Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális a párom reagálása...

Normális a párom reagálása anyukám “dolgaira”?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden az a problémám hogy a párom nem igazán egy társasági ember velem nagyon jól el van de másokkal már kevésbé inkább mondanám antiszociálisnak..Vettem egy ingatlant hátul lakunk mi a párommal elöl meg anyukám..A kert az közös viszont külön bejárat van a házakba azaz nem kell egymáson keresztul menni,csak a kapunal ahol bejovunk.A páromnak az a problémája hogy anyukám bár kopogással de bejön pl. beengedi a kutyámat ilyenkor nem jön be de kinyitja az ajtót hogy be tudjon jönni a kutya vagy pl. bejön azért mert akar nekem mondani valamit vagy bármiféle egyéb dolog.Ez alapvetően nem szokott sokszor előfordulni (hetente 2x alkalom kb)a páromat ez bántja, azt mondja nincs maganszferank.

Van a kert közepén egy pavilon unk székekkel és asztalokkal valamikor kint ülünk a párommal anyukám odajön,(nem mindig) ez engem nem zavar szívesen elbeszélgetnék veluk,Viszont a páromat ez zavarja hiszen azt mondja hogy szinte nincsen magán szféránk.Anyukámmal közöltem ezt a dolgot és mondtam neki hogy ne jöjjön be hozzánk hátra kopogással sem neki rosszul esett őszinte leszek sírt is viszont elfogadta és azt mondta az a lényeg hogy boldog legyek.Nekem ez rosszul esett hogy én őt így láttam ezért fordulok hozzatok hogynektek erről az egészről mi a véleményetek.


Zárójelben annyit megjegyeznék hogy a párom mondta hogy nem annyira szeretned élni pontosan azért mert ismeri saját magát, Viszont én mindenképpen egy ketgeneracios ingatlan szerettem volna venni,Mivel tudom hogy anyukám nak nincs hova mennie.

Az ingatlant egyedül vásároltam nincsen beleszólása páromnak azaz nem uralkodik csak elmondja a véleményét és fájdalmait

(5eve vagyunk egyutt,(eddig alberletbe eltunk kulon)


.

Egy lany irta a tortenetet :)



2022. aug. 12. 14:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:
21%

109, Te nem érted a hasonlóságot! Friss házasok privát szférájat ugyanúgy tudja zavarni egy előző kapcsolatból származó gyerek, mint egy anyós! A feleségem alapból nem szereti a gyerekeimet!


A felelősségnek ehhez semmi köze! Ugyanúgy fizetem a gyerektartást és mindegy égyéb módon vállalom értük a felelősséget, csak több privátszférát szeretnénk tőlük. Szeretnénk a felelségemmel néha kettesben tölteni a hétvégét, gyerekzsivaly nélkül. Emiatt ritkítottuk meg a láthatásokat! És a jövőben a hosszán is dolgozni szeretnénk a láthatásoknak, nem egész napra, csak 2-3 órára fogom hozni őket,mert a feleségem sokat idegeskedik velük hiába kértem öket hogy viselkedjenek.


Ugyanolyan zavaróak mint a kérdésben szereplő anyós.

2022. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 anonim ***** válasza:
38%
107, egy normális, felnőtt, komoly, hosszútávú kapcsolatban senki nem lakik a másik tulajdonában, hanem vesznek közöset. Így fair.
2022. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/117 anonim ***** válasza:
38%
#112 lehet hosszú távú kapcsolatban élni valakivel a másik házában ha az a két ember elég intelligens és nem ilyen "itt az lesz amit én mondok, szarok rá mit akarsz, ha nem tetszik takarodhatsz" felfogása van.
2022. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/117 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van a párodnak, kell az embernek a magánszféra, ahova nem toppan csak úgy be váratlanul, hívtalanul senki. Anyádhoz te is át tudsz menni bármikor, nem kell neki aggódnia, nem marad egyedül. Egyszerűen meg kell vele beszélni, hogy inkább te mész át az ő lakrészébe és ne fordítva legyen, ennyi.
2022. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nincs igaza a párodnak. Anyukád viselkedése teljesen normális és ha a párod képtelen kompromisszumra akkor a helyedben én útilaput kötnék a talpára, főleg, hogy az ingatlan 100%ban a tiéd.
2022. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim ***** válasza:
26%
#115 ha ebben a sztoriban bárkinek lenne esze, akkor a kérdező párja rég lelépett volna, talált volna normális nőt, kérdező meg éldegélne boldogan az anyja szoknyája alatt
2022. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te az anyaddal élsz kapcsolatban. Vedd már észre!
2022. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!