Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendo aposomon kiakadtal...

Leendo aposomon kiakadtal volna? Leendo anyosom viselkedese utan vitaba szallnal?

Figyelt kérdés
Parommal szobajott a hazassag,gyerek majd. Errol annyit tudnak a szulei hogy ugy dontottunk valoszinuleg majd osszehazasodunk de nincs idopont es nem jovore ahogy gyereket sem. A parom apja valaki mas gyerekei kapcsan mondta hogy irritaljak a gyerekek megorul toluk. Erre en: azert az unokaidat biztos szeretni fogod? Parom apja: de nincsen. En: de lesz majd. Es lattam hogy megfagyott :D mondta hogy az mas de nem tudja milyen erzes. A parom anyja kozolte velem hogy nem akar velem rosszban lenni hogy ne lathassa az unokait mert abba belepusztul. Es kitekerne a nyakam.- igy fogalmazott. Csak neztem. De azert nem sertodtem meg mert nevetve viccelodve mondta hogy "kitekernem a nyakad ha nem lathatnam az unokaim." Van meg egy lanya de nem ugy nez ki hogy lesz gyerek pedig a no majd' 10 evvel idosebb tolem. Masik hogy kerdezte a velemenyem valakik eskuvojerol es azt mondtam hogy jo jo de tul nagy es mi azt beszeltuk parommal ha ugy dontunk hazasodunk az szuk koru lesz. Kozolte hogy persze erti de ok jonnek. (Mi 2 tanusat szeretnenk es kozvetlen utana szolni a csaladnak.) En vagyok a no a tortenetben.

2020. aug. 25. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Ez a 2 tanus eskuvo ennyire ciki vagy mi amugy? Mas is mondta nekem hogy mekkora bunkosag lesz hogy utana szolunk csak. De aznap telefonalnank mindenkinek.
2020. aug. 25. 20:39
 12/68 anonim válasza:
88%

Majd ha lesz neked is gyereked szeretned megtudni milyen erzes az, hogy egyszercsak jon egy telefon, hogy haho: meghazasodtam ma delben. Hozzateszem, nekunk is szuk volt az eskuvonk. Csak a szulok+testverek voltak ott. Rossz lett volna, ha ok nem osztoztak volna ebben az elmenyben. Gondoljatok majd at, ha megis ketten szeretnetek menni, akkor viszont hogyan talaljatok ezt a csalad fele.

A gyerek temat meg szerintem felfujod. Raersz majd akkor ilyenek miatt aggodni, ha meg lesz a baba. Es ehez is egy jo tanacs: minnel tobben szeretik a gyermeked es minnel tobb helyen erzi jol/otthon magat, annal boldogabb gyerekkora es felnott kora lesz.

2020. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%

"de na mi az hogy lefagyott mikor rakerdeztem hogy az unokait szeretni fogja e"


Talán csak hirtelen ledöbbent, olyan határozottan rávágtad, hogy lesznek. Talán egy pillanatra megijedt, hogy már terhes vagy :D Aztán elismerte, hogy a saját unoka az más. Attól, hogy irritálják a gyerekek, a sajátját valószínűleg azért szeretni fogja. Ne fújj fel egy ilyen apróságot.


A szűk körű esküvőről meg annyit, hogy az többnyire szűk családi kört jelent. Az, hogy valaki (nyomós indok nélkül) a szüleit és testvéreit se hívja meg, nem szokványos dolog, és jogosan esik rosszul a családnak. A ti döntésetek nyilván, de legalább megindokolhatnátok a családnak, hogy megértsék, illetve szólhatnátok előre.

2020. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit kattyos lehetsz te...
2020. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
85%
jaja, én is emlékszem erre a kérdésre
2020. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:
Nem mi lennenk az elsok akik ennyire leszukitik a kort. A serto szerintem az ha en hivnek vendeget de parom nem,vagy forditva. De ekkora bunkok mi nem vagyunk. Nem kivetelezunk. Ja :D lehet azt hitte terhes vagyok de mondtam hogy nem jovore szulok igy leesett neki utana.
2020. aug. 25. 21:45
 17/68 anonim ***** válasza:
91%
Ugye jól sejtem, hogy nem vagy jóban a szüleiddel, vagy legalábbis nem túl szoros a kapcsolat közöttetek?
2020. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Csak edesanyammal es az o hozza kotheto rokonok egy reszevel tartom a "kapcsit". Miutan a 18t betoltottem atirattam magam edesanyam vezeteknevere es az apait "elhagytam" hivatalosan. Anyuekkal nagyon szoros napi kapcsolatban vagyok. Parom a szuleivel es a tesojaval formalis kapcsolatban van de ha SOS valami akkor szamithatnak egymasra. A novere kerek nagy ivben tojik rank. Parom unokatesoival minden talalkozasa veletlen pl boltban,kozos nagyinal. Semmi mas. Ilyenek miatt dontottunk a 2 tanus eskuvo mellett es hogy aznap szolunk mindenkinek. Viszont parom szinte biztos hogy illembol keri csak fel a tesoja tanunak. De parom tanuja mar nem a leendo sogorno lesz. Emiatt lenne jobb ha ok elobb hazasodnanak.
2020. aug. 26. 00:16
 19/68 anonim ***** válasza:
84%
Anyukád sem lesz ott az esküvőn?
2020. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Na emiatt sirtam el magam.. Hogy ha igy dontottunk ez ezzel jar mert parommal szemben nagyon nem lennek korrekt. Es ez az egesz aggaszt belul. Iden ugysem fenyeget a helyzet :D de ha eljon a mi napunk..nem tudom hogy legyen.
2020. aug. 26. 00:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!