Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a szemét?

Én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nehéz helyzetben vagyok, az történt ugyanis, hogy most derült ki, hogy anyósom nyugdíja közel fél millió forint lesz, és e mitt kissé dühös vagyok. A sztori annyi, hogy külföldi magyarok vagyunk a férjemmel, mi itt élünk hosszú évek óta, a gyerekeink már itt születtek. Anyósomék viszont még nem tudtak kikoltozni, annyira nem is akarnak talán. Viszont pár éve apósom, és később anyósom is átvezettete a nyugdíját ide, papíron itt vannak, gyakorlatban a határon túl. Amiért kissé irigy, és haragos vagyok, DE EZT NEM MUTATOM KI, NAGYON FIGYELEK ERRE!, az csupán annyi, h az ő nyugdíjuk összesen több mint 700 ezer forint, a férjem fizetése ennek a fele. A trükk abban rejlik, hogy a kinti munkájuk magyar "átlagkeresetevel" számláltak a nyugdìjosztályon, ha itt dolgoztak volna, ennél biztos kevesebb lenne. Örülök a szerencséjüknek, de ugyanakkor haragszom is, a férjemmel itt tanultunk, itt kezdünk néki a munkának, de az biztos, h soha nem lesz ekkorra nyugdìjunk, valószínűleg egyáltalán nem lesz. Én vagyok a roh@dék, hogy így érzek?



2021. jún. 4. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
75%
azok után, hogy valaki felhívja a kommentelők figyelmét az igazságra-ami lehet, hogy nem tetszik,de ez van- és ezután ennyire lepontozzák, tényleg felmerül bennem, hogy a magyarok többsége nem normális!
2021. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

Anyósék a férjemnek küldenek havi 30 ezret, mivel ennyi a telefonjaik hitele, amit mi fizettünk be, lehet h küldenek még neki, de én erről nem tudok, és nem akarok tőlük pénzt elfogadni, egyszer már felajánlották, írtam korábban, és tökre örültünk, h ìgy többet tudunk félretenni, de amint mondtuk, h visszamentem dolgozni(a második gyerek után), jelezték a férjemnek, h akkor mégsem fizetnének tovább a megtakarítási alapba.

Természetesen küldenek az unokájának szülinapi ajándékot, de ezt a legjobb barátnőm is mentette, szóval ez nem releváns, sőt az egész anyagi helyzetük nem kóser, ha legalább itt laknának, de így...tavaj, mielőtt jöttek ellenőrizni, tökre ideges voltam, mivel finom utaltak rá, h nehogy elszóljam magam, mert akkor nem lesz pénz, sőt, lehet h apósomnak is vissza kell fizetnie, és az már milliós összeg. A férjemmel nem beszélhetem még, mert noha érti, h az igazságérzetemet bánja a dolog, örül, h a szüleinek jól megy.

2021. jún. 4. 14:09
 43/72 anonim ***** válasza:
24%
Ennek nincs kicsit bűncselekmény szaga? Lehet nem kellett volna ezt így még ebben a formában sem kiírni.
2021. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
74%

Én is örülnék ha a szüleimnek jól menne 🤷‍♀️

Ha a te szüleid találták volna meg ezt a kiskaput akkor sem örülnél neki?

Akkor sem tetszene a dolog?

2021. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
65%
Jelentettelek, mert azon kívül, hogy provokatív még piszok nagy kamu is.
2021. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elíráshoz, de a telefonom sem érti, ahogy sok kommentelő, hogy mit is mondanék igazán... :D
2021. jún. 4. 14:12
 47/72 anonim ***** válasza:
59%
Ha hülyeségeket írsz, nem kell csodálkozni. 😘
2021. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
78%
Akkor irigykedj tovább ha ez jó neked....
2021. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a válaszokat, amennyiben letörölik a kérdést, akkor is sokat segítet, h voltak akik jelezték, h egyetértenek, és voltak akik kifejtették hogy nem. Terápiás jelleggel írtam ki a kérdést, és rávilágítottak a válaszadók egy-két dologra. Szép napot mindenkinek.
2021. jún. 4. 14:23
 50/72 anonim ***** válasza:
52%
Undorító, tipik magyar dögöljön meg a szomszéd tehene is hozzáállás.
2021. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!