Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom pszichopata? Úgy...

Anyósom pszichopata? Úgy érzem, csak a vak szerencsének köszönhetem, hogy életben van a kisfiam.

Figyelt kérdés

Rá volt bízva a 7 éves kisfiunk 2 éjszakára, mert egy konferenciára mentem, a férjem pedig külföldön van.

Pont beteg lett a gyerek. Kiderült, hogy lázas volt napközben, akkor anyós semmit nem tett, aztán éjszaka 39,7 lett a láza, és akkor panaszkodott, akkor adott egy lázcsillapítót, nem hatott, és akkor sem tett semmit, hanem csak hagyta aludni. És ezt teljes természetességgel mondta el. Elborultam, kiabáltam vele, hogy ilyen esetben azonnal ügyelet/mentő kell, de csak úgy tett mintha én lennék a hülye... Az a legrosszabb az egészben, hogy ő orvos.

Nagyon meg vagyok ijedve...Tudatosan akart ártani, vagy kezd megbolondulni?



2022. aug. 14. 08:45
 81/94 anonim ***** válasza:
76%
81, ő az másik fiókból. Nézd meg hogy mennyi ...-ot használ.
2022. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy igen,és a 78-as is ő ezek alapján.
2022. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
86%

A 78-as valaszt a kerdezo irta sajat maganak! 😅😅😅

Van ennel szanalmasabb???

Inkabb fogadd el, hogy nincs igazad, ne egesd magad tovabb...🤦‍♀️

2022. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
39%
Ebből is látszik,hogy kamu,vitagerjesztő kérdés az egész. Ugyanis kétlem,hogy valós esetben az lenne az "anyuka" reakciója a válaszokra,hogy csinál egy vagy több másik profilt,hogy kiálljon saját maga mellett. Ez kizárólag trollkérdéseknél szokás,hogy tovább húzzák a vitát.
2022. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
87%
Főleg mivel a gyerek további állapotáról egy árva szó nem esik,még csak az sem,hogy miután hazaért Ő elvitte-e orvoshoz. Mert panaszkodni azt lehet a másikra,de ha nem kamukérdés,akkor is minimum b*szott annyira a saját gyerekére,hogy elvigye ő. Szóval jól ebből nem jön ki a kérdező semmiképp.
2022. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 A kérdező kommentje:
Nem írtam semmit kamuprofilokkal, ezt csak ti találjátok ki. Egyik idézett komment sem én voltam.
2022. aug. 21. 12:39
 87/94 anonim ***** válasza:
34%
🍿🍿🍿🍿
2022. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ne haragudj de a nagy többségnek igaza van. Gondolom hamar meg is gyógyult a gyereked, mert az anyós hagyta az immunrendszerét működni. Megfigyeltem a sajátomon, hogy ha lázas pár napig, sokkal hamarabb gyógyul.

Minek kellett volna egyből ügyelet, pláne mentő??? 3 napnál tovább tartó láz esetén kell orvoshoz fordulni. Addig a legtöbbször meg is gyógyulnak. Kisgyereknél persze hogy jobban felszalad a láz, ami a szülőnél ijesztő lehet, de az én fiam pl. még 39 fokosan simán játszik panaszmentesen. Minek tömjem tele gyógyszerekkel hogy elnyomjam az immunválaszt. Ha nem elesett állapotú és iszik eleget, semmi gond. Az anyósod ezt tudja is.

Ha valaki lázgörcsre hajlamos, az inkább hőemelkedés esetén szokott jelentkezni 37,pár celsiusnál. Náluk valóban nagyon fontos időben észlelni és kezelni. De amit te csinálsz az hiszti.

2022. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
82%
Az egész felháborodásod inkább arról szól, hogy a lelkiismereted nem tiszta, mert nem te voltál a beteg gyerekeddel. Felraktad a polcra mert nem értetek rá apukával és most eszed a kefét. Egyébként meg teljesen értelmetlen, mivel egy orvos felügyelete alatt volt a beteg gyermek. Így hát inkább saját magadra vagy dühös csak másra vetíted- szegény anyósra, aki helyesen járt el.
2022. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
28%

Az is fura, hogy itt mindenki rogton tudja hogy melyik kommentet ki irta?!? Ha a kérdezővel ért valaki egyet, es nem a bantalmazo csoporttal, akkor az csak a kerdezo lehet alprofillal. Persze, hiszen eltéro velemeny nem lehet valos, csak az az igaz amit ti mondotok?


El tudod kepzelni, te aki itt vadaskodsz, hogy leteznek eltero velemenyek a tiedtol? El tudod kepzelni, hogy egy masik ember gondolkodhat egy adott temaban( most nem errol a konkret esetrol beszelek) maskepp mint te, es ettol meg nem biztos, hogy baromsag? El tudod fogadni, hogy a tobbsegnek nem mindig van igaza? El tudod kepzelni, hogy egy gyakori kerdeses helyzetleirasbol nem minden reszlet derul ki, es igy nem latodnaz egesz kepet? El tudod kepzelni, hogy nem te vagy a legokosabb a foldon? El tudod kepzelni, hogy aki egy adott szituacioban veszelyt erez, az helyesen erezte, es ezt te mint kivulallo nem tudhatod? El tudod kepzelni hogy tevedsz?


Hany meg hany ilyen itelkezo ember van, aki masokat fel mondatokbol leir, lenez, degradal, sajat magat meg jo magasra emeli. Azt is tudod melyik anonim kommentet ki irta.


Ne csodalkozz, ha az emberek eltunnek a kozeledbol egy ido utan.

2022. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!