Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális a párom reagálása...

Normális a párom reagálása anyukám “dolgaira”?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden az a problémám hogy a párom nem igazán egy társasági ember velem nagyon jól el van de másokkal már kevésbé inkább mondanám antiszociálisnak..Vettem egy ingatlant hátul lakunk mi a párommal elöl meg anyukám..A kert az közös viszont külön bejárat van a házakba azaz nem kell egymáson keresztul menni,csak a kapunal ahol bejovunk.A páromnak az a problémája hogy anyukám bár kopogással de bejön pl. beengedi a kutyámat ilyenkor nem jön be de kinyitja az ajtót hogy be tudjon jönni a kutya vagy pl. bejön azért mert akar nekem mondani valamit vagy bármiféle egyéb dolog.Ez alapvetően nem szokott sokszor előfordulni (hetente 2x alkalom kb)a páromat ez bántja, azt mondja nincs maganszferank.

Van a kert közepén egy pavilon unk székekkel és asztalokkal valamikor kint ülünk a párommal anyukám odajön,(nem mindig) ez engem nem zavar szívesen elbeszélgetnék veluk,Viszont a páromat ez zavarja hiszen azt mondja hogy szinte nincsen magán szféránk.Anyukámmal közöltem ezt a dolgot és mondtam neki hogy ne jöjjön be hozzánk hátra kopogással sem neki rosszul esett őszinte leszek sírt is viszont elfogadta és azt mondta az a lényeg hogy boldog legyek.Nekem ez rosszul esett hogy én őt így láttam ezért fordulok hozzatok hogynektek erről az egészről mi a véleményetek.


Zárójelben annyit megjegyeznék hogy a párom mondta hogy nem annyira szeretned élni pontosan azért mert ismeri saját magát, Viszont én mindenképpen egy ketgeneracios ingatlan szerettem volna venni,Mivel tudom hogy anyukám nak nincs hova mennie.

Az ingatlant egyedül vásároltam nincsen beleszólása páromnak azaz nem uralkodik csak elmondja a véleményét és fájdalmait

(5eve vagyunk egyutt,(eddig alberletbe eltunk kulon)


.

Egy lany irta a tortenetet :)



2022. aug. 12. 14:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
57%

Aha, ketté szakadsz abban, hogy aki te házadban élősködik és passzív agresszíóval megszabja hogy kivel mikor hol és mennyi időt tölthetsz ártatlanul acsarkodik az édesanyádra, ali felnevelt és akkor is melletted le(nne)sz a bajban mikor ez a pasas már rég más nőket fog döngetni. Söt, még bűntudatod is van a kis drágád miatt.


Van neked gerinced???

2022. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy gondolom majd a barátnőidre is így reagál, meg a vendégeitekre.
2022. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
80%

"nem a bejárti ajtó előtt kell szexelni"

Nekünk pl az előszobából nyílik a hálószoba, rálátni az ágyra.

Amúgy meg a saját otthonomban ott szexelek ahol akarok.



#37

"Ti amúgy kopogtok anyukánál és megvárjátok hogy mondja hogy gyere?"

Természetesen. Azért írtam hogy alap, mert szerintem alap.

Szüleimnél, nagyszüleimnél, anyóséknál, stb, mindenkinél kopogok (meg felhívom mielőtt megyek, hogy alkalmas-e), nem csörtetek be senki otthonába csak úgy.

