Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom pszichopata? Úgy...

Anyósom pszichopata? Úgy érzem, csak a vak szerencsének köszönhetem, hogy életben van a kisfiam.

Figyelt kérdés

Rá volt bízva a 7 éves kisfiunk 2 éjszakára, mert egy konferenciára mentem, a férjem pedig külföldön van.

Pont beteg lett a gyerek. Kiderült, hogy lázas volt napközben, akkor anyós semmit nem tett, aztán éjszaka 39,7 lett a láza, és akkor panaszkodott, akkor adott egy lázcsillapítót, nem hatott, és akkor sem tett semmit, hanem csak hagyta aludni. És ezt teljes természetességgel mondta el. Elborultam, kiabáltam vele, hogy ilyen esetben azonnal ügyelet/mentő kell, de csak úgy tett mintha én lennék a hülye... Az a legrosszabb az egészben, hogy ő orvos.

Nagyon meg vagyok ijedve...Tudatosan akart ártani, vagy kezd megbolondulni?



2022. aug. 14. 08:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
84%
Még vàlaszolgatsz is magadnak...szànalmas.
2022. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
77%
90: És te el tudod képzelni, mennyi ilyen ember fordul indokolatlanul ügyeleti ellátáshoz/mentőhöz? Fogalmuk sincs milyen esetben kell milyen eü. szervet felkeresni és itt hőbörögnek. Minddel kifizettetném az indokolatlanul igénybe vett ellátások költségét. Teljesen felesleges a kérdező rinyálása. Orvossal volt a lázas gyereke.
2022. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
75%

"Hany meg hany ilyen itelkezo ember van, aki masokat fel mondatokbol leir, lenez, degradal"


Mint pl a kérdező,aki kapásból pszichopatának nevezte az anyósát. Ja,hogy neki szabad,de mikor felette ítélkeznek,azt kikéri magának.

2022. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
83%
mese habbal
2022. szept. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!