Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális a párom reagálása...

Normális a párom reagálása anyukám “dolgaira”?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden az a problémám hogy a párom nem igazán egy társasági ember velem nagyon jól el van de másokkal már kevésbé inkább mondanám antiszociálisnak..Vettem egy ingatlant hátul lakunk mi a párommal elöl meg anyukám..A kert az közös viszont külön bejárat van a házakba azaz nem kell egymáson keresztul menni,csak a kapunal ahol bejovunk.A páromnak az a problémája hogy anyukám bár kopogással de bejön pl. beengedi a kutyámat ilyenkor nem jön be de kinyitja az ajtót hogy be tudjon jönni a kutya vagy pl. bejön azért mert akar nekem mondani valamit vagy bármiféle egyéb dolog.Ez alapvetően nem szokott sokszor előfordulni (hetente 2x alkalom kb)a páromat ez bántja, azt mondja nincs maganszferank.

Van a kert közepén egy pavilon unk székekkel és asztalokkal valamikor kint ülünk a párommal anyukám odajön,(nem mindig) ez engem nem zavar szívesen elbeszélgetnék veluk,Viszont a páromat ez zavarja hiszen azt mondja hogy szinte nincsen magán szféránk.Anyukámmal közöltem ezt a dolgot és mondtam neki hogy ne jöjjön be hozzánk hátra kopogással sem neki rosszul esett őszinte leszek sírt is viszont elfogadta és azt mondta az a lényeg hogy boldog legyek.Nekem ez rosszul esett hogy én őt így láttam ezért fordulok hozzatok hogynektek erről az egészről mi a véleményetek.


Zárójelben annyit megjegyeznék hogy a párom mondta hogy nem annyira szeretned élni pontosan azért mert ismeri saját magát, Viszont én mindenképpen egy ketgeneracios ingatlan szerettem volna venni,Mivel tudom hogy anyukám nak nincs hova mennie.

Az ingatlant egyedül vásároltam nincsen beleszólása páromnak azaz nem uralkodik csak elmondja a véleményét és fájdalmait

(5eve vagyunk egyutt,(eddig alberletbe eltunk kulon)


.

Egy lany irta a tortenetet :)



2022. aug. 12. 14:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 anonim ***** válasza:
76%

Nem mondtam, hogy normális, azt mondtam, hogy ha valakit zavar a párja anyjának a heti 2 random látogatása, az ne menjen bele ilyen élethelyzetbe. Engem speciel a saját anyám is zavarna ilyen gyakran, de ha a kérdezőnek fontos, előre lekommunikálhatta volna a párjával, hogy ez lesz a rendszer. Amúgy nem olvastam látványos leszarást, hasonló helyzetben nekem tök alap lenne, hogy furikázom az anyóst bevásárolni meg ilyenek, de zavarna, ha folyton nyitogatná az ajtómat. Azért ez nem egy fekete-fehér dolog, és csodák csodája, egy valamivel lehetne (lehetett volna) megoldani, kommunikációval a kapcsolatban.


Két dolog semmiképp nem normális: hogy a csávó akkor panaszkodik ilyenekre, amikor már rég ott lakik, pedig odaköltözés előtt is tudhatta volna, hogy ez lesz a helyzet, meg én továbbra sem tudom felfogni, hogy egy ilyen hosszú kapcsolatban hogy lehet egyedül ingatlant venni. Továbbra is fenntartom, hogy ez az összeköltözés nem volt lekommunikálva, talán a kérdező és a párja nem is annyira kompatibilisek, ami nem jelenti, hogy munkával és beszélgetéssel ne lehetett volna kompromisszumokat kötni már az elejétől kezdve, hogy ki mit vár a kapcsolattól és az együttéléstől, de úgy tűnik, elég sokat nőtt a kapcsolat úgy, mint a bolondgomba, hogy ehhez már eléggé késő legyen. És továbbra is csak az egyik oldalt ismerjük, ami továbbra is az igazságnak legfeljebb az 50%-a. (((Nagyon zárójeles véleményem, hogy a kérdezőnek is több esze lenne, ha nem itt kérdez és kap 100 beleokoskodást, hanem a párjának teszi fel ezeket a kérdéseket. Ha meg ezt nem tudja megtenni, az a kapcsolat annyit is ér.)))