2022. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
32%
Én alapból nem értem, ha öt éve együtt vagytok, és elvileg ő a párod, akkor hogy lehet, hogy nem ő a legfontosabb ember az életedben (akkor sikeres egy házasság és a család, ha a teljes elköteleződés a párod felé van, ne legyen fontosabb a szülőd, sőt, még a gyerekeid sem, mert őket is a pároddal közösen nevelitek majd). Egyedül vettél ingatlant, le is írod, hogy nincs beleszólása, szerinted ez hogy esik neki, és mennyire közös az, ami egy egészséges kapcsolatban közös kéne, hogy legyen? A pavilonos dolognál is úgy gondolom, ha oda is megy anyukád, az lenne az udvarias, ha megkérdezné, hogy leülhet-e, akartok-e vele pont akkor beszélgetni, vagy éppen kettesben szeretnétek lenni, ha már közös a kert, mert a leírásod alapján eléggé úgy hangzik, hogy anyukádnak amikor kedve szottyant, rátok ront. Ahogy korábban írták, az lenne a jó, ha te mennél át hozzá rendszeresen. Én férfiként már rég leléptem volna, ha ilyen passzív-agresszívan akarna kiherélni a párom meg az anyós.
2022. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 A kérdező kommentje:

Annyiban megvedem magamat,a parom nem uralkodik feletem..ha en 4napig wellnesezni megyek anyukammal,nagyszuleimmel akkor en ott vagyok 4napig.

Ha en kimegyek 2hetre a nagyszuleimhez akkor en 2hetig ottvagyok..mivel idosok es kell nekik a segitsegem! (Parom evente 1x jon ujevkor)

Ha en anyukammal csajos napot tartok akkor azt tartok.

Szoval ez nem problema,sajat akaratombol vettem olyan ingatlant amilyet szeretnek..akkor valoszinuleg nem ilyen dolgokba fog megakadalyozni.

A kerdesemet azert tettem fel mert nem voltam biztos a megerzeseimben igy 2tuz kozott.

2022. aug. 12. 15:26
 46/117 anonim ***** válasza:
34%

#46

Akkor legközelebb érdemes megszólítanod azt, akit kérdezel. :)

2022. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
40%

De abban mégis csak uralkodik feletted hogy a te házadban, ahová ő csak a csupasz seggét tette be, megszabja hogy mikor mehet be az anyád és mikor nem. Ugye, ugye.


De amúgy őszintén! Minek vitted oda szegény anyádat? Miért küldöd inkább egy idösek otthonában, ott legalább nem bántja senki!

2022. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
68%

47-es a pasi antiszociális, nem kell tovább ragozni, ha közösen vettek volna házat, és anyuka önellátó lett volna saját házban, akkor mással csinálta volna ezt. Nyilván a pasi utálja anyukát.


Ez a szöveg a párját jobban szereti a szülőjénél meg maszlag. A szülői szeretet teljesen más mint a párja iránt érzett szerelem össze sem lehet sem szabad hasonlítani.


A pasi azt várja majd hogy a kérdező eldobja az anyukáját és elsáncolva kettesben élnek külvilágtól megfosztva. Nem az a probléma hogy antiszoc. annak is vannak fokozatai, pl. járványos időszakban az embereknek is újra vissza kellett szokni a szociális élethez. Hanem az hogy nem tiszteli a párja szülőjét, aki nem csinált semmi rosszat, sem nem jár a nyakukra minden percben, de a pasi látványosan manipulálja a kérdezőt és nem veszi észre. Ez a probléma. Illetve észreveszi mert kérdezi de nem tudja eldönteni, na ez a manipuláció. És ez baj.

2022. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
50%
#48, látod, nem akadályoz a párod abban, hogy saját életed és kapcsolataid legyenek, akkor miért is vagy két tűz között? Szimplán úgy döntöttél, hogy a közösen töltött mindennapokban sem érdekel, hogy mások az igényei szociálisan, mint neked. Nem vagy két tűz között, csak csináltál magadnak egy helyzetet, amiben folyton feszültség van, és mindig van min panaszkodni. A pasi is idióta, hogy ebbe így belement. Nem kommunikáltatok összeköltözés előtt, hogy hol szeretnétek lakni, milyennek képzelitek el az együttélést, hogy aztán találjatok egy mindkettőtöknek megfelelő kompromisszumot, hanem te vettél egy ingatlant, a párodat hagytad odaköltözni, és legyen kuss a neve. Ügyesek vagytok mindketten.
2022. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
29%
49-es megszólítottam csak te értetted félre. :)
2022. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!