Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy ilyen anyós hozzáállással...

Egy ilyen anyós hozzáállással mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Férjemmel 4és fél éve vagyunk együtt, van egy másfél éves fiunk.

Anyóst akkor láttam először, mikor a fiunk született. Elsőre kölcsönösen megállapítottuk, nem leszünk egymás kedvencei.


18hónapos a fiunk, eddig kb 5x látta. 4x mi vittük hozzá, 1x ő jött.


Autóval 1 órányira laknak. Nekünk van autónk, neki nincs. Busszal 1 átszállással kb 2óra alatt lenne itt.


Nekem férjem éjjel nappal dolgozik, én egyedül a gyerekkel nem vezetek ennyit. Így nem sokszor jutunk el (amit valahol nem is bánok). Anyós otthon van, mint özvegyi nyugdíjas, pedig csak 50valahány éves, kicsattan az egészségtől. Kirándulgat a barátaival, akár napokig, ahhoz van kedve.


A lényeg, tegnap a fejünkhöz vágta, hogy alig látja az unokáját, járjunk sűrűbben. Mondtuk neki, hogy neki sem tartana semeddig eljönni. Idejéből kitellne. Az lett a vége, hogy nagy veszekedés lett mert mi hogy várjuk el tőle, hogy 2 órát buszozzon?! Még mi voltunk a tosszak.

Végül férjem a fejéhez vágta, hogy akkot látja legközelebb a gyereket, ha eljön. Szerintem teljesen jogos.


Ma írt egy levelet a facebookon nekem, hogy menni fog a gyámügyre, mert eltiltjuk tőle az unokáját...


Szerintetek?


2020. okt. 26. 14:30
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
86%
Le kellene szállni a kérdezőről, a kérdés nem az özvegyi nyugdijról szól.
2020. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
66%
Ha anyós is annyira akart volna ismerkedni, nyugodtan tehetett volna ő is lépést, csak azért mert idős, nem jelenti azt, hogy mindenki neki kell pattogjon..
2020. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
17%

ott a 2 17éves ikerpár gyereke


és mellettük semmi munka..? férj nincs, mert nincs, nagytesó haza se dugja az orrát, de azért a mama ráér..? nem csinál semmit?

2020. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
74%

"Rohadtul nem mindegy, 31, mert szerintem nem mindegy, hogy az otthon levő, autóval, jogsival rendelkező kérdező mozog könnyebben; vagy a nem fiatal, még dolgozó nagyi, akinek tovább tart az utazás."


De, igenis rohadtul mindegy, tekintve, hogy a nagyi a szájkaratén kívül valójában láthatóan nem is kíváncsi annyira az unokájára.

2020. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
75%
Azt amúgy én sem értem, hogy némelyek mi a francért offolják szét a kérdést, kit érdekel az özvegyi nyugdíj?? Semmi köze a kérdéshez, semmiben nem befolyásolja a buszra szállásban anyóst a nyamvadt özvegyi nyugdíj! Miért kell kötekedni?
2020. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk vicces, hogy nagyi képes lenne mindenféle alap nélkül bíróságra rohanni és követelni a láthatást, miközben most is láthatná, ha annyira nagyon akarná. 🤦🏻‍♀️

Ez nevetséges. Arra nincs ideje, hogy meglátogassa az unokáját, de arra van hogy perrel fenyegetőzzön, ráadásul úgy, hogy még csak igaza sincs, hisz nincs tőle tiltva az unoka, pedig anyaként, ha valóban lepasszolta a kérdező férjét az aktuális pasi miatt és elköltözött, akkor triplan is megbukott...

2020. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Én kiszálltam... sem fogok a sok ráérő idiótának kommentelgetni. Egy olyan dologról, amihez semmi közük, nem a kérdés része, illetve azért, hogy csakazérisneki legyen igaza... idióta világ...


A normális kommenteket köszönöm :)

2020. okt. 26. 18:13
 48/60 anonim ***** válasza:
86%
mellesleg nem öreg az anyósa egyáltalán, 50 éves.
2020. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
15%

Ja, már van két 17 éves gyereke... Akkor se ülhet otthon özvegyivel 😀


Komolyan vicces, hogy mennyi mindent be lehet adni itt az embereknek.

2020. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
19%

Kirándulgat a barátaival, akár napokig, ahhoz van kedve.


Aha, az ikrek meg otthon, egyedül?

2020. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!