató család, se barátok nincsenek melletted, akik meghallgatnának. Úgyse leszel feleség soha.

2020. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mirol irsz de az egesz stilusod nagyon szornyu es tiszta mely gyulolet lehet benned valaki irant amit sajnalok. Nem tudom hova tenni miert vagy ennyire gonosz miert bantasz masokat miert jo neked ha idegen embereken toltod ki ezt a melyrol arado gyuloletet. Csak neztem mi ez a rettento gonoszsag idegen emberek fele amit irsz hogy mennyire sajnalom hogy ilyen letezik. Tervezzuk hogy osszehazasodunk es szeretne ha a felesege lennek ha nem igy lenne nem lennenk egyutt nem rabolnank egymas idejet. Logikus! Ezert nem ertem honnan jott ez hogy ide irsz es igy megsertesz mikor ez az elso kerdesem a temaban es nem tudom ki az a menyjelolt akirol irsz de ga gyulolkodni akarsz keresd meg ot kerlek irj neki. Engem hagyj beken.
2020. aug. 27. 12:30
 36/68 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem miért probléma idegen embereknek,hogy 2 tanús esküvőt szeretnének.

Sokan csinálják ezt egyébként.

Unokanővéremék is így csinálták és nem sértődött meg senki a családból.Esküvő után lehet sértődés lesz sőt biztos.Lehet ha előre szólnátok róla és szépen lassan adagolnátok be elkerülhető a veszekedés.


Az unoka kérdésre pedig azt tudom mondani,hogy ne foglalkozz azzal,hogy apósod mit mond.

Nembaj ha nem szereti a gyerekeket nem neki szülsz majd hanem magatoknak.

Anyós meg úgyis szeretni fogja az unokát szerintem csak rosszul fogalmazott. Vitát ez nem ér meg.

2020. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nincs bennem gyűlölet, és gonosz se vagyok. Egyszerűen imádom a kérdéseidet, mert mindig jókat röhögök rajtuk :)
2020. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:
#36 lehet jo otlet adagolni de szerintem igy sem elkerulheto a sertodes. Valahol ertheto az is hogy a szulo ott akar lenni meg az is hogy parom mondta hogy amikor mar megvan a papirunk is akkor szoljunk mert igy valamivel kisebb az eselye a sertodesnek de nem elkerulheto viszont mi kettesben akarjuk. Megkerdezte hanyas az ujj meretem. :) Unoka az azert meg odebb van nagyon fiatal vagyok de valoban nem az apjanak szulok :D de o tenyleg megbolondul ha kicsi gyereket lat. Szerintem a siras vagy a gyerekek kiabalasa boritja ki.
2020. aug. 28. 10:36
 39/68 A kérdező kommentje:
Jezusom tudom kivel kever itt 2 valaszolo. Kaptam a linket privatban. Nem en irtam ki azt a kerdest. Nekem is sok volt. Sot en korabban olvastam is es az a hiszti bocs de jo messze van az enyemtol ugyhogy a nagyasszony menyjelolttel ne vegyetek egy kalap ala. Olyan viselkedessel tenyleg nem beszelhettunk volna eskuvorol. Orulok hogy igy kiosztott itt 2 ember hogy megint jatszom az agyam de nem en vagyok az..
2020. aug. 28. 10:45
 40/68 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk en nem bontom le a falat meg orditok ha paromat felhivja az anyja. Szoval nem sullyedtem odaig mint a menyjelolt. De belem is belem lehet kotni mekkora pofam lett hogy nem hivok vendegeket.
2020. aug. 28. 10:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!