Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális a párom reagálása...

Normális a párom reagálása anyukám “dolgaira”?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden az a problémám hogy a párom nem igazán egy társasági ember velem nagyon jól el van de másokkal már kevésbé inkább mondanám antiszociálisnak..Vettem egy ingatlant hátul lakunk mi a párommal elöl meg anyukám..A kert az közös viszont külön bejárat van a házakba azaz nem kell egymáson keresztul menni,csak a kapunal ahol bejovunk.A páromnak az a problémája hogy anyukám bár kopogással de bejön pl. beengedi a kutyámat ilyenkor nem jön be de kinyitja az ajtót hogy be tudjon jönni a kutya vagy pl. bejön azért mert akar nekem mondani valamit vagy bármiféle egyéb dolog.Ez alapvetően nem szokott sokszor előfordulni (hetente 2x alkalom kb)a páromat ez bántja, azt mondja nincs maganszferank.

Van a kert közepén egy pavilon unk székekkel és asztalokkal valamikor kint ülünk a párommal anyukám odajön,(nem mindig) ez engem nem zavar szívesen elbeszélgetnék veluk,Viszont a páromat ez zavarja hiszen azt mondja hogy szinte nincsen magán szféránk.Anyukámmal közöltem ezt a dolgot és mondtam neki hogy ne jöjjön be hozzánk hátra kopogással sem neki rosszul esett őszinte leszek sírt is viszont elfogadta és azt mondta az a lényeg hogy boldog legyek.Nekem ez rosszul esett hogy én őt így láttam ezért fordulok hozzatok hogynektek erről az egészről mi a véleményetek.


Zárójelben annyit megjegyeznék hogy a párom mondta hogy nem annyira szeretned élni pontosan azért mert ismeri saját magát, Viszont én mindenképpen egy ketgeneracios ingatlan szerettem volna venni,Mivel tudom hogy anyukám nak nincs hova mennie.

Az ingatlant egyedül vásároltam nincsen beleszólása páromnak azaz nem uralkodik csak elmondja a véleményét és fájdalmait

(5eve vagyunk egyutt,(eddig alberletbe eltunk kulon)


.

Egy lany irta a tortenetet :)



2022. aug. 12. 14:02
 71/117 anonim ***** válasza:
29%
#73, ha semmibe venné, már rég lett volna annyi esze, hogy lelép.
2022. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:
59%
Hülye lenne az ingyen kecóból...
2022. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a papucslétet nem kompenzálja az ingyen kecó, előbb-utóbb elege lesz, de akkor legalább a kérdező kiírhat még egy kérdést, hogy milyen csúnyán elbántak vele.
2022. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 anonim ***** válasza:
40%
74, Akkor nem lakhatna ingyen más nyakán.
2022. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/117 anonim ***** válasza:
43%

"Hülye lenne az ingyen kecóból"


Azt feltetelezni hogy problémát jelentene neki egyedül élni meg merő rosszindulat.


Én pl biztos hogy hamarabb nyögném az albérletet mint hogy anyós kénye kedvéhez igazodjak.

2022. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 anonim ***** válasza:
68%

Ott lakik a szomszédban tulajdonképpen, heti kétszer megy át, szerintem nem sok. Persze, a sok az relatív, ha valakit órákon át ott esz a fene és/vagy még szar természete is van, akkor megértem, hogy zavarja a párodat, de ha ez nem áll fenn, akkor a kedves párod megemberelhetné magát.

Nekem eleve nem volna kedvem egy antiszociálissal együttlenni, többek között pont az ilyen hisztik miatt.

Nehogy már a saját anyám ne nézhessen át heti kétszer a saját házamba!

2022. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 anonim ***** válasza:
58%

Akkor miert nem.megy egyedül nyögni az alnérletet?


Vagy ha annyiba sokba veszi a kérdezőt; Miért nem adott bele semmit a házba? Miért csak a seggét mereszti ingyen?

2022. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/117 anonim ***** válasza:
59%
A kopogásos dologban a pároddal értek egyet, a pavilonnal kaocsolatban pedig anyukáddal, amennyiben nem arról van szó, hogy lesi, mikor ültök ki és egyből odamegy, amint kiteszitek a lábatokat aházból.
2022. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 anonim ***** válasza:
79%

Én is elég introvertalt vagyok, engem is zavarna ez, na de épp ezért nem is mentem bele ilyen lakhatásba. A párod ebben hibázott.

Anyud viselkedése a leírás alapján nem túlzó, de megértem, hogy ez is zavar egy introvertalt embert. Azért, mert váratlan az érkezése, és ha csak kint üldögélne a kertben veled, zavarhatja a beszéd, meg otthon is zavarhatja, hogy bármikor betoppanhat. Más, ha előre le van beszelve egy program, látogatás, találkozó.

2022. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/117 anonim ***** válasza:
84%
Idős felmenőimnél tapasztaltam, hogy amint meglátnak, szaladnak oda beszélgetni. A kertben soha nem voltunk egyedül, míg a nagyszüleim éltek, ahogy kimentünk, jöttek ők is a lakásukból, ültek oda, amiről addig beszéltünk, ejteni kellett, mert nem ismerték, akikről szó volt, meg nem is értették, ha olyasmiről volt szó, az internettől, banki dolgoktól féltek pl., ha a navtól jött levél, hangosan kiabáltak, hogy tartozol a navnak, leveled jött tőlük, hiába mondtam, hogy nem tartozom, csak nyomatták, hogy baaaj van, az adóhatóság írt! Szóval amikor odaültek, nekünk már csak a hallgatás meg a bólogatás maradt, ejteni kellett mindig, amit beszéltünk.
2022. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!