Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális a párom reagálása...

Normális a párom reagálása anyukám “dolgaira”?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden az a problémám hogy a párom nem igazán egy társasági ember velem nagyon jól el van de másokkal már kevésbé inkább mondanám antiszociálisnak..Vettem egy ingatlant hátul lakunk mi a párommal elöl meg anyukám..A kert az közös viszont külön bejárat van a házakba azaz nem kell egymáson keresztul menni,csak a kapunal ahol bejovunk.A páromnak az a problémája hogy anyukám bár kopogással de bejön pl. beengedi a kutyámat ilyenkor nem jön be de kinyitja az ajtót hogy be tudjon jönni a kutya vagy pl. bejön azért mert akar nekem mondani valamit vagy bármiféle egyéb dolog.Ez alapvetően nem szokott sokszor előfordulni (hetente 2x alkalom kb)a páromat ez bántja, azt mondja nincs maganszferank.

Van a kert közepén egy pavilon unk székekkel és asztalokkal valamikor kint ülünk a párommal anyukám odajön,(nem mindig) ez engem nem zavar szívesen elbeszélgetnék veluk,Viszont a páromat ez zavarja hiszen azt mondja hogy szinte nincsen magán szféránk.Anyukámmal közöltem ezt a dolgot és mondtam neki hogy ne jöjjön be hozzánk hátra kopogással sem neki rosszul esett őszinte leszek sírt is viszont elfogadta és azt mondta az a lényeg hogy boldog legyek.Nekem ez rosszul esett hogy én őt így láttam ezért fordulok hozzatok hogynektek erről az egészről mi a véleményetek.


Zárójelben annyit megjegyeznék hogy a párom mondta hogy nem annyira szeretned élni pontosan azért mert ismeri saját magát, Viszont én mindenképpen egy ketgeneracios ingatlan szerettem volna venni,Mivel tudom hogy anyukám nak nincs hova mennie.

Az ingatlant egyedül vásároltam nincsen beleszólása páromnak azaz nem uralkodik csak elmondja a véleményét és fájdalmait

(5eve vagyunk egyutt,(eddig alberletbe eltunk kulon)


.

Egy lany irta a tortenetet :)



2022. aug. 12. 14:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/117 anonim ***** válasza:
46%

#30

Azért szerintem annyira nem speciális a nők körében, hogy hazaérkezéskor lekerül a melltartó... De mindegy.

"nyilván több szülőt se érdekel" - helyes, akkor ne nyitogasson be csak úgy. Ennyi.

2022. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/117 anonim ***** válasza:
53%

"Milyen utolsó mocskos férgek azok, akiknek sok ha a saját anyjuk hetente 2szer átmegy hozzájuk?"


????



Ki beszélt itt erről? Nem az a probléma, hogy anyuka átmegy, hanem az, hogy 50+-os ember létére még mindig nincs annyi kultúrája, hogy tudja, nem nyitogatunk be random senkinek a házába, hanem kopogunk és megvárjuk, míg az illető ajtót nyit vagy szól, hogy bemehetünk.


Egy értelmes szülő a kamasz gyereke szobájába sem megy be visszajelzés nélkül, nemhogy a felnőtt gyereke családi otthonába. És ha éppen szexel a kérdező a párjával?

2022. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/117 anonim ***** válasza:
52%
Aha. tehát a csávónak van igaza, mert heti kétszer benéz az anyós. Mit is képzel a mama hogy létezik? Beteg egy csávó. Hiszti van ha vendéget fogadsz? Biztos kell neked ez a hapsi?
2022. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/117 anonim ***** válasza:
54%
Kinyitja a bejárati ajtót, beengedi a kutyát, nem a bejárti ajtó előtt kell szexelni. Örülni kell hogy foglalkozik a kutyával, nem lenne köteles.
2022. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/117 anonim ***** válasza:
32%

32-es pedig nem mindenkiről kerül le a melltartó.


Amúgy szerintem zárjuk már ezt le, ő hőbörögve ezen ventilál, de senkit se érdekel hogy mibe nem flangál, vagy épp a férjével szexel. Szerintem lépjetek már tovább. Mindenki ezen hőbörög. Annak a másik válaszolónak másabb az otthoni kultúrája ennyi. Mindenki máshogy él. Nem mindenki úgy, ahogy az a kérdező. És nyilván kínos a családtagnak is ha siet és ne adj isten rájuk nyit, de ugye az a válaszoló zárja az ajtót, akikről meg én írtam épp akkor nem zárták, mert elfelejtették.:D Csak írtam egy neccesebb példát, mégsem ventiláltak ezen évekig, hanem pl. a férje leszarta, az anyós bocsánatot kért és gyorsan eliszkolt, nyilván neki is kellemetlen volt először, aztán meg a kérdezőnek is, de gondolom azóta már ezen kacagnak hárman, miután anyós milliószor bocsánatot kért. Csak írtam egy példát, hogy ehhez képest ez nagyságrendileg neccesebb mégsem csináltak belőle világrengető problémát mint a kérdező párja, aki megsértődik azon ha hébe hóba odamegy az anyukája a kérdezőnek.


Na én megyek! :D

2022. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/117 anonim ***** válasza:
83%
Ti amúgy kopogtok anyukánál és megvárjátok hogy mondja hogy gyere? Ezt akartam kérdezni még?
2022. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/117 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


A parom anyukamhoz nem szokott soha elore menni..igazabol koszono viszonyba vannak es ennyi..

Enmeg kette szakadok kb..

2022. aug. 12. 15:16
 38/117 anonim ***** válasza:
41%
Hát nem tudom mit szólnátok egy Afrikai benszülött családnál, vagy egy amerikai indián családnál, ahol tipibe laknak, vagy egy inuit családnál vagy az olaszok több generációs házánál. :D
2022. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/117 anonim ***** válasza:
59%
A párod viselkedése nagyon gáz. Egy telken éltek, de látványosan semmibe veszi anyukádat. Alig megalázó a néninek amit a hapsid csinál...
2022. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/117 anonim ***** válasza:
70%
38-as akkor itt a probléma. A párod valójában mikor összeköltöztetek tudta, hogy neki ez így nem oké, de szerintem azt gondolta, hogy majd eléri hogy mamát az öregek otthonába passzold. Ez a baj, hogy ő úgy vállalt egy kapcsolatot, hogy nem akarta ezt az egészet. Nem egyfelé néztek. Nem anyukád hibája.
2022. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!