2022. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/117 anonim ***** válasza:
60%
Antiszoc pasi? Most még csak anyu heti kétszer tíz perc látogatása a baja, később már a barátaid sem jöhetnek majd.
2022. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:
76%
Hihetetlen hogy itt egyesek ennyi infobol már azt is megjosoljak hogy a pasi verni fogja a kérdezőt. Ti mit szivtok?
2022. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim ***** válasza:
52%
#106 okos, hogy a szívással kezded. Ha férfigyűlölő, keserű hárpiáknak hívtad volna azokat, akik egész nap válaszolgattak ide, most te lennél az ügyeletes nőgyűlölő.
2022. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 anonim ***** válasza:
70%
Hát kb csak egy lakatlan szigeten érezné jól magát akkor ha enynire nem akar vendéget.
2022. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 anonim ***** válasza:
31%

Én a második-harmadik esetnél mondtad volna, hogy oké, zárcsere, az ajtón nem jöhet be, és ha rendszeresen kiülne a pavilonba "beszélgetni", amikor kettesben akarunk lenni, költöznék.


Akár egyedül.

2022. aug. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 anonim ***** válasza:
43%

#104 én is nő vagyok, aki szintén a párjánál él és semmit nem adtam bele a házba.


Most akkor engem is el lehet mondani pusztán ezért mindenféle aranyaso semmirekellőnek?


Ha a párom idekoltoztetne az anyját annak ellenére hogy tudná hogy én nem akarom és a mama rendszeresen ránk törne akkor én vagyok a szemét és lehet takarodni?

Akkor nem jár a privát szféra? Nem jogos az igény rá?

Csak az a megoldás hogy szakítani kell? Mert a mama nem alkalmazkodhat ennyit?


Persze az anyja, értem én, én is szeretem az anyámat. De a szülők a hátterünk, a párunk meg a jövőnk.

Ha valaki egy 5 éves kapcsolatot ahol már össze is költöztek annyira semmibe vesz hogy "leszarom az igenyeidet, csak azért is akaratod ellenére cselekszem és ha nem tetszik huzzal el" az mégis mit akar az élettől?

És most nem a kerdezorol beszélek, hanem az ide gusztustalan kommenteket okado lenyekrol.


Fun fact: nekem is van házam, csak a paromeban élünk, nem vagyok ingyenélő meg csóró meg hasonlók amiket itt a pasira mondtatok pusztán azért mert a kérdező vette a házat. Szeret és fontos neki hogy otthon érezzem magam. Én is szeretem és nem azért lakok vele hogy ingyen legyen hanem mert szeretem. Döbbenet, mi?

Sőt, mondok még megdöbbentőbbet.


Lehet hogy a kérdező párja is azért lakik vele annak ellenére hogy nem érzi jól magát a körülmények miatt mert szereti a kérdezőt!!

2022. aug. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:
30%

Én egyet értek a pároddal! És meglepődve olvasom az egyetértő válaszokat, mert én hasonló helyzetben vagyok, csak engem és a feleségemet az előző kapcsolatomból származó gyerekeim alkalmatlankodási zavarnak! Amikor mondtam nekik hogy nem hozom őket minden héten láthatás, mert kell a privátszféra nekem és a feleségemnek, ráadásul a feleségemet idegesítik, mindenki leugatott minet hogy milyen sz@r szemétláda apa vagyok, meg a feleségemet hibáztatták amiért nem fogadja el a gyerekeimet(miért is kéne, nem ő az anyjuk!) Pedig ugyanez a helyzet! Remélem ha megmutatom majd az ócsárolóknak ezt a kérdést jobban átlátják a helyzetet és megértőbbek lesznek a feleségemmel és velem!


Köszönöm hogy kiirtad és más megvilágításba helyezted a hasonló helyzeteket kérdező!

2022. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 anonim ***** válasza:
72%

#108 az anyád és a gyereked nem ugyanaz. A gyerekedért te vallaltad a felelősséget, te csináltad, te akartad. Nincs olyan hogy most mást jobban akarok, bocsi. Nincs meggondoltam magam. Az egy életre szóló felelősség.


Az anyankat meg szeretjük, hálásak vagyunk neki, de egy idő után ki kell bújni a szoknyája mögül hogy a saját életünket éljük, ahogy ő tette amikor vállalt minket.


Remélem hogy csak trollkodsz, mert nagyon baj van a toronyban ha nem érted a különbséget.

2022. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/117 anonim ***** válasza:
57%

Anyud egyedül vagy, te meg a lánya vagy. Majd a gyerek is zavarni fogja?

Az lenne a jó megoldás, ha te mennél anyudhoz, és akkor a párodnak sem lesz problémája. De azért hadd menjen már ki a kertbe szerencsétlen. Nem kellene kiközösíteni.

2022. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!