Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a hibás amiért...

Én vagyok a hibás amiért megkértem anyósomékat, hogy vigyázzanak a rendre?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok a kisbabámmal, én végzem a házi munkát, főzök, takarítok az egész házban, elméletileg az emelet a miénk és ott ,,lakunk", de lent van a közös konyha és a kisbaba ott biztonságban van a lépcsőtől is, mert nagyon sokat mászkál.

Szóval anyósom ledobálta a sáros bakkancsát, én a konyhában voltam pár percre, ott hagyott engem és 2 perc múlva már a sáros bakkancsal a kezében találtam meg aminek nyalogatta a talpát. Mikor haza jöttek mondtam hogy találjanak helyet a cipőknek mert a gyerek a szájába vesz mindent, erre anyósom mondta hogy ha ő zavar minket akkor elköltözik. Apósom a nappaiban a szemetes mellé dobja az almahaját, pedig az 5 cmel arrébb van, poharakat szanaszét, cipővel a házban, munka után senki sem rázza le magát, bejönnek koszos nadrágban, a férjem nem fogta pártonat hanem megharagudott mert úgy vélte őt hibáztatom, meg sem hallgatta a véleményem, éppen nem áll velem szóba. Minden nap fel porszívózok, letörölgetek, elmosogatok, főzök, de nem tudok mindent újra és újra elvégezni, fent is lent is.

Hibásnak érzem magam, amiért szóltam, mert csak dolgoznak, de szerintem a munka nem kifogás a rendetlen életmódhoz. Én is keresek, van szülésim+ még egy kis plusz munkával is keresek egy kis pénzt.


2022. okt. 27. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
37%
79es, akkor ne más házába szaporodjon, hanem vegyen sajátot, ott olyan tisztaságot tarthat amilyet csak akar.
2022. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 Savlekotő ***** válasza:
33%

, mert ez nem hiszem, hogy érdekli a kérdezőt.

Persze hogy nem érdekli különben esze ága se jutott volna anyós nyakára szülni egy kosz fészekbe.. Most meg picsog.. Ez is tipikus.. Gondolkodni kevésbé jellemző..

2022. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 Savlekotő ***** válasza:
88%
Gyereke apját se érdekli hogy milyen körülményben van a gyereke,hisz megszokta a putrit amiben felnőtt. Mindent elmond róluk ez is.Kérdező meg takaríthat ha bele szarnak a munkájába mert koszfészkek ami sajnos egyre általánosabb..
2022. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
83%

Hétvégén jöttek látogatóba anyosomek. A nagy játszószőnyeg mellett van egy nagy pléd leteritve, mert leforog a játszószőnyegről a pár hónapos gyermekem. Erre szombaton esik kinn az eső, ők bejönnek és végig a nappalin sáros cipővel, mi több, ramasztak a pledre és a játszószőnyegre amit borzasztó nehéz kitakarítani

Komolyan mondom azt hittem rosszul leszek mikor megláttam! Nem tudom sokszor, hogy ezt direkt csinálják, hogy újra rájuk szóljak és én legyek a rossz meny?!?

2022. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
86%
#84 Én szóvá tenném abszolút. Nem gondolnám hogy direkt csinálják egyszerűen bele sem gondolnak. A te helyzeted ráadásul azért is másabb mint a kérdezőé, mert a " te házad te várad" tehát anyóséknak akkor is kötelező lenne levenni a cipőjüket ha otthon nem szokták.
2022. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
55%
Elég baj, kérdező, hogy önmagában egyedül a gyerek az életed értelme! Minek mentél hozzá az apjához, ha ő viszont nem tesz boldoggá? Én biztos válnék. Nem kötelező ám az egész életedet elrontani!
2023. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!