Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendo aposomon kiakadtal...

Leendo aposomon kiakadtal volna? Leendo anyosom viselkedese utan vitaba szallnal?

Figyelt kérdés
Parommal szobajott a hazassag,gyerek majd. Errol annyit tudnak a szulei hogy ugy dontottunk valoszinuleg majd osszehazasodunk de nincs idopont es nem jovore ahogy gyereket sem. A parom apja valaki mas gyerekei kapcsan mondta hogy irritaljak a gyerekek megorul toluk. Erre en: azert az unokaidat biztos szeretni fogod? Parom apja: de nincsen. En: de lesz majd. Es lattam hogy megfagyott :D mondta hogy az mas de nem tudja milyen erzes. A parom anyja kozolte velem hogy nem akar velem rosszban lenni hogy ne lathassa az unokait mert abba belepusztul. Es kitekerne a nyakam.- igy fogalmazott. Csak neztem. De azert nem sertodtem meg mert nevetve viccelodve mondta hogy "kitekernem a nyakad ha nem lathatnam az unokaim." Van meg egy lanya de nem ugy nez ki hogy lesz gyerek pedig a no majd' 10 evvel idosebb tolem. Masik hogy kerdezte a velemenyem valakik eskuvojerol es azt mondtam hogy jo jo de tul nagy es mi azt beszeltuk parommal ha ugy dontunk hazasodunk az szuk koru lesz. Kozolte hogy persze erti de ok jonnek. (Mi 2 tanusat szeretnenk es kozvetlen utana szolni a csaladnak.) En vagyok a no a tortenetben.

2020. aug. 25. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de hülye vagy. Miért ne lehetne ott anyukád és a párod szülei? Az unokatesók meg maradjanak otthon. Őket miért kellene hívni. Csak a szülők meg a tanúk. Nekem tök mindegy, de miért nem jöhetnek most a szülők?
2020. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hulye :D csak neha de most nem. Szerintem nem bun a 2 tanus. Igy senki sem erzi hogy negativan megkulonboztettuk. Leendo anyosnak csak annyit mondtam hogy a fia meg en ugy dontottunk hogy nehany even belul valamikor meghazasodunk de erre se idopont se semmi ugyhogy most ezen ne izguljon senki. :D Mondta hogy egyutt elunk, neki tok evidens volt ha megmaradunk egymas mellett akkor ez is eljon egyszer de szoljunk es kihangsulyozta hogy idoben. Ekkor nem mondtam hogy utolag aznap szolnank.. Nem akartam megbantani + nem az en "dolgom" ez a resze.
2020. aug. 26. 00:43
 23/68 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj válaszolni a kérdésemre: miért nem jöhetnek a szülők?
2020. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:
Nekem egy nagyon mely fajo pont az eletemben hogy ugy alakult es igen sokszor onhibamon kivul hogy keves embert tudnek meghivni.. Nem szegyen de megis kellemetlen lenne ugy ott allni -most is mindjart sirok-hogy az "en oldalamon" all 2 ember..paromen meg 4fo.(+1 fo ha a novere parja jonne ami tok termeszetes mert nekem is a csalad resze csak azert szamolom kulon mert nem verrokona paromnak nyilvan.) Iszonyu de ez van, most dobbentem ra milyen fajdalmas de nem hinek meg mast mert annyira felszines a viszony a tobbiekkel es ez faj is pl nagybatyam felesege elmarta mellolem a gyerekeit es anyuval is egy tahon viselkedik..nem fogom elviselni azt a not..de a nagybatyam nelkule nem jon. Mindenki szerint vak es suket lett mikor emellett a no mellett horgonyzott le de ez van. Faj az egesz. Ennek jonak kell lennie oromot kell hoznia. Parom szulei verig lesznek sertve a noveret hidegen fogja hagyni ahogy minden mas eddig az occsevel kapcsolatban. Anyukamnak finoman adagoltam mit miert..es o megerti ezek miatt. Szeretem nagyon de ha o ott van masnak is jonni kell. Meg ugy Istenigazabol nem is akarom anyosekat oda :D utana szolni is tok korrekt lenne. El kell fogadni hogy ez nem az o napjuk (lesz ha eljon a nap de nem holnap..).
2020. aug. 26. 01:00
 25/68 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet könnyű veled, én se anyós, se meny nem vagyok, de sajnálom anyósodékat.
2020. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
Ugy tunik a lelki fajdalmam semmit se szamit? Pedig tenyleg van ami faj.. nem a leendo anyosekkal kapcsolatban ok ebbe nem hibasak,hanem ahogy az en rokonsagom alakult. Odatudnek hivni 30 embert es lehet eljonnenek de kb sose latom oket nem keresnek igy meg miert..
2020. aug. 26. 01:12
 27/68 anonim ***** válasza:
40%
Semmi baj a 2 tanús esküvővel.
2020. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is rendben van a két tanús esküvő. Ne anyósodnak akarj megfelelni hanem saját magadnak!


