Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom pszichopata? Úgy...

Anyósom pszichopata? Úgy érzem, csak a vak szerencsének köszönhetem, hogy életben van a kisfiam.

Figyelt kérdés

Rá volt bízva a 7 éves kisfiunk 2 éjszakára, mert egy konferenciára mentem, a férjem pedig külföldön van.

Pont beteg lett a gyerek. Kiderült, hogy lázas volt napközben, akkor anyós semmit nem tett, aztán éjszaka 39,7 lett a láza, és akkor panaszkodott, akkor adott egy lázcsillapítót, nem hatott, és akkor sem tett semmit, hanem csak hagyta aludni. És ezt teljes természetességgel mondta el. Elborultam, kiabáltam vele, hogy ilyen esetben azonnal ügyelet/mentő kell, de csak úgy tett mintha én lennék a hülye... Az a legrosszabb az egészben, hogy ő orvos.

Nagyon meg vagyok ijedve...Tudatosan akart ártani, vagy kezd megbolondulni?



2022. aug. 14. 08:45
 21/94 anonim ***** válasza:
77%
#20, milyen boomer? Az anyós kb 55 lehet max. A baby boom generáció a 1941‑1965 közöttiek, snyós pont nem esik bele
2022. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
14%
21-es! Miért ne eshetne bele? Én anyósom bőven boomer kategória, 60-as születésű. Én nem vagyok 30 éves sem. Ha a kérdezőnek van egy 7 éves fia, és senki nem 18 évesen szült, akkor az ő anyósa inkább beleesik ebbe a kategóriába, mint nem.
2022. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
26%

Ez most megint a ló másik oldala. (Amikor az enyém volt kicsi, már 37,5-nél csillapítani kellett). Akkor mondta egy távol-keleti barátnőm, hogy náluk, az ő hazájában 38,5 alatt nem csillapítanak lázat, én csak néztem ki a fejemből (ez volt 2000-ben).

Én elhiszem, hogy anyóspajti orvos, de azért 39,7-nél (miután nem hatott a lázcsillapító), egy hűtőfürdő belefért volna.

2022. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
88%
Hogy van azóta a kisfiad?
2022. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
85%

"

Ez most megint a ló másik oldala. (Amikor az enyém volt kicsi, már 37,5-nél csillapítani kellett). Akkor mondta egy távol-keleti barátnőm, hogy náluk, az ő hazájában 38,5 alatt nem csillapítanak lázat, én csak néztem ki a fejemből+ Nagyon régóta itt is ez a gyakorlat, csak a túlpörgött mamik pánikolnak már 37.5-nél is. Meg kéne érteni, hogy a láz nem betegség, hanem a szervezet védekezési formája, a fölösleges lázcsillapítással meg éppen a kórokozóknak kedvez a túlféltő szülő.

2022. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 A kérdező kommentje:
Szóval normális közel 40 fokod lázat nem csillapítani? :DDDDDDDD Persze.
2022. aug. 14. 16:39
 27/94 anonim ***** válasza:
94%
Tudományos szaklapok szerint az, de te ősanya biztos jobban tudod
2022. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
9%
23, ne zavarjon, hogy bőven 38,5 fölött volt, majdnem 40..
2022. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
20%
Itt csak végletek vannak? Akik 37nél már aggódnak vagy aki szerint nem kell aggódni, hogy a majdnem 40 fokos láz nem akar lejjebb menni? Ez igenis sok... nyugodtan le lehet újra pontozni, de majdnem 40 fokos láz, ami nem reagál gyógyszerre már aggasztó... hiába védekezés a szervezetnek, de a tartós, túl magas láz is tud ártani...
2022. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
87%
Az nem zavar hogy ORVOS volt a gyerek mellet, és a HP anyuci nem biztos hogy minden infót megadott? Ha nem hat RÖGTÖN gyógyszer, van borogatás., egyéb.. akkor is ha a hisztérika anyuci, aki lazán ott hagyta a búsba a beteg gyerekét, szidatni akarja az anyóst.
2022. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!