Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a hibás amiért...

Én vagyok a hibás amiért megkértem anyósomékat, hogy vigyázzanak a rendre?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok a kisbabámmal, én végzem a házi munkát, főzök, takarítok az egész házban, elméletileg az emelet a miénk és ott ,,lakunk", de lent van a közös konyha és a kisbaba ott biztonságban van a lépcsőtől is, mert nagyon sokat mászkál.

Szóval anyósom ledobálta a sáros bakkancsát, én a konyhában voltam pár percre, ott hagyott engem és 2 perc múlva már a sáros bakkancsal a kezében találtam meg aminek nyalogatta a talpát. Mikor haza jöttek mondtam hogy találjanak helyet a cipőknek mert a gyerek a szájába vesz mindent, erre anyósom mondta hogy ha ő zavar minket akkor elköltözik. Apósom a nappaiban a szemetes mellé dobja az almahaját, pedig az 5 cmel arrébb van, poharakat szanaszét, cipővel a házban, munka után senki sem rázza le magát, bejönnek koszos nadrágban, a férjem nem fogta pártonat hanem megharagudott mert úgy vélte őt hibáztatom, meg sem hallgatta a véleményem, éppen nem áll velem szóba. Minden nap fel porszívózok, letörölgetek, elmosogatok, főzök, de nem tudok mindent újra és újra elvégezni, fent is lent is.

Hibásnak érzem magam, amiért szóltam, mert csak dolgoznak, de szerintem a munka nem kifogás a rendetlen életmódhoz. Én is keresek, van szülésim+ még egy kis plusz munkával is keresek egy kis pénzt.


2022. okt. 27. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:
Akkor csúnyán mondva még ha én is költöttem a házra, bútort meg ilyeneket, és takarítom a házat, de nagyrészt az övék, fele meg a férjemé, én csak egy jött ment vagyok aki oda szült? Szóval hallhassak és pakoljak naphosszat utánnuk mert ők az eltartóim?
2022. okt. 27. 16:13
 32/86 anonim ***** válasza:
36%
Ne pakolj!
2022. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
61%
A férjedé és nem a tiéd.... El lehet költözni,hitelre lakást venni, albérletbe.
2022. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
54%
Hát..végül is mehetsz saját ingatlanba kérdező. És akkor lehet csilli villi tisztaság egész nap. neked ahhoz a házhoz semmi közöd nincs
2022. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 Savlekotő ***** válasza:
86%
Nem kellett volna ilyen feltételek mellett oda költözni, gyereket vállalni oda ahol csak meg tűrnek ki használnak telibe szar még a párod is.. És sértődötten dedózva levegőnek néz.. Szerintem itt a legkisebb gond tényleg a sáros cipő meg a gyerek mit nyalogat, bár normális gyerek nem nyal sarat ha csak nem csecsemő vagy fogyatékos vagy ő is telibe van szarva nevelésileg érzelmileg mint az anyja. De sajnos ezt hiába mondjuk tépjük a szánkat, egyre több nő kerül ilyen házasságba csapdába.. Miközben már a kezdeteknél látható jelek vannak a vég kifejletre.
2022. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
77%

36os tökéletesen egyetértek

Volt egy ilyen kapcsolatom ugyan ez a szitu anyósnál laktunk

Sőt még terhes is lettem de egy az hogy mondtam én 20 évesen nem szülök ilyen helyre meg tuti hogy nem!


Azóta 23 vagyok nem bántam meg

2022. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
71%

A férjéé a fele ház. Aki a gyerekük apja. Nyilván ez teljesen lényegtelen, az is hogy ő meg a felesége. Ő ott csak egy betolakodó.

Őszintén örülök, hogy nem vagyok a menyetek.

2022. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, engem tovabbra is az erdekel, egy gyereket miert hagysz felugyelet nelkul 1percre is? Tedd hordozoba, tedd egy elkeritett sarokba vagy valami. De kis gyereket nem hagyunk felugyelet nelkul soha. Azert egy cipoig eltoyogas vagy maszas es nyalakodas nem 5mp. Mi van ha legkozelebb magára rant valamit, vagy belenyul a konnektorba? Azert is az anyos lenne hibas? A gyerekert te vagy a felelos, meg ha moralisan igazad is van cipo kerdesben.
2022. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
83%
En csak azt nem ertem, miert te takaritod a egesz hazat. Takaritononek lettel felveve aki idokozben teherbe esett, vagy mi? Ha ti laktok az emeleten a ferjeddel, akkor csak a fenti reszt kellene takaritanod. Vagy ezt csak en nem ertem?
2022. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
93%
#40 Én úgy értelmezem hogy a konyha, előtér stb közös, ami gondolom lent van a földszinten és mivel azt közösen használják elvileg közösen KELLENE takarítaniuk. Feltételezem az egyik ilyen közösen használt helyiségben történhetett a cipőnyalás. Ezt amúgy meg lehetne oldani egyszerűen: teljesen leválasztani a fenti lakrészt.
2022. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!