Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom pszichopata? Úgy...

Anyósom pszichopata? Úgy érzem, csak a vak szerencsének köszönhetem, hogy életben van a kisfiam.

Figyelt kérdés

Rá volt bízva a 7 éves kisfiunk 2 éjszakára, mert egy konferenciára mentem, a férjem pedig külföldön van.

Pont beteg lett a gyerek. Kiderült, hogy lázas volt napközben, akkor anyós semmit nem tett, aztán éjszaka 39,7 lett a láza, és akkor panaszkodott, akkor adott egy lázcsillapítót, nem hatott, és akkor sem tett semmit, hanem csak hagyta aludni. És ezt teljes természetességgel mondta el. Elborultam, kiabáltam vele, hogy ilyen esetben azonnal ügyelet/mentő kell, de csak úgy tett mintha én lennék a hülye... Az a legrosszabb az egészben, hogy ő orvos.

Nagyon meg vagyok ijedve...Tudatosan akart ártani, vagy kezd megbolondulni?



2022. aug. 14. 08:45
 71/94 anonim ***** válasza:
8%
Kapott gyógyszert, amire nem reagált és nem ment lejjebb a hője... ki beszélt itt ügyeletről ? Én sehol, de újabb gyógyszert kellett volna kapnia később...
2022. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
79%

71


A gyerek megkapta a gyógyszerét és bealudt, gondolom reggelig.

Hűha, majdnem meghalt a gyerek!!!?!


Én is beszoktam venni 39-re egy lázcsillapítót, aztán lefekszek, alszok reggelig, amikor újfent azt veszem észre, hogy basszus, 38 megint. Na, akkor mi van? Szaladok az ügyeletre? A fenéket.

Gondolom ha anyósnál lett volna még két napig a gyerek, kapott volna valami gyógyszert megint.

Egy estéről van szó, mikor belázasodott a gyerek. Emiatt pszichopatának elkönyvelni valakit. :D

2022. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
15%

Utoljára leírom, talán sikerül felfogni. Újabb gyógyszer vagy más módszer kellett volna, más kommentnél külön leirtam, hogy kérdező is túl tolja, de azok is, akik szerint nem kéne lázat csillapítani...


Olyanokról vitàzol velem, amiket nem én írtam 😅 további szebb napot...

2022. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
82%

"Úgy érzem, csak a vak szerencsének köszönhetem, hogy életben van a kisfiam."


Ez az állítás áll szemben azzal, hogy a gyerek este kapott 39-re egy lázcsillapítót, majd elaludt és gondolom reggel lázzal kelt megint.


Ennyi a történet. Aki egy kicsit is igazat ad a kérdezőnek az maga is épp olyan elmeroggyant, mint ő.

2022. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
82%

Eddig csak olvasgattam itt, meg jókat röhögtem az ostoba vérmamikon, de most már eléggé uncsi ami itt megy.

Én nem is értem, minek vitáztok oldalakon keresztül. A Kamarának van erre egy bizonyos protokollja. Az anyós a protokoll szerint helyesen járt el. Ennyi.

Innentől kezdve lehet a seggeteket a falnak verni, meg régen megdőlt tévhitekkel, városi legendákkal dobálózni, csak nevetségessé teszi magát aki laikusként azt gondolja hogy felülbírálhatja a szakmai szabályokat.

2022. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
1%
Persze, mert ez ilyen fekete fehér, semmi más. Én azon akadtam ki, hogy itt vergődnek többen is, hogy nem is kéne lázat csillapítani, bár fogadni mernék, hogy 38 fokos lázra kapkodnak gyógyszer után... de én ezzel lezártam, az sem fogja fel, hogy kell, aki maga másolta ide, hogy 38,5 fölött kell lázcsillapító...
2022. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
20%
Uncsi ez a vita. Anyósra nem szabad többet bízni a gyereket és nem lesz ilyen gond.
2022. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
23%

Rendben, tény, a kérdező is túlreagálta talán a kérdést, de itt a válaszolók közül soha senki nem aggódott szerettéért ne adj isten a saját gyermekéért?

Miért pontozun le mindenkit, aki úgy gondolja, hogy nem oké, ha 39 fok fölé megy valaki láza? Én nem vagyok orvos, csak a háziorvosom szavait tudom visszhangozni, hogy 39 fok fölött nem jó...

Itt mégis mindenki úgy tartja, hogy 40 fokos láz oké. És ha tényleg komoly baja lett volna a gyereknek? Szerencse, hogy nem lett. És mi van, ha alszik, és 42-re megy fel a láza? Ez itt tényleg mindenki szerint teljesen normális? El vagyok hűlve...

2022. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
84%
7-es: egy gyereknél a 40 fok olyan, mint felnőttnél a 38,5-39 fok.
2022. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező! Te biztos valamilyen elkényeztetett gazdag úrinő lehetsz. Ahelyett, hogy a pénzt hajszolod próbálj meg egy kis szerénységet, józanészt magadra szedni és anyai gondoskodásodat előre venni. Eleve nem hagyod ott a gyerekedet betegen, aztán jobban belesimulsz abba, hogy tájékozódj hogyan kezeld otthon a beteg gyereked. Hidd el a gyerekednek nem a pénzedre van szüksége, hanem a megfelelő gondoskodásra. Én sem csillapítom a lázat 39,5 alatt, mert tudom hogy így gyorsabban meggyógyul. Pedig nekem nincs orvos anyósom, sem anyám.
2022. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!