Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális a párom reagálása...

Normális a párom reagálása anyukám “dolgaira”?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden az a problémám hogy a párom nem igazán egy társasági ember velem nagyon jól el van de másokkal már kevésbé inkább mondanám antiszociálisnak..Vettem egy ingatlant hátul lakunk mi a párommal elöl meg anyukám..A kert az közös viszont külön bejárat van a házakba azaz nem kell egymáson keresztul menni,csak a kapunal ahol bejovunk.A páromnak az a problémája hogy anyukám bár kopogással de bejön pl. beengedi a kutyámat ilyenkor nem jön be de kinyitja az ajtót hogy be tudjon jönni a kutya vagy pl. bejön azért mert akar nekem mondani valamit vagy bármiféle egyéb dolog.Ez alapvetően nem szokott sokszor előfordulni (hetente 2x alkalom kb)a páromat ez bántja, azt mondja nincs maganszferank.

Van a kert közepén egy pavilon unk székekkel és asztalokkal valamikor kint ülünk a párommal anyukám odajön,(nem mindig) ez engem nem zavar szívesen elbeszélgetnék veluk,Viszont a páromat ez zavarja hiszen azt mondja hogy szinte nincsen magán szféránk.Anyukámmal közöltem ezt a dolgot és mondtam neki hogy ne jöjjön be hozzánk hátra kopogással sem neki rosszul esett őszinte leszek sírt is viszont elfogadta és azt mondta az a lényeg hogy boldog legyek.Nekem ez rosszul esett hogy én őt így láttam ezért fordulok hozzatok hogynektek erről az egészről mi a véleményetek.


Zárójelben annyit megjegyeznék hogy a párom mondta hogy nem annyira szeretned élni pontosan azért mert ismeri saját magát, Viszont én mindenképpen egy ketgeneracios ingatlan szerettem volna venni,Mivel tudom hogy anyukám nak nincs hova mennie.

Az ingatlant egyedül vásároltam nincsen beleszólása páromnak azaz nem uralkodik csak elmondja a véleményét és fájdalmait

(5eve vagyunk egyutt,(eddig alberletbe eltunk kulon)


.

Egy lany irta a tortenetet :)



2022. aug. 12. 14:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 anonim ***** válasza:
34%
#51 Én is imádom az anyukámat, de ha hetente kétszer bekopogna, miközben épp a saját családomat alapozom meg azzal, hogy együttélek a párommal, elég komolyan elbeszélgetnék vele. Persze, más a szülők iránt érzett szeretet, de nem anyámmal-apámmal alapítok családot, úgyhogy nem vagyok folyton a fenekükben.
2022. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/117 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes egy párod van,én anyukàd helyèben nagyon sokáig nem keresnèlek az biztos,remélem nem is fog
2022. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 anonim ***** válasza:
68%

#53

Lapozz már vissza. :D



37/55 anonim ***** válasza:

Ti amúgy kopogtok anyukánál és megvárjátok hogy mondja hogy gyere



Nincs megszólítás, csak többes szám, gyanítottam mindenkinek szólt aki "kopogás-párti". Na mindegy.

2022. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 anonim ***** válasza:
42%
Igaza van.
2022. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/117 anonim ***** válasza:
65%
Ezért nem kell ilyen szinten problémás embert párnak választani. Az egy dolog hogy ő nem akar társaságot, de a párja szociális életét is hazavágja. Bebaszna ha puffogna mert a nő vendéget fogd a saját otthonában.
2022. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 anonim ***** válasza:
61%
Mondd meg a párodnak hogy vegyen saját házat. Lakjatok az ő házában, legyen férfi, teremtsen saját fészket. Szánalom hogy beleül a készbe és még ő pofázik.
2022. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/117 anonim ***** válasza:
49%
Az elszeparálás első lépése. Legközelebb majd pofán ver ha valaki rátok nyitja az ajtót az engedélye nélkül és akkor is te leszel a hibás, mert kérhettél volna engedélyt.
2022. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 anonim ***** válasza:
60%

De én nem értem, miért vagy 2 tűz kozött. Megmondod anyukádnak, hogy "figyelj, anyu, légyszíves mielőtt bejönnél, kopogjál és várd meg, amíg kimegyek", ennyi, ezen anyukádnak semmi oka megsértődni, mert normális embereknél ez így megy.


Nem elég, hogy neked kell a lakhatását megoldanod, még alkalmazkodni sem akar?


Meg mi az már, hogy örüljetek, hogy beengedi a kutyát, hát mit gondolnak itt egyesek, hogy a k3rdező meg a pasija nem tudja beengedni a saját kutyáját, ha akarja.


Azt gondolom, anyádnak el kell fogadnia, hogy azért, mert egy telken éltek, két külön család vagytok, nem az ötéves gyereke, akinek bármikor bemehet a szobájába. Ennyi.


A pasid meg ne menjen ki a pavilonok, ha nincs kedve anyához, ebben meg neki kell alkalmazkodnia.

2022. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 anonim ***** válasza:
42%

Na most olvastam a kérdező 48-as válaszát, ezt azért már a kérdésben is leírhatta volna.


Itt akkor csak egy a helyzet, nem zavarja, hogy ő velük programozik, de igazából nem érdekli a családja a kérdezőnek és a kérdező saját portáján meg kifejezetten zavarja a kérdező szülője, úgy, hogy alig megy oda. A párját igazából nem érdekli az ő szülője, nagyszülője szerintem. Magyarán nem érdekli hogy megy programokra a párja, de nyilvánvaló, hogy ilyen csomaggal nem akarta ezt az egészet. Ezen azért látszik. Ha valaki akarja a másikat, akkor a családját is elfogadja, ha amúgy teljesen normálisak , kedvesek. Magyarán természetesnek érzi ezt az egészet, nem érezteti a családtagokkal, hogy kirekesztve vannak a részéről, és ha szereti is a párja szüleit, nagyszüleit akkor besegít, ha szükséges, érdeklődik és stb. Kérés nélkül. Írta a kérdező, hogy segítségre szorulnak a nagyszülei, ha baj van vinni kell őket orvoshoz akkor se segít?


Igazából a párod részben nem érdekli, részben meg igen saját portádon. Anyuka jelenléte zavarja, ha pár percre hébe-hóba odamegy. Ez a fura. Miközben van magánéletetek.


Amiről írtál nem közös programok, persze mehetsz, de gondolom nem volt egyikkel se közös programotok csak szilveszterkor maximum.


Továbbra is látványos. A pasi nem akarja ezt így csak azt mondta hogy oké, de másképp gondolja valójában. De írtad hogy antiszociális, igazából ő jól el van egyedül amúgy, maximum veled és ennyi. Közös nyaralásod van a pároddal, közös házon kívüli program? Gondolom van.

Magányos farkas típus, aki nem sok embert tűr meg maga mellett. Biztos vannak barátai gondolom. Őket hogy hívja oda? Vagy nincsenek barátai a párodnak?

2022. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 anonim ***** válasza:
21%
#59 tehát a férfi vagy tartsa el a nőt, vagy legyen papucs és ne szólaljon meg. Mondjuk lehet, emiatt a hozzáállás miatt van annyi nő egyedül vagy elválva... Én speciel tudok főzni meg magamra mosni, úgyhogy egy pillanatig nem tűrnék meg olyan nőt, aki így akarna dominálni egy kapcsolatban, nem szorulok rá.
2022. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!