Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom pszichopata? Úgy...

Anyósom pszichopata? Úgy érzem, csak a vak szerencsének köszönhetem, hogy életben van a kisfiam.

Figyelt kérdés

Rá volt bízva a 7 éves kisfiunk 2 éjszakára, mert egy konferenciára mentem, a férjem pedig külföldön van.

Pont beteg lett a gyerek. Kiderült, hogy lázas volt napközben, akkor anyós semmit nem tett, aztán éjszaka 39,7 lett a láza, és akkor panaszkodott, akkor adott egy lázcsillapítót, nem hatott, és akkor sem tett semmit, hanem csak hagyta aludni. És ezt teljes természetességgel mondta el. Elborultam, kiabáltam vele, hogy ilyen esetben azonnal ügyelet/mentő kell, de csak úgy tett mintha én lennék a hülye... Az a legrosszabb az egészben, hogy ő orvos.

Nagyon meg vagyok ijedve...Tudatosan akart ártani, vagy kezd megbolondulni?



2022. aug. 14. 08:45
 41/94 anonim ***** válasza:
24%

"Cuncika, legközelebb nem hagyod ott a másodikos gyereked másra hogy tekereghess ugyanakkor mint a férjed, és megoldod magad."


Konferenciára ment, nem bulizgatni, ha nem tűnt volna fel...

2022. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
30%
És eszébe sem jutott kinyitni a pofáját, hogy a férje sincs, ellenben van egy hét éves gyereke mi? De ja, mit is képzelek, egyértelmű hogy egyeseknek a gyerek az utolsó.
2022. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
87%
Szóval ha jól értelek: anyósod, aki orvos, a lázas gyerekednek lázcsillapitót adott. ... és ezért szerinted pszichopata, illetve a gyereked a vak szerencsének köszönhetően maradt életben... Szerintem gyorsan keress egy pszichiátert, de saját magadnak, ha a kényszerképzeteid súlyosabbak lesznek, az tényleg veszélyeztetheti a kisfiadat.
2022. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
91%
😂😂😂🤦‍♀️ Mentő.. 😂
2022. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, nagyon remélem hogy amint a mama szólt te csapot papot otthagyva rohantál haza kérdező. Mert ha nem akkor felelőtlen és rossz anya vagy, aki mellett csak vakszerencse hogy eddig életben maradt a kicsi babukája.
2022. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
Nem én írtam a másik kérdést, szóval ne legyen képetek kamusnak nevezni... de látom, annál a kérdésnél is megmondták a normálisabbak, hogy 39 felett csillapítani kell, és sokan írtak privátot is, csak nem mernek itt közöttetek ellenkezni...
2022. aug. 14. 19:41
 47/94 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező a kegyetlen gonosz elembeteg pszichopata anyósod csillapítózta is bubuka lázát.


Most az a bajod hogy nem rohant vele az intenzívre sikítozva hogy mentsék meg?


Ha csak te vagy képes ellátni a gyereket miért nem kötöd magadhoz? A konferencián is meg tudtad volna simán szopiztatni, gondolom hét évesen még bőszen cicikézik az ártatlan.


Arra nem válaszoltál, hogy remélem te egy órán belül már az ágyacskája szélén ültél sírva, ha nem a világ legrosszabb anyja vagy amiért nem szaladtál rögtön a 39 fokos lázzal haldokló, kínjaiban sikoltozó gyerekedhez.


Mert ekkora anyósszidás után gondolom minimum már életjelensége se volt a gyerekednek.


Tanulság anyósnak: többet akkor se vállalja el,ha térden állva könyörögsz.


Kezeltesd magad kérdező mert beteg vagy agyilag, nem kicsit.

2022. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
89%

Az anyós csillapította. 39 lett a láza, kapott gyógyszert, addig hagyta hogy az immunrendszere dolgozzon.

A kórházban is csak annyit mondtak volna, hogy gyógyszer, hideg vizes törülköző, fürdő.

Ennél több foglalkozást TÖBB NAPOS magas láz kíván meg csak. :)

Hisztérika vagy, xarok a "privát üzenjeidre", amikben neked adnak igazat, akkor sincs igazad orvosilag. Max a többi ősanya támogat téged.

2022. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
5%
Anyós lehet onkológus, a gyerek betegségeinek kezelése pedig a szülők és a gyermekorvos feladata. Ahogy felmerül a betegség gyanúja, panaszkodik a gyerek vagy hőemelkedése van, azonnal értesíteni kellett volna a szülőket és nem megvárni a 39,7°C-t. Persze 48-as okostojásnak az sem gond, ha kórházba viszik a gyerekét az oviból és csak este tudja meg, hogy mért, mert hát csak azt tették, amit olyankor kell.^^
2022. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
83%

Mekkora egy undorito,hisztis hülye picsa vagy.Szégyellhetnéd magad,az anyósod helyében szàjba vàgtalak volna,nem is csodàlom hogy a férjed is elmenekült töled külföldre.

Kezeltesd magad!!!

2022. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!