Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendo aposomon kiakadtal...

Leendo aposomon kiakadtal volna? Leendo anyosom viselkedese utan vitaba szallnal?

Figyelt kérdés
Parommal szobajott a hazassag,gyerek majd. Errol annyit tudnak a szulei hogy ugy dontottunk valoszinuleg majd osszehazasodunk de nincs idopont es nem jovore ahogy gyereket sem. A parom apja valaki mas gyerekei kapcsan mondta hogy irritaljak a gyerekek megorul toluk. Erre en: azert az unokaidat biztos szeretni fogod? Parom apja: de nincsen. En: de lesz majd. Es lattam hogy megfagyott :D mondta hogy az mas de nem tudja milyen erzes. A parom anyja kozolte velem hogy nem akar velem rosszban lenni hogy ne lathassa az unokait mert abba belepusztul. Es kitekerne a nyakam.- igy fogalmazott. Csak neztem. De azert nem sertodtem meg mert nevetve viccelodve mondta hogy "kitekernem a nyakad ha nem lathatnam az unokaim." Van meg egy lanya de nem ugy nez ki hogy lesz gyerek pedig a no majd' 10 evvel idosebb tolem. Masik hogy kerdezte a velemenyem valakik eskuvojerol es azt mondtam hogy jo jo de tul nagy es mi azt beszeltuk parommal ha ugy dontunk hazasodunk az szuk koru lesz. Kozolte hogy persze erti de ok jonnek. (Mi 2 tanusat szeretnenk es kozvetlen utana szolni a csaladnak.) En vagyok a no a tortenetben.

2020. aug. 25. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
42%
Most már kíváncsi vagyok erre a hisztis menyjelöltre valaki linkelje be nekem is légyszi. :D
2020. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:
Volt itt egy csaj korabban aki mindenen hisztizett es szidtak. Vele kevert engem az egyik kommentelo es kiosztott engem is. De ha kiszidtatok magatokbol a nagy menyjeloltet akkor valaszoljatok mar a mi ket tanus eskuvos tervunkre is mert erdekelne meg par velemeny. Nem nagyon akar parom se vendegeket hivni. :D
2020. aug. 28. 12:36
 43/68 A kérdező kommentje:
Vagy szidjatok privatban a nagyasszonyt csak valaki mondja mar meg miert paraszt huzas az eskuvo utan kozvetlen szolni?
2020. aug. 28. 12:46
 44/68 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem miért akarsz mások elvárásának megfelelni? Kit érdekel ki mit mond, ez a két tanus esküvő téma nem alkotmányos bűn, nincs sehol törvénybe írva, hogy egy esküvő csak nagy hejjehujja lehet. Ha nektek pároddal megfelel, akkor úgy legyen, ahogy ti kívánjátok, ne pedig úgy, ahogy anyósod kívánja.
2020. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim válasza:
89%
Egyetertek az elottem szoloval. Nem teljesen mindegy ki mit gondol? Miert kell neked ennyire ezen a teman porognod? Szamomra ez annyira furcsa
2020. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
Kijelentette hogy a mi dontesunk hisz egyutt elunk es ertheto lepes lesz de szoljunk idoben es a szuk kor azt jelenti hogy ok biztosan jonnek.
2020. aug. 28. 15:10
 47/68 anonim ***** válasza:
77%

De te mit pattogsz azon mit mondott a nő? Édeeees Isteneeeem

sz,rd már le, mert már idegesítesz itt mindenkit. ha 500 vendéget akartok, akkor hajrá, ha 2-t akkor 2-t. téma lezárva, minek bonyolitod amit nem kell???

pasiddal is ilyen vagy? vagy anyóssal h mindent túlmagyarázol meg belekötsz abba amit gondol? had gondolja, te nem úgy csinálod, ámen.

2020. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
😭😭
2020. aug. 28. 15:59
 49/68 anonim ***** válasza:
77%
Ők ilyenek. Ha szereted a párod és hosszú távon tervezel vele, akkor el kell őket fogadnod és jópofizni, akkor is, ha nehezedre esik. A gyerekvállalási terveitekhez 0 közük van természetesen. Az esküvő pedig... Nyilván ott akarnak lenni a gyerekük esküvőjén, minden szülő ott akar lenni. Szerintem ne hagyjátok ki őket ebből az örömből, hiszen ha ők nem lennének, most nem lenne kihez hozzámenned.
2020. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Van igazsag boven abban amit irsz! Egyik oldalrol ez nagyon igy van! Masik az hogyha mukodik es nem valunk el es tenyleg hosszutavon eletkepes lesz a hazassag akkor ez azert a mi nagy napunk es nem lehet megismetelni.. Valami olyanon gondolkozok hogy mindenkinek jo legyen. Szobakerult de jovore ebbol nem lesz semmi. :D mar annak is orulok hogy nem jelentette ki azt amit ismerosom elettarsa hogy o nem hazasodik. Parom meg azt mondta 4-5 ev egyutt eles utan teljesen az a normalis ha osszehazasodnank.. Esetleg utana napokban egy szolid csaladi vacsi anyosekkal? Majd kulon az en rokonaimmal? Ez jo otlet? Csak azt a reszt nem fogjak eloben hallani hogy

-X kijelented e hogy Y nal hazassagba akarsz lepni stb?

Igen.

Es ugyanez Y nal is. Tenyleg "csak" egy szo. :D de marha sokat jelent. Szerintem viszont az o igene nekem jelent sokat az enyem meg neki.

2020. aug. 28. 18:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!