Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom pszichopata? Úgy...

Anyósom pszichopata? Úgy érzem, csak a vak szerencsének köszönhetem, hogy életben van a kisfiam.

Figyelt kérdés

Rá volt bízva a 7 éves kisfiunk 2 éjszakára, mert egy konferenciára mentem, a férjem pedig külföldön van.

Pont beteg lett a gyerek. Kiderült, hogy lázas volt napközben, akkor anyós semmit nem tett, aztán éjszaka 39,7 lett a láza, és akkor panaszkodott, akkor adott egy lázcsillapítót, nem hatott, és akkor sem tett semmit, hanem csak hagyta aludni. És ezt teljes természetességgel mondta el. Elborultam, kiabáltam vele, hogy ilyen esetben azonnal ügyelet/mentő kell, de csak úgy tett mintha én lennék a hülye... Az a legrosszabb az egészben, hogy ő orvos.

Nagyon meg vagyok ijedve...Tudatosan akart ártani, vagy kezd megbolondulni?



2022. aug. 14. 08:45
 11/94 anonim ***** válasza:
94%
Itt nem Anyossal vannak gondok es szerintem nem o a pazichopata ebben a tortenetben. Anyos szakmabeli, kerd meg, hogy ajanljon neked egy jo pszichiatert!
2022. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
79%
Az anyósod járt el jól... tudod, hogy a láz a gyereknek tesz jót 41-2 fol alatt? Elárulom, hogy nem valami ördögtől való dolog, hanem ez öli meg a vírusokat a kicsi szervezetében... szerinted mi lenne, ha mindenki 37 foknál elkezdené csillapítani, mert úristen milyen lázas a gyerek?? 38.5 folott lehet elkezdeni, de akkor se törvényszerű, amíg nem 41-2 fokos láza van, addig halál folosleges mentőt hívni, vagy ugyelet, jézus... szrinted ők mit csinálnának? Lázcsillapító és mehet haza. Az anyósod orvos, ne csinálj úgy, mintha jobban értenél hozzá, mert nem...
2022. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
81%
Anyósod jól járt el. Te meg keress rá mit jelent a pszichopata hisztikézés helyett. Bírom mikor a picsák a semmire játsszák az eszüket... a lázcsillapítónak meg idő kell hogy hasson. Ha az anyósod, aki orvos így ítélte jónak, kussolsz és megköszönöd hogy vigyázott a beteg gyerekedre HELYETTED, akire te szartál mert minden fontosabb volt.
2022. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
97%
Anyósod nyilván a körülmények teljes felmérése alapján cselekedte azt, amit szakmailag is a leghelyesebbnek ítélt. Nincs okod őt hibáztatni és talán neked kellene pszichiáterhez fordulni dühkitöréseid miatt.
2022. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon utálod az anyósodat? Szedd magad össze és kérj bocsánatot tőle.
2022. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
94%
Anyósodnak van igaza. Mentő? Minek? Főleg hogy orvos. Mentővel csak halálra is ijesztette volna szerencsétlen gyereket.
2022. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
95%
Múlktor nálunk is tüsszentett a gyerek, mi is kihívtuk a mentőket.
2022. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
90%
Csóró gyerek, mindkét szülője hagyta a picsába, és az anyós a szemét aki vigyáz rá amikor a szülei félresöpörnek egy hét évest, mert napokra lelépni fontosabb... De az a szemét aki szívességet tesz nekik. 😑 Úgyhogy kérdező, az a nagy szádat alapállásba, és legyél hálás amiért helyetted vigyázott a beteg gyerekre.
2022. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező???
2022. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
89%

Azt tartanám ideálisnak, ha minden egyes alkalommal, mikor valaki megalapozott indok nélkül hívja a mentőket, vagy vonul be a sürgősségire, azzal fizettessék ki ennek az egésznek a költségét. Aztán mikor megkapja az illető a számlát párszázezer forintról, akkor 2x is meggondolja, hogy egy lázas gyerekhez mentőt hívjon-e...

Teljesen normálisan járt el anyósod, még szívem szerint gratulálnék is, neki, hogy ahhoz képest, hogy boomer, képes követni az aktuális ajánlásokat. Ja, te meg egy gyökér vagy.

2022. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!