Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális a párom reagálása...

Normális a párom reagálása anyukám “dolgaira”?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden az a problémám hogy a párom nem igazán egy társasági ember velem nagyon jól el van de másokkal már kevésbé inkább mondanám antiszociálisnak..Vettem egy ingatlant hátul lakunk mi a párommal elöl meg anyukám..A kert az közös viszont külön bejárat van a házakba azaz nem kell egymáson keresztul menni,csak a kapunal ahol bejovunk.A páromnak az a problémája hogy anyukám bár kopogással de bejön pl. beengedi a kutyámat ilyenkor nem jön be de kinyitja az ajtót hogy be tudjon jönni a kutya vagy pl. bejön azért mert akar nekem mondani valamit vagy bármiféle egyéb dolog.Ez alapvetően nem szokott sokszor előfordulni (hetente 2x alkalom kb)a páromat ez bántja, azt mondja nincs maganszferank.

Van a kert közepén egy pavilon unk székekkel és asztalokkal valamikor kint ülünk a párommal anyukám odajön,(nem mindig) ez engem nem zavar szívesen elbeszélgetnék veluk,Viszont a páromat ez zavarja hiszen azt mondja hogy szinte nincsen magán szféránk.Anyukámmal közöltem ezt a dolgot és mondtam neki hogy ne jöjjön be hozzánk hátra kopogással sem neki rosszul esett őszinte leszek sírt is viszont elfogadta és azt mondta az a lényeg hogy boldog legyek.Nekem ez rosszul esett hogy én őt így láttam ezért fordulok hozzatok hogynektek erről az egészről mi a véleményetek.


Zárójelben annyit megjegyeznék hogy a párom mondta hogy nem annyira szeretned élni pontosan azért mert ismeri saját magát, Viszont én mindenképpen egy ketgeneracios ingatlan szerettem volna venni,Mivel tudom hogy anyukám nak nincs hova mennie.

Az ingatlant egyedül vásároltam nincsen beleszólása páromnak azaz nem uralkodik csak elmondja a véleményét és fájdalmait

(5eve vagyunk egyutt,(eddig alberletbe eltunk kulon)


.

Egy lany irta a tortenetet :)



2022. aug. 12. 14:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 anonim ***** válasza:
70%

#20

Mint írtam, nem nyitogatunk be más otthonába. Tökmindegy, hogy milyen rokoni kapcsolat van.

Én pl otthon melltartó nélkül szoktam flangálni, és igen, anyósom szépen megvárja kint amíg felöltözök, és aztán nyitok ajtót. Sőt, zuhanyzás vagy szex közben se szeretem mutogatni magam, a szüleinknek se.

Nem tudom ezen mi olyan megbotránkoztató.

2022. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/117 anonim ***** válasza:
12%

Persze idegen helyen alap hogy vár az ember, míg mondják, hogy igen.


De pl. nekem már volt olyan hogy várok várok semmi, míg kinyitják az ajtót és jelzik hogy már egy jó párszor mondták, hogy jöhetek.

Nem hallottam mert nem hallok az egyik fülemre.


Idős embereknek is előfordulhat már fülprobléma. De családon belül vannak helyek ahol alap hogy kopog az ember, mint pl. WC, fürdő. Szobánál ha ki van téve a ne zavarj tábla akkor nyilván kopogni se kopog.


De pl. szobánál nálunk se volt szokás, hogy kopogjunk, nem is szoktuk zárni az ajtót.


De pl. ha vendég van akkor nyilván kopogunk és megvárjuk míg szólnak és vica-verza.


Tök természetes dologból csináltok problémát. Kb. bolhából elefántot.

2022. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/117 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez a fura, hogy nem tudtok normálisan, nyugodtan kommunikálni. Ezek nem olyan dolgok, amit ne lehetne nyugodtan megkérni a másiktól...

A párod meg próbálhatna illedelmesen viselkedni veled, és a szeretteddel, ha szeret téged, és a boldogságodra törekszik. Engem szerintem ez zavarna hogy morog, dünnyüg, ezek nem a boldog párkapcsolat jelei.

2022. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/117 anonim ***** válasza:
30%
22-es nem mindenki flangál melltartóba otthon. Szóval az más szituáció.
2022. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 anonim ***** válasza:
68%

#22 vagyok

Akkor se szeretem magam szex közben mutogatni anyámnak vagy anyósnak, ha ez pár ember szerint ennyire dühítő. 😂😂

2022. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/117 anonim ***** válasza:
68%

#25

Nem érdekel más mit csinál otthon. Mást se érdekeljen hogy én mit csinálok, ne kukkoljon.

Nem nagy elvárás.

2022. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom tök természetes ha van az embernek a párja, akkor igénye is van szülőkkel is beszélni. Mi ebben a furcsa én ezt nem értem. Olyan mintha a párod ki akarná zárni anyukádat magyarán ő úgy kezeli ezt, hogy neki csak te és ő van, anyuka kivülálló. Nekem ez jön le. Értem én hogy antiszociális, és neki kell a kettesben töltött idő míg előbújik az antiszociális gubóból, de ezt meg kéne beszélni vele is és anyukával is. Közösen. De ne úgy ahogy tetted mikor jelezted anyukádnak, jogosan pityergett és fájt neki. Biztos nehéz lehet az neki, hogy amúgy nélküled nem lett volna hova mennie, és a tudat, hogy nem tud önálló életet élni, mármint ezt értsd úgy, hogy saját magáról gondoskodni, saját ház etc. Biztos hiányzik neki apukád is, és nyilván amikor magányosabb oda megy hozzátok, de gondolom félve nehogy megzavarjon valamit. Ha ezt még párod érezteti is vele, akkor nem csak magányosnak fogja érezni magát, hanem feleslegesnek is. Anno tudta a párod mit vállal, de ezzel így csak a családot húzza szét sajnos. Neki kéne változtatni ha szeret téged. Te vetted a házat, te a szülődet szereted és gondoskodni akarsz róla, miért nem az elején hátrált ki? Gondolom azt gondolta, hogy majd meggondolod magad. Hibas gondolkodas.
2022. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/117 Alexxa válasza:
78%

Szia!

Az hogy a párod magánszférára vágyik,teljesen normális...

Az más kérdés ,miért volt megalkuvó és költöztetek oda...

Gondolom tudta ,hogy neki ez így nem lesz jó.Anyukádat sajnálom,hogy ezt így elmomdtad neki,ezt magatok között kellett volna leboxolni.Így csak jól megbántottad édesanyádat..méghogy ne menjen oda...hű érdekes felfogás.

2022. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 anonim ***** válasza:
46%
27-es nem értem miért kell dühösen lereagálni ezt. Írtam a te helyzeted speciális. De mindegy. Nem érdekel amugy, de te írtad én csak reagáltam, ennyi. Mit kell ezt felfújni. Engem nem érdekel hogy ki hogy flangál otthon a saját lakásába, nyilván több szülőt se érdekel.
2022. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/117 anonim ***** válasza:
45%
29-es van magánszférájuk írta a kérdező, a párja fújja fel a dolgot mivel a párja antiszociális, az meg speciális eset úgy őszintén.
2022. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!