Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a hibás amiért...

Én vagyok a hibás amiért megkértem anyósomékat, hogy vigyázzanak a rendre?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok a kisbabámmal, én végzem a házi munkát, főzök, takarítok az egész házban, elméletileg az emelet a miénk és ott ,,lakunk", de lent van a közös konyha és a kisbaba ott biztonságban van a lépcsőtől is, mert nagyon sokat mászkál.

Szóval anyósom ledobálta a sáros bakkancsát, én a konyhában voltam pár percre, ott hagyott engem és 2 perc múlva már a sáros bakkancsal a kezében találtam meg aminek nyalogatta a talpát. Mikor haza jöttek mondtam hogy találjanak helyet a cipőknek mert a gyerek a szájába vesz mindent, erre anyósom mondta hogy ha ő zavar minket akkor elköltözik. Apósom a nappaiban a szemetes mellé dobja az almahaját, pedig az 5 cmel arrébb van, poharakat szanaszét, cipővel a házban, munka után senki sem rázza le magát, bejönnek koszos nadrágban, a férjem nem fogta pártonat hanem megharagudott mert úgy vélte őt hibáztatom, meg sem hallgatta a véleményem, éppen nem áll velem szóba. Minden nap fel porszívózok, letörölgetek, elmosogatok, főzök, de nem tudok mindent újra és újra elvégezni, fent is lent is.

Hibásnak érzem magam, amiért szóltam, mert csak dolgoznak, de szerintem a munka nem kifogás a rendetlen életmódhoz. Én is keresek, van szülésim+ még egy kis plusz munkával is keresek egy kis pénzt.


2022. okt. 27. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
63%

Amelyik gyerek már mászkál, az nem kisbaba, hanem minimum 1,5-2 éves.

Lehet, hogy nekem volt agyilag fejlett a gyerekem, de nem nyalogatta a cipők talpát, még mondani sem kellett neki.

2022. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, ha te percekre magára hagyod a kisgyereked, nem a sáros bakancs jelenti rá a legnagyobb veszélyforrást elhiheted.
2022. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
69%
Le lettem pontozva, ezek szerint sokaknál normális dolog szemetes helyett mellé dobni a szemetet, és sáros cipővel bejönni, jóvanazúgy?
2022. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
84%
Tizenhármas hsz, ez a gyakori kérdések. Majdnem mindenki a magánéletével kapcsolatban kér tanácsot. Akkor megtudsz dolgokat, ha nem arról szól a kérdés.
2022. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
88%
Többtényezős a dolog. Egyrészt, gyanítom, bár javíts ki ha tévedek, ti vállaltátok anyósék házába a gyereket. Ez nem mentesíti anyósékat a trehányság alól, félre ne érts, viszont sajnos ez a közösködés ilyen kényelmetlenségekkel is jár. Lehet, hogy nekik jó volt úgy eddig a koszban, és ezen nem fognak változtatni a gyereketek miatt. Teljesen más generáció, ezt sokaknál, többek között a saját rokonságomban is látom, hogy van egy ilyen kissé beleszarok gondolokodásmódjuk, pl simán betrappol cipővel és ha rászólsz, jön a " de hát nincs most sár" kifogás és megy tovább. Tény, hogy másnál leveszi a cipőt normálisan ahogy kell, de a saját otthonában neki jó cipővel is. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, hivatkozhatsz te a gyerekre éjjel-nappal, ha ők így szokták meg akkor fejre is állhatsz.
2022. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
84%
#13 akkor miért kommentelgetsz ide, ha nem érdekel a kérdés? Szegény kérdező jól kifogtad a frusztrált válaszolókat. Kár hogy a mindennapi életben nem tudom hova bújik ez a sok pedáns anyuka, aki állandóan itt lepontoz, arrogánsan leszól másokat.
2022. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 Savlekotő ***** válasza:
94%

a férjem nem fogta pártonat hanem megharagudott ..


Ide is feltétlen kellett szegény gyerek ahol az apja az anyját telibe szarja.. Legkisebb gondotok h a gyerek melyik cipőt veszi a szájába a legnagyobb cumi a ti szátokba került..

2022. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:

Nem rajtuk lakunk hanem együtt, egy házban,nem tartanak el, külön pénzen vagyunk a férjemmel, szinte mindig mi vásárolunk be,nekem is van jövedelmem,szóval nem tart el anyós.

Köszönöm a szép válaszokat, tényleg vannak akik támogatnak és néhány válaszon be is könnyeztem.

Ahogy meg én el tudnám rakni azt a cipőt és össze szedni a kaja maradékot úgy eredetileg a másik személy is meg tudja.

2022. okt. 27. 15:37
 19/86 anonim ***** válasza:
63%

Oké, de kié a ház? Gondolom te költöztetek oda, azért nem árulod el.


Költözzetek saját házba, és probléma megoldva. Ha nem tudtok önállóan megélni, akkor még minek kellett gyerek?

2022. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
81%
Te oszt beházasodtál😢
2022. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!