(én sajnos engedtem a nyomásnak, anyósom durván beleszólt a férjem felőli rokonok meghívásában, az ő oldalukról jött a vendégek 80%a. Tőlem meg tényleg szűk család :( már nagyon bánom, és életem végéig bánni fogom, hogy életem nagy napján nem tudtam jól érezni magam, unokatesómék nem voltak ott, anyós legalább önfeledt boldog hercegnő volt, mint akinek az esküvője van. És ezt már soha nem fogom tudni visszacsinálni! Anyagi okok miatt létszámlimitet beszéltünk meg férjemmel, ezért szorult ki a családom, és anyós huszadik unokatestvére meg rokonai jól bekajáltak. Előtte, meg azóta sem találkoztam velük. Ráadásul full minuszos lett az esküvő, férjem is csak némán nézett maga elé, amikor bomtottuk ki a borítékokat, semmivel sem támogattak a rokonai, pl öt fős család tízezer Ft - t tett a borítékba, összesen... De a többi rokona se erőltette meg magát )

2020. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Most nagyot neztem mikor ezt elolvastam. Nem foglak becsmerelni de..kajak miert hagytad ezt? Kozvetlen elotte is tudtad hogy nem 50-50 lesz a rokonsag. Gondolom erre irtad hogy banni fogod mindig. Minden ilyen peldabol tanulni fogok es igyekszem nem elkovetni. A leendo anyosom biztos meg akarna mondani kit hivjunk es ordas nagy cirkuszt fog lerendezni mert a fia tanuja nem a lanya lesz. Viszont kb 100% hogy a parom lesz a novere tanuja. Ezt is az anyjuk miatt mert a novere mindenkivel jobb viszonyban van mint az occsevel es velem.. Tehat abbol is balhe lesz hogy nem a leendo sogornom a tanu. Ha jonne a szuk kor akkor barmibe talalna valamit amibe beleszolhat. Voltunk egy eskuvon veluk es egy orasi ruha volt a csajon,mondtam neki halkan hogy jesszus ez tul nagy, nekem feszes letisztult feher ruham lesz ha ugy dontunk a fiaddal meghazadodunk. Ravagta hogy az eskuvoi ruha csipkes es ne hulyeskedjek mar az ove is csipkes volt. Hat besz.rok..
2020. aug. 26. 18:54
 30/68 anonim ***** válasza:
71%
Azért hagytam, mert gyenge jellem vagyok. Nem igazán tudtam kiállni magamért vele szemben, és engedtem a hisztérikus nyomásának. Soha többé nem fordult ez elő, az esküvő után. Igen, azt bánom, hogy akikkel unokatesóimmal együtt nőttünk fel, ők nem lehettek ott mert anyósom érdeke előbbre való volt, mint a sajátom :(
2020. